Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni oyun sitesi !

Skymaster

Öne çıkan mesajlar

said:
Oky, 22 December 2003 19:34 tarihinde demiş ki:
bu ne şimdi sky bana açıklarmısın? ya neden devamlı olarak bana kodlama hakkında şeyler yazıyorsun banane xkare'nin çöpçatan paketlerinden filan. Benim itirazım ne idi? ha? ben tasarım dedikçe sen kod diyorsun anlam veremiyorum. ayrıca madem xkare ile yakın bağların yok ve çok iyi tanımıyorsun, o zaman onlara sorup böyle anlamsız postlar atma lütfen. Bir daha söylüyorum sana benim itirazım xkare'nin yaptığı sayfalarda çalıntı dizayn kullanması ve utanmadan birde tasarım bize aitdir gibi bir ibare kullanmaları. Kişisel problemim yok seninle yani.[hline]mesela beş

öncelikle sana birşey hatırlatmak isterim
ben xkare için topic açmadım,oyunix için açtım yani bu tartışmanın burada değil başka yerde olması gerek.

Bu arada dediklerini söyledim, cevabı şöyle aldım ;

xkare tasarımdan çok script yazılımı üzerine çalışmaktadır.
Tasarımını askerdeki bir çalışanı yapmış.
Şu an ki çalışanların bilgisi yokmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Oky, 22 December 2003 19:58 tarihinde demiş ki:
demekki profesyonel kuruluşlar böyle oluyor vah vah...[hline]mesela beş

Evet dediğini söylemedim, artık direk link verdim :)

O tasarım para ile satın alınan bir templatedir dedi ve ekledi progende tasarımını para ile almıştır belkide para bile vermemiştir ve modife etmiştir.

Bizde o tasarımı satın aldıgımız için içindekileri istediğimiz gibi kullanma gibi bir hakımız var dolayısı ile progen gibi modife etme hakkımız.

ve şimdi o çocuğa söyle ;
sözde çok profesyonel olan progen e bak... http://www.webfat.co.nz/ adresinden çalmışlar onlarda...(alla allah) aynı yerden :S bu kadar tesadüf olamaz.... bunu yaz forumada
----
dahala eğer itiraz ediceksen başka bir topic aç, orada devam edelim.
Lütfen artık burayı dağıtmıyalım. yada git xkare yetkilileri ile konuş.

[Bu mesaj Nefr tarafından 23 December 2003 14:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Skymaster sende istersen "xkare yetkilisi"ne söyle haddini bilsin, ipin ucunu kaçırırsanız kimin ağzından yazıldığına bakmam mesajın.

Terbiyesizliğin gereği yok, yazdığın mesajlara dikkat et.

Eğer bir site tanıtımı yapacaksan burada, sitenin tasarımının çalıntı olduğu iddia edildiğinde adam gibi açıklamasını yapman gerekir. Sence yanlış değilse bu, "bence yanlış değil tasarımı başka yerden kopyalamak" de konuyu kapat.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 23 December 2003 14:12 tarihinde demiş ki:
Skymaster sende istersen "xkare yetkilisi"ne söyle haddini bilsin, ipin ucunu kaçırırsanız kimin ağzından yazıldığına bakmam mesajın.

Terbiyesizliğin gereği yok, yazdığın mesajlara dikkat et.

Eğer bir site tanıtımı yapacaksan burada, sitenin tasarımının çalıntı olduğu iddia edildiğinde adam gibi açıklamasını yapman gerekir. Sence yanlış değilse bu, "bence yanlış değil tasarımı başka yerden kopyalamak" de konuyu kapat.

Malesef o dediğiniz şeyi söyleyemem, çünkü aslı yok!
Açıklamasını yapıyorum arkadaşa, oda kuruluşları rencide eden kelimeler kullanarak, aslı olmadıgı halde aslı varmış gibi bağırıyor adeta.
o sor diyor, bende soruyorum. ve aldıgım cevabı yazıyorum.

Sana Soruyorum nyfer, örneğin bir kuruluşun var o kuruluşdan geçimini salıyorsun belkide, birisi gelse aslı olmadıgı halde(!) sen bu yaptılarını çalıyorsun dese ve bütün prestijini sarssa ne cevap verirdin?
Ben erkan arkadaşımıza linkini verdim topic'in ve haklı olarak çok kızdı o cevap olarakda bana onu verdi yazmamı istedi.

açıkcası ben xkarenin avukatı değilim.
Dolayısı ile her cevap yazdıgımda söylüyorum ve şimdi gene söylüyorum, xkarenin yaptıkları beni ilgilendirmez(!) veya başkalarının.
Ben insan gibi burada yeni açılan bir sitenin tanıtımını yaptım.

Üstüme neden bu kadar geliniyor anlayamıyorum doğrusu.
Çekememe durumumu var diye düşünmeye başlıyacağım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh bi saniye, bi saniye benim anlamadigim xkare kendini progenle mi karsilastiriyor, yoksa konu tasarimi mi?

eger tasarimsa soyle bir gercek var ki, tasarim satin alinmissa tutup altina ben yaptim imza atmak kesinlikle dogru degildir, bunu herkes kabul ediyor, eh madem boyle, firmanin hic bir sekilde dogru bir is yaptigini one suremeyiz, demek ki yok dedigin seylerin asli varmis.

calinti oldugunu dusunmuyorum bile, keza bu durum boyle prestijli bir firmayi acinasi duruma dusurur. eger progenle de karsilastirma yapiliyorsa agzimi acmam, zaten cevabi ortada.

cekememezlik gibi komik bi bahaneden ziyade Oky ve Nefr bu konuda 100% haklilar, bu konuda tartisman, hatta tartismayi sirket prestijini karalama gibi bir yone bile cekmen sacma sapan, cocukca bir davranis.

insanlar hata yapar, normal bir durum, hatayi kabul etmemek ustune perde cekmeye calismakta bir insan huyudur, bunuda kabul etmek lazim.

dom (the troll)

[Bu mesaj dom tarafından 23 December 2003 15:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sen devam et kardeş.Senin aslında bu konu hakkında tartısmaman lazım senı ılgılendıren konu deıl cunkı sana soranada hee ole de gec yanı mantıksız 1 tartısma mıllet bırbırle laf atmak ıcın g... kolluyo nasıl iş anlamıorum.Oky eger sana ters gelen bırsey warsa gider adamlarla dırek baglantı kurarsın bu kadar basit kendınızı sıkmayın bole seylere.Neyse ben bu siteyi hazirandan beri bılıyorum ama halen test olayı artık baslasanız diorum.[hline]Türk Replay sitesi
Sandwaves

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 23 December 2003 15:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Skymaster, 23 December 2003 13:48 tarihinde demiş ki:
ve şimdi o çocuğa söyle ;
sözde çok profesyonel olan progen e bak... http://www.webfat.co.nz/ adresinden çalmışlar onlarda...(alla allah) aynı yerden :S bu kadar tesadüf olamaz.... bunu yaz forumada.
[Bu mesaj Nefr tarafından 23 December 2003 14:09 tarihinde değiştirilmiştir]

evet herkes baksın lütfen hemen, arkadaşımızın verdiği site en çok hangi siteye benziyor. Burada gülmekten gözümden yaş geldi ya. Ya kendini ele verme konusunda profesyonel bir çizgiye sahip bir insanmış sana cevap veren beyfendi. Sana tek bir tavsiyem olucak, sakın bu şekilde çalışan firmalarla çalışma bir daha. Eminim sende zamanla kendi tasarımını oluşturabilirsin, hem için rahat olur hemde kendi yaptığın şeye bakarak güzel hazlar alırsın. Daha söylenecek çok şey var ama yerinin burası olmadığını ve artık çok uzadığını düşünüyorum.[hline]mesela beş
Sosyal ağlarda paylaş

Oky arkandayım skymaster site hoş olmuş başarılarının devamını dilerim senden bişey rica ederim bir üstteki postu lütfen quote etme altına yaz gitsin.
Oky neden arkandayım bende bir firmada asp yazıyorum tasarımda hepbirlikte bişiyler yapıyoruz ama çalıntı her zaman ters gelmiştir yoksa internet o kadar geniş bir alem ki nerden çalsan olur bana evden yapmam için bi teklif geldi bi de websitesi verdiler bunun gibi olsun dediler bende vazgeçtim şimdi onlara bi tasarım hazırlamaya çalışıyorum iyi bişiyler olursa gidecem bak ben böyle bir şey yaptım isterseniz bu tasarımla yapıyım websitenizi ama çalıntı hiç hoş olmuyor.
Parasınıda versen başka yerden çalınmış diyor kullanıcılar.
Şimdi şu adreslere bi bakın.
www.yeşilrehber.com(Bu çalıntı sandığım site)
www.turkcell.com.tr(Bu 1. mağdur)
www.google.com(Buda 2. mağdur)
Ama aynı şekilde satın alınmıştır o zaman çalıntı dedğim için özür dilerim.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...