Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

''JUDAS PRIEST'' Alemin tek kralı değilmidir? Değildir...

calicojack

Öne çıkan mesajlar

Judas ayini vardı dimi hristiyanlarda. Napıolardı orda ya? Bide bu Isa'yı satan havarinin adıda ona benzer bişeydi galiba? Yok o yahuda'mıydı yoksa?[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Sosyal ağlarda paylaş

judas priest , heavy metal yapar.. gerçek müziği , duyguyu , aciyi tatliyi yansitir.. judas priest rob halford un o mükemmel sesinden , glenn tipton un muhteşem gitarlarina ve scott travis in ölümcül ritmlerinden gelir.. judas priest budur.. metalgods lakabini fazlasiyla hakederler..

her albümü bir ders niteliğindedir.. 10 yildir dinlerim ve 10 yildir da taptiğim gruptur.. dream theater (dürüm tiyatrosu) 5 çeker.. ama nasi çeker.. abi 5 dürüm çeekkkkkkkk..

judas priest bir gerçektir , bir müzik ilahiyatidir.. kendisina rakip olabilecek birşey yoktur.. çünkü kimse rob , glenn ve scott ı başka bir grupta bir araya getiremez..

hgem gitar hem davul çalarim , etkilendiğim herşeyi bu gruba borçluyum..

Judas Priest , asla bitmeyecek bir aşkin ve tutkunun ürünüdür.. bu aşka uzak olanlar bunun adini bilmezler.. ama ben hemen yapiştiriyim..

HEAVY METAL![hline]%108 alcoholocaust!
bir insanlik ayibiyim bu alemde..
Sosyal ağlarda paylaş

ya yeter artik be..... uf bir group seviyosaniz ... o group muzik dunyasinda en iyi degil ... senin gunlunde en iyi .... biraz bilginiz olurda ondan sonra su olma bul olmaz dersiniz biryere varirsiniz.... juda muda bir falan degil SU DUNYA YA BOYLE BIR COMBINASYON GELMEDI DIYOSAN VOcal -- ROber Plant Drummer - John Bonham .. Guitarist - Jimmy Page Bass/Piano - John paul jones
ayrica ben yine diyorum en iyi ne koyu falan dedigim yok yine[hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact."

- Homer Simpson
Sosyal ağlarda paylaş

Lol hepsi güzel be ama hepsi ayrı güzel Judas Priest bi alemin kralıdır benim alemimin kralı Bayhan'dır ama o ayrı bi alemdir. Neyse sorulma şeklide yannış verilen cevaplarda bize ne? hatta size ne?[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 22 December 2003 16:32 tarihinde demiş ki:
ulan hem dar goruslu anlayis yoksunu malsiniz, hem de piskin piskin laf koymaya calisiyosunuz.

gerizekaliligin bir siniri varsa su anda ulasilmistir.[hline]anlattiklarim karsimdakinin anladigi kadarsa benim sucum ne!?

evet aynen öyleyim. judas priest e de tapiyorum mutluyum.. mal da olurum moloz da..[hline]%108 alcoholocaust!
bir insanlik ayibiyim bu alemde..
Sosyal ağlarda paylaş

hay sziin piristinize, ben de çok severim heavy metal, çok kişi de var, ama kimse çıkıp EN İİSİDİİİİR K3333nkTİİİR RUL3333DİİİİR demio.. neden? çünkü bu zevk işidir. müzik görecelidir. Başka adm da gider Frant Sinatra için aynı şeyi söyler...
Ve yeryüzünde yapılabilecek en büyük moronluk en ii tartışması yapmaktır..[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...