Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nba deki değişiklik

swiftbew

Öne çıkan mesajlar

arkadaşım fanatik baskette görmüş ama tam hatırlamıo haberi nba de seneye doğudaki bazı takımlar batıya batıdaki bazı doğuya felan geçicek dedi onunla ilgili bi sitede haber gören yada tam olarak bilen birisi var mı?[hline]Cennetin olmadığını düşle Denersen kolaydır
Cehennem yok altımızda
Üstümüzdeyse sadece gökyüzü
Tüm insanların bugün için yaşadığını düşle..
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm bunlar Batının hakimiyetini kırmak için yapılıyor hatta daha büyük önlemler de almayı düşünüyorlarmış batıyla doğuyu eşitlemek için ...İllaki eşitleyecez yukardakini aşağıya çekecekler di mi ne bu ya???[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

e ama biraz kırmak lazım batının hakimiyetini. çok çok bariz bi fark var konferanslar arası.
yani sonuçta bi çekişme bi mücadele olmazsa yeterince zevk alamaz millet. şov dünyası bu :P

ama bunun o önlemlerle alakasını pek çözemedim. yani memleketi charlotte mu kurtaracak :P[hline]Kendercik, bi aralar demiş ki:
....bu sayede hem hint, hem türkiye hem de hollanda vatandaşı olacağız
Sosyal ağlarda paylaş

yeni takim olarak charlotte bobcats geliyor doguya, new orleans batiya geciyor. her conference 3 division'dan olusacak gelecek sene, her division'da 5 takimdan olusucak... Hangi division'da hangi takimlar olacak hatirlamiyorum[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

aueheuheueh! :D
süper ya! default bi takım! aeuhaeuh
olay nukem'in dediği gibi. eskiden charlotte hornets vardı. ahh.. ah..
ROFL!!

said:
Nukem_Verite, 16 December 2003 17:39 tarihinde demiş ki:
yannız charlotte çok sikko bi takım olcak
renkleri falan beyaz böyle default bi takım lol[hline]
[hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

batı doğu farkını eşitlemeye hiç bi zaman çalışılmaz nba de.
çünkü nba de öyle bi sistem varki zaten bu farkı kendiliğinden ayarlamaktadır.draft sistemidir bu :D
zaman zaman büyük farklar olsada batı doğu arasında bu herzaman en fazla 5 yıl sürmüştür.
doğu her geçen yıl güçlenecek draft sistemi sayesinde.
ama draftlerde mükemmel kapasitede örnek lebron gibi oyuncular olmazsa ozaman denge kurulamayabilir.[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...