Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fener marcio'yu almıs..

Bathory

Öne çıkan mesajlar

artık bu tipi görecez fb formasıyla,
zenci bir çırağa benzio, yurdum insanı,
şeker bişi ama :),
yalnız bu sene kaçgol atmış kaç yaşında falan bilmiom bilen sölerse sevinirim
tam ismi: Marcio Ferreira Nobre[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

Alex-Ortega takası harika ötesi olur
Hem ortega dan kurtulmuş oluruz hemde genç ve süper bi maestromuz olur
Alex de Souza bizim alacağımız alex ve gerçekten muhteşem oynuyo bizede gol attı konfederasyon kupasında özelliklede penaltıları muhteşem kullanıyor geçen 4 penaltı attı diye duydum bi maçta 7-0 yendiler 5 golü alex attı :)

Marcio Nobreyide hiç duymadım şu ana kadar ama şampiyon olan cruzeriodan geldi.Sanırım bizdeki semihle aynı durumu var.Genç ve tecrübesiz yedek,ama arada bir girip atıyomuş gol
Fabiano demiş birileride fabiano için 10m dolar bonservis isteniyo.Onu verecek kulüpte pek yok.Genç yaşta bi adam ya tutmazsa diye düşünülüp verilmez ama öyle böyle oynar çok iyi adam denirse verilecek adam 10m dolar
Sosyal ağlarda paylaş

bi besiktaslı olarak luis fabianoyu alsaydınız cok korkardım.. allahtan marcioyu almısınız tırıstan bi herif o.. fenerin ölü yatırımların biri olur die bekliorum. artı alex gercekten büyük futbolcu. gercekten fenere gelirse.. galatasarayın hagisi, beşiktaşın sergeni gibi birisi olur.. arkadasın da dedıgı gıbı tam bi maestro.. real madrid dahil bir cok kulup sezon basında pesindeydi. biraz bencil bi futbolcu tipi var. galatasarylı felipe moduna girerse yazık olur.alex gibi futbolculara türk futbolu hasret. besıktasa bır rakıp gerek bole valla maca gıtmenınde, mac ızlemenın de tadı cıkmıyo.. :P
Sosyal ağlarda paylaş

of ya yine gereksiz gereksiz adamlar alıyoruz sora yine elimizde patlıo. bi de reklam yapıolar yeni sambacı yok zartçı yok zurtçu bi işe yaramıo sonra adam[hline]Gitar Nubisi
------------
Birlikte yasayabilecegin biriyle degil,
Onsuz yasayamayacagin biriyle ol!
Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil,
Gittiginde yeri doldurulamayanlardan olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

oha ya
inanmıyorum size valla
adamın adını ilk defa duyanlar yok tırıstan adam,yok bos bi transfer,yok ölü yatırım falan yazmıssınız yine kafadan..
kacınız bu adamı 90dakka izledi de bu yorumları yapıosunuz?daum salak da siz mi akıllısınız?
yada aziz yıldırım da mı salak gidip bos oyunculara para veriyo?kaliteli adam alıyolar uyum saglıyamıo veya ozel problemleri yuzunden karsılıklı fes ediolar anlasmaları..
daha adamın gelisi 24 saati doldurmamıs,adını ilk defa duyuyosunuz ve yok bos adam falan filan zırvalıosunuz..
ayıptır valla..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 21 December 2003 16:03 tarihinde demiş ki:
of ya yine gereksiz gereksiz adamlar alıyoruz sora yine elimizde patlıo. bi de reklam yapıolar yeni sambacı yok zartçı yok zurtçu bi işe yaramıo sonra adam[hline]Gitar Nubisi
------------
Birlikte yasayabilecegin biriyle degil,
Onsuz yasayamayacagin biriyle ol!
Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil,
Gittiginde yeri doldurulamayanlardan olsun.

kac kere ızledın adamı ? sacma sapan yorum yapma. adam'ın 2 dk futbolunu ızlememıssın hemen gereksız dıye yorum yapıyorsun. bana gorede sen gereksız bır adamsın. oldumu sımdı ?[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 21 December 2003 09:28 tarihinde demiş ki:
said:
WinterWolf, 21 December 2003 02:27 tarihinde demiş ki:
Alex için ortega-alex takası önermiş brezilyalı klüp

Ee çok zekilermiş o zaman...Alex dediğin adam 20 milyon $'luk biri mi?Tam bilmiyorum ama adini hic duymadim yani hiçte öyle olduğunu sanmıyorum.

inanılmaz karda oluruz war ya ben ne kadar süredir Alex'i alabilelim die llah'a dua ediorum inanılmaz bi adam,
ayrıca bunu elexin kulübü teklif ettiyse bizimkiler direk atlamıştır yani atlamalılar da süper olur..

ayrıcakatılıorum yani hayatınızda oyununu görmediğiniz bi adam için bukadar tırışka laflar etmeyin,

biri okocha demişti çok haklı, yani o şöyle bi de; Türkiye'den ayrıldıgı yıl Türk vatandaşı oldu o yabancı statüye de girmiycek,
sadece takımda bissürü zenci birikcek :)[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...