Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web sayfasi yapabilmek icin

ceko

Öne çıkan mesajlar

yeni mi düştün paticiğe paticik öyle kötü bir yer mi düşülcek kadar :) yeni düştün de bu yanında ki baloncuklar ne ?

Web sayfası yapacaksan kur frontpage veya dreamweaver ne koycaksan sitene tık tık koy gitsin ama ben bunları hiç bilmediğini düşünerek tavsiye ediyorum.
Bunu bi clickle sonrada aç notepadi yaz :P[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi arkadaşım web sitesi yapmak böle öğrenilecek bişey değil bence (html,asp vs dışında). Bilgisayardan gerçek anlamda anlayan biri kendi kendine çözümler üretir bilmediği şeyi bile yapar çünkü öğrenecek birşeyi yoktur. (pek açıklayamadım). Sen bence bilgisayar kursuna falan git yada bilgisayarla biraz daha vakit geçir.[hline]Buna İnanamazsınız!
Sosyal ağlarda paylaş

Herkez selam paticigin gercekten yararli bir site olduguna daha ikinci gunden kanaat getirdim.
Buradaki ikinci gunum ve bir cok sey ogrenmeye basladım
Oncelikle gunde 10 saatimi bilgisayarın basında gecırmeme ragmen bilgisayardan hic anlamadıgımı ogrendim :)
İngilizcemin olmamasının (cok az var) bir eksiklik oldugunu ogrendım
Ve bilgisayar terimlerini ezberlemem gerektıgını ogrendım
Son olarakta Web sayfası yapmaya calısmadan once bilgisayarıma format atmayı ogrenmem gerektıgını ogrendım :)

Cok cok sagolun ben biraz bilgisayarı tanıyayım ilerde yine o guzel fikirlerini almak icin sizleri yine rahatsiz edecegim..

İyi formlar....[hline]Aceminin önde gideni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...