Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eğitime gelmesi beklenen yenilikler...

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Evet değişik bir sisteme giriliyor eğitimde...
Artık kitap defterler okulda kalacak, serbest giyilecek ve evödevi olmayacamış dün haberlerdede söyledi sanırım daha meclisten geçicek uzun süresi var :)
Neyse bakalım ne olacak...[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Tıkla tıkla bak ne çıkacak ;)
Sosyal ağlarda paylaş

sebest kıyafet ne mantıkla yapılıyor anlamadım
bu ülkede ekonomik özgürlük ekonomik eşitlik salasınlar önce

bir insan hergün ayrı ayrı kıyafet giyerken bir digerinin giyememesi bu adamların ayıbı şimdi bu sistemi nasıl getirmeye çalışırlar anlamıyorum.

biri bütün sene aynı pantolon ve gömlegi giyerken bir öteki denyo da arkadaşlarıyla marka yarışı yapması...

made in turkey[hline]Mein Kampf
Sosyal ağlarda paylaş

Bu düşünmesi senin benim için güzel birşey fakar biraz geniş çapli düşünürsen ogrenciler arasinda statü, fakir-zengin ayirimina yol açacagi gibi ogrencilerin psikolojik gelişmesinde problemler yaratacaktir. Düşünsenize her kitleden insanin oldugu bir okulda okuyorsunuz. Tikky dedigimiz kisim da mevcut. Zaten su anda bile üniformalari kendi marka zevklerine göre degistirip esnekleştiriyorlar, birde üniformalar kalktiginda ailesinin gelir düzeyi yüksek olmayan ogrenciler sade kiyafetlerle gelirken o ögrenciler marka kiyafetlerle gelip diger sade giyinen ogrencileri psikolojik olarak ezip onlari da bir şekilde bu kiyafetlere ulaşma istegiyle dolduracaklardir. Dolayisiyla bu ogrenciler ya bu kiyafetleri ailelerine zorla aldirarak bütçelerini sarsacaklardir ya da çalma yoluna gideceklerdir. Dolayisiyla toplumda şiddet ve kleptomani problemi olan bir nesil gelişecektir.[hline]

Dongi dongi dongi dongi dabidaba

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

özeniyorlar daha doğrusu gereksiz yere özendiriliyorlar

reklamlar vasıtasıile beyinlerinini ücra köşelerine bende bu markalardan almalıyım sentezi işleniyor ama hiç biri gidipte
pazardaki malda aynı bu da aynı demiyor...

haa mesela Versace ın gömlekleri vardır onlara birşey diyemem onlar haklı olarak pahalı çünkükumaşları yanmaz kumaştan daha önce bir arkadaşım gömleğin üstüne sigara düşürdü gömleğe hiç birşey olmadı ama henüz yanmayan kazağı üretemediler :)[hline]Isn't it funny? Let's try something else...
Sosyal ağlarda paylaş

kıyafet olayına bende karşıyım.devlet okulunda okuyorum ve ekonomik durumu çok iyi ve çok kötü insanlarla iç içeyim ben giyerim o giyer ama osman cafer giyemez kötü olur hadi erkekte o kadarda olmaz desek kızlarda durum berbat olur bide onlar cıvıtır

ev ödevi olayıda benim için bişey değişmiyor vermiyolar verselerde yapmam lol.hatırlarım en son orta 2miydi orta 1 miydi neydi ödev yapmıştım evde

ev ödevini bırakında sınavları kaldırsalar da daha bi rhat etsek .hatta eğitimi branşlara ayırsalar mesela sırf matematik fizik görmek ister öğrenci o branşa yönelir türkçe zorunlu olur[hline]
I know that I was born and I know that I’ll die.
The in between is mine. I am mine.

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 11 Mart 2003 21:35 tarihinde demiş ki:
ayıptır sorması da o tikki kesimin kişilikleri giyimleri bi tarafınıza mı batıyo da bu kadar kurcalıyonuz ?

alala bırakın giysinler, size ne b[hline]fighting for peace is like screwing for virginity

ben onların giyimlerine bişey ddemiyorum tikkylik sadece giyimle olmaz ki bu ayrı bi polemiktir.ben kendim içinde sorun yapmıyorum durumum iyi çok şükür ama ben ve diğer arkadaşlar başkalarını düşünüyolar.[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Anti-tikky marka giymeyen giyenlerden nefret eden diye biliorum(yanlışsa duzeltiniz)
bu yuzden,ikisi her ne kadar farklı hatta karsıt dusunceler olsa da aynı noktaya geliyor.Biri marka giymez,sevmez, dieri giyer,giymeyenleri ezer...
Mantıklı dusunen istedigini giyer ve takıntıları olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tarist_Windveil, 11 Mart 2003 21:46 tarihinde demiş ki:
Anti-tikky marka giymeyen giyenlerden nefret eden diye biliorum(yanlışsa duzeltiniz)

konu felaket saptı neyse ama anti tikky böyle olmaması gerek şahsen kimseden nefret etmem sadece uyuz olurum tikkyler gibi ama marka da giyinirim ama bunlada hava atmam atanları da sevmem.

kalıbı ile değer biçme biçenlerlede ilgilenme bu kadar basittir çok kasmican o tikky kahretsin die.takıl ne istiyosan onunla

konu zaten tikky değil gelir düzeyindeki sorun idi uzadı

ve kitapların okulda bırakılması çok iyi valla :)[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...