Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Children Of Bodom gibi Melodic black Yapan Bildiginiz Grup Varmıdır Acaba (Kalmah haric)

azzael

Öne çıkan mesajlar

said:
Ryan, 17 December 2003 16:02 tarihinde demiş ki:
dark tranquillity[hline]Did I punish you for dreaming?
Did I break your heart and leave you crying?
Don't you ever dream of escaping...[i]

dt nin melodik black ile ne alakası var?[hline][i]Level 12 Jedi

Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 17 December 2003 17:12 tarihinde demiş ki:
said:
Ryan, 17 December 2003 16:02 tarihinde demiş ki:
dark tranquillity[hline]Did I punish you for dreaming?

dt nin melodik black ile ne alakası var?[hline][i]Level 12 Jedi

Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)

adamı tatmin ediceğine inandığım melodik death grubudur dt[hline][i]Did I punish you for dreaming?

Sosyal ağlarda paylaş

quote lari abartmayalim da ilerde :P

CoB nin melodik olmasi hakkinda, bence gitarlari gayet melodik ve guzel CoB un, yani o agir black ritmine cok guzel gidebiliyo. Oole Cradle of Filth diyebilirim, yani benim icin ikisi ayni kefede gider :P Ama black black black diyosan bilemem :)[hline]Lights out,
. As you hit the ground...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ainu, 17 December 2003 17:50 tarihinde demiş ki:
children of bodom melodic black mi yapıodu ??? eheh ben öle olduunu sanmıorum..[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

eheh children of bodom tabikii melodic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ryan, 17 December 2003 18:12 tarihinde demiş ki:
liveleri bok gibi cob un zaten o sweepleri livede atmaya BABA ister..[hline][i]Did I punish you for dreaming?

Ryan Live ları bok gibi diosun bence adamlar ellerınden geleni yapıyor Bi kac tane live videoları var full konser alexi bayaa bi atıyor sweep. tabi buna ben ornek verecek olursam ben atmayı deniyorum o sweep lerı elime kıramp giriyor :) Beyler Benim aradıgım Bodom Gibi Underground Bi Grup
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-StorM-, 17 December 2003 18:42 tarihinde demiş ki:
valla emperor desem dogru olrmu?
yani ben şahsen dinnemem pek o yüzden hngi tür blmiorm

ı ıh emperor pek öle deil
children of bodom dinlemedim ama melodik black olduğunu sanmıyorum[hline]a.k.a "bay bomba"

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 17 December 2003 21:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

blackmetal , sadece blackmetal dir. melodik kulidik olgusu taşimaz. klavyeli ağlayan gruplara blackmetal demek yanliştir.
children of bodom un blackmetal ile alakasi yoktur bence.
bol bol power metal influnce u taşiyan swedish death metal dir.

benzeri gruplar çok var. avenged sevenfold dinleyeniniz yoktur sanirim.

dimmu borgir ve cradle of filth gibi gruplarin ise blackmetal ile uzak yakin alakasi yoktur. özellikle cradle of filth son tarziyle , marilyn manson dan farksizdir. ilk çiktiği demolari 93 tarihli adini unuttum neyse , orda da death metal yapiyolardi elemanlar mesela.
sonra cikan "the principles of evil made flesh" albümünde , daha bi klavyeli , gothic bir sound a bürünmeyi denediler ama hala yaşidklari death metal etkisi bitmemişti. ardindan çikan "vempire" ep si ile , artik gitar tonlarini felan düzelttiler oh ne güzel. ama bu sefer klavyeyi ve vokal efektlendirmesini abarttilar. hiç cradle konseri seyrettinizmi? ben seyrettim ve dani filth in vokali efektsiz bi boka yaramaz. endüstriyel saçmaliklar kimseye bişey kazandirmaz.[hline]%108 alcoholocaust!
Sosyal ağlarda paylaş

Lam adamLarın fan cLub üyesi oLaraktan beni dinden imandan cıkartmayın Lam ne meLodic Black we ya melodic death diiLdir..

BAriz we BAriz NeoclasicPower MetaLn üstüne BrutaL wokaLdir..Ben öLe bi meLodik death görmedim yazmayaLım pLs kafadan..

Sinergy war grup oLarak ama bayan vokaL ayrıLmadıysa grup..eski aLbümLerini dinne Alexi caLıodu orda..Nese ii araştırın..Bye![hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marthel, 18 December 2003 22:20 tarihinde demiş ki:
Türü her neyse önemli diilde children of bodom'a benzeyen bi grup arıyosan aradıın şey Kreator'dur.[hline]Take help where it is offered. Yet I've always found that help offered when not needed, is usually no help at all... -KAIN

Abi onası bi saLLayıştır Kreator ne aLaka sen Baba bi Trash grubunu neyLe karşıLaştırıosun akıL fikir ihsan eyLe OY OY OY!![hline]I'm enbodyment of Antichrist

Sosyal ağlarda paylaş

said:
farewell, 18 December 2003 03:11 tarihinde demiş ki:
blackmetal , sadece blackmetal dir. melodik kulidik olgusu taşimaz. klavyeli ağlayan gruplara blackmetal demek yanliştir.

dimmu borgir ve cradle of filth gibi gruplarin ise blackmetal ile uzak yakin alakasi yoktur. özellikle cradle of filth son tarziyle , marilyn manson dan farksizdir. ilk çiktiği demolari 93 tarihli adini unuttum neyse , orda da death metal yapiyolardi elemanlar mesela.
sonra cikan "the principles of evil made flesh" albümünde , daha bi klavyeli , gothic bir sound a bürünmeyi denediler ama hala yaşidklari death metal etkisi bitmemişti. ardindan çikan "vempire" ep si ile , artik gitar tonlarini felan düzelttiler oh ne güzel. ama bu sefer klavyeyi ve vokal efektlendirmesini abarttilar. hiç cradle konseri seyrettinizmi? ben seyrettim ve dani filth in vokali efektsiz bi boka yaramaz. endüstriyel saçmaliklar kimseye bişey kazandirmaz.[hline]%108 alcoholocaust!

Hay kardeşim seni okumamıştım..Helal ya bende bunu annatmaya caLısıorm..Kafadan faLam yazısunz abi ne bLack i ya..Kusura bakmayın böle quote ler fazLa oLdu ama dayanamıorm böle yaz<ı yazan tipLere[hline]I'm enbodyment of Antichrist

[Bu mesaj Demise tarafından 19 December 2003 13:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
farewell, 18 December 2003 03:11 tarihinde demiş ki:

sonra cikan "the principles of evil made flesh" albümünde , daha bi klavyeli , gothic bir sound a bürünmeyi denediler ama hala yaşidklari death metal etkisi bitmemişti. ardindan çikan "vempire" ep si ile , artik gitar tonlarini felan düzelttiler oh ne güzel. ama bu sefer klavyeyi ve vokal efektlendirmesini abarttilar. hiç cradle konseri seyrettinizmi? ben seyrettim ve dani filth in vokali efektsiz bi boka yaramaz. endüstriyel saçmaliklar kimseye bişey kazandirmaz.

birincisi konuyu dağıtıp black death tartışmasına çevirme
ikincisi afferin çok iyi biliyosun blacki deathi git dinle en kral satan dark sen ol çok karizma olursun kız bulursun kendine[hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...