Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vcd izleyip gaza gelmek...

Natural

Öne çıkan mesajlar

bana çok fazla olan bişey bi grubun vcd'sini izlediğimde konser bitince acayip gaz yaparım ve gitar çalmaya başlarım falan.

bugün megadeth rude avakining'izledim ve 3 saat durmadan gitar çaldım...

bazıları çok beyendikleri kişileri izleyince ''çalasım gelmio hevesim kırılio''der...

ben tam tersine acayip gaz yapiorum...

sizde bu gibi durumlar oluo mu?[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 17 December 2003 21:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bi oluyo ki hemde aklın hayalin durur, pazar sabahıdır erkenden kalkılır,(yazacaklarım kaykay filmleri, anlamsız gelicek size ama olsun:)) önce cky2k ardından flip-sorry, hemen ardından zero-dying to live sonrasında cky3k, ve son olarakta zero-misled youth izlenir, göz açıp kapayıncaya kadar kaykay elimde kapıdan çıkıyo olurum, doğru meclise giderim ve ardından o gazla 5-6 saat kayılır, eve haşat bi durumda geri dönülür yatağa yatılır, gözlerini kapadığında hala kayıyomuş gibi bi hisle mutlu olur uykuya dalarsın, hayatımda yaşayabilceğim en güzel gün de olur ayrıca[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

niye garip gelsin bende aynen öle yapiodum...flip-sorry çok hoştur... board'um hala duruyoama hiç kaymiorum üşeniorum bi ollie yapabiliorum zaten deck darkstar grindking truck'ler neyse konuyu dağıtmıyalım...

nerde kayiyosun bu arada...[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...