Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fatih terim istifa etmeli mi?

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Şenol Güneş gelsin :P[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
Night! I live along the creatures of the night?
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

fatih terim kalsın ölü canaydın gitsin
istedigi adamları alamadıktan sora nasıl iş yapsınki
fatih terim en buyuk hatayı lucescu nun zamanında aldıgı adamları gondermekle yaptı
bazılarını degerlendirebilirdi.mesela perez.bence ii adamdı.sag tarafta ii işler yapıodu şimdi pratesle falan gotururlerdi işi.
sora felipe yi gondermicekti
neyse artık bakalım nolcak devre arası[hline]Nanee nanee nanee nanee
Nane şekeri
Bu ne bahaneeeee
Şahaneyim şahane
Bundan sananeeee
Sosyal ağlarda paylaş

Şuanki klubün durumundan tek sorumlu undead başkandır.
Fatih Terimin kimleri istediğini bizimn başkananın (olmaz olsun ) kimleri aldığı ortadır.
Bilmeyenlere 2-3 isim
Sonny Anderson
Haselbank
Riquelme
Heskey
Morientes

ve başkanın aldıkları
Bratu
Petre
Tamas

Yukarda sayılan 5 isimde fatih terim tarafından istenmiş ama hiçbiri yönetimin basiretsizliği yüzünden alınanamamıştır.
Hadi haselbankle heskey kluplerinde kaldı ama
Galatasaray villa realle transferde kapışamıyorsa o zaman başkanın şapkasını alıp gitmesi gerekir...

Ayrıca Fatih terim kimi oynatsa aynı laf ediliyor neden o oynuyor bu oynamıyor ama kimse fark etmiyorki mesela Galatasarayda sol bek 3 tane adam var
Abdullah
Hakan Ünsal
Ergün(her ne kadar orta saha olsada zor kalınınca beke çekiliyor)

Hakan oynarken laf edilir
Abdullah oynarken laf edilir
Ergün oynarken laf edilir o zaman kim oynıcak ?

Volkan oynarken bu adamı neden oynatıyor berbat oynuyor diyenler şimdide hala iyileşmedimi neden oynamıyor diyorlAR oynasın o zamanda gece barlarda gezen adamın ilk 11de işi ne dicekler..

Burası türkiye...
Sosyal ağlarda paylaş

perez kendisi gitti, kalmak istemedi, eski takımına başı dik döndü adam.
Felipe konusuna gelince katılıyorum gçen sezon ilk 6 hafta felipe arif umit üçlüsü harikalar yaratıyordu bir bozdu, birdaha kendine getiremedi.
Çatır çatır gol atıyorduk, oynuyorduk.

Yıldıray iyi gelir alabilirlerse, Necati Ateş te striker olarak iş görür Ümit Karanla, Hakan Şükür %50 diyorum. Çünkü adamın sağı solu hala belli değik.
Bratu genç 2. yarılarda dağıtır defansları. Arifi de yollayabilir amaşimdilk kalmalı Hakan Şükürle beraber oynuyor çünkü.

Her ne olursa olsun Hakan ünsalmış
abdullahmış Murat Erdoğan var be sol kanatta misler gibi.[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Turk futbolu altin cagini yasamiyor diyenlere guluyorum.

Bana soyle bir sene soyleyin 4 takim avrupada basariya kosuyor. ( tabi kendini real inter juventus gibi takımlara aynı kefeye koyup tuh sampiyonlar ligi kupasini kacirdik diyenlere degil lafım )

Anadolu takımları 3 buyuk denen kavramı silip atıcak nerdeyse ama iste turkiyenin sehirlesme ve goc sorunlari yuzunden iyi ve kaliteli futbolcu istanbulu tercih ediyor.

Ulkedeki ekonomik krizden 3 buyukler ancak dandik 30+ isim yapmıs futbuolculari alabiliyor yurtdısından.

Bu sartlarda geriye donup baktıgınızda TURK FUTBOLUNUN bundan daha iyi bir performans icinde oldugu hangi donem var?

Tabi laf 3 buyuklerin onune gelen her takıma turkiye liglerinde 4-5 atması hic zorlanmaması ise turkiye 3 takımdan ibaret degil o takımlar anadolu takımlarının yıldız futbolcularını alıp adam oluyorlar.

Neyse artık turkiyede 3 buyuk kavramı kalmadı bence. Maca gelmeyen 24 milyon 950 bin kisi ne boka yarar 50 bin kisi elazig statdi alsa orayada gelir elazig taraftari trabzon 50 bin kisi bulur rize 50 bin kisi bulur.

Turk futbolundaki buyumeyi goremeyen yas grubu 12-16 olabilir buda gayet dogal eskiyi bilmediklerinden yeninin kıymetini bilemiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 16 December 2003 19:28 tarihinde demiş ki:

Hakan oynarken laf edilir
Abdullah oynarken laf edilir
Ergün oynarken laf edilir o zaman kim oynıcak ?

Burası türkiye...

Dediklerinin geneline katılsam da, buna katılamayacağım.. Bir Murat Erdoğan kiralandığı takımlarda çok iyi oynarken, niye bizde 5 maç bile denenmiyor, tamas denenirken.. Bir Suat Usta Tamas ile neredeyse aynı hatayı yaptı diye niye 1 yıldır kadroda yok Frank De Boer bu kadar sıçarken.. Nerede Volkan Glatt? Hazırlık maçlarında çok iyiydi bu çocuk . Belki oynasa Sabri gibi olacak. Niye denenmiyor Petre oynarken.. Bir tek Bratu iyi bence Romenler'den Petre de anca yedek olur, Cihan falan sakatlanırsa girer.[hline]Lucky's Gallery
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam kanal d'NİN programını izleyen varsa orda Osman Tamburacı çok doğru şeyler söyledi Fatih Terim karizması hepten sıfırlanmadan bu takımdan ayrılmalı bana göre Fatih Terim hala Türkiyenin en iyi teknik adamı ama olmadı mı olmuyor.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o neden oynamıyor bu neden oynamıyor örnek vermem gerekirse

Volkanla-Ümit karan Sezon boyu geceleri benim kuzenin arkadaşının barındalar şimdi siz olsanız sahaya koyarmısınız , hadi ümit sakattı sakat sakat geziyordu volkan sağlamkende ordaydı ve sonra nasıl volkanın berbat oynamaya başladığını gördük...

Sabriye bu kadar şans veren adam hak ediyor olsa suat ustaya garezi mi var ?

Takımda defansda oynatcak adam bulamıyorken ?

Biraz daha mantıklı olalım. Biz hyic bir oyuncunun çalışmalarda ne olduğunu görmüyoruz ismine bakıp konuşuyoruz ancak , ama onun ne zaman nerde ne yaptığını teknik direktör biliyor.

Felipe gönderilmedi kendi çekti gitti buda önemli
hatta bonservis sorunu halada fifada...
Yani adam gelmicem istemiyorum dedi çekti gitti , Gs de parasını alşabilmek için geçici lisans çıkarmasına izin verdi..

Budur yane olay :=)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sorun zaten Fatih Terim'in bir zamanlar "Hakan kaç maç gol atamadı, Fatih Terim o kadar eleştiriye rağmen kenara almadı, adam 39 golle gol kralı oldu, Avrupa2da şööle şööle yaptı" vs. gibi şeylere çok fazla takılmasından geliyor. Oysa ki verse Suat Usta'ya şans (idmanda Tamas süper, Suat çok mu kötü mesela?) denese. Hayır full oynatsın demiyorum ama başkalarını denediği gibi Murat Erdoğanla Suat'ı niye denemiyor onu anlamıyorum. Volkan konusunda haklı olabilirsin o elle tutulur bir neden. Ama Ömer, Suat, Murat, Volkan(glatt) .. hepsi de mi suçlu?

Ben Fatih Terim gitsin istemiyorum ama her zaman dediği ama aslında tam tersini yaptığı bir söz var onu uygulasın diyorum(nasıl bir cümleyse) : "Geçmişle yaşamayız".

Geçmişle yaşayacak olan taraftardır. Biz övüneceğiz o şampiyonluklarla, onun görevi aktif görev süresince o anı düşünmektir. Ha bir gün bırakır GS'yi o zaman düşünsün o anılarını mutlu olsun amai şimdi düşünüp de takıma zarar vermesin hayaller kurarak.[hline]Lucky's Gallery
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu takımın ideal kadrosu, dediğin gibi bizim bilemediğimiz saha dışındaki nedenler dışında, şöyle olmalı:

4-4-2:

Mondragon

Suat Usta --- Orhan--- Bülent--- Murat Erdoğan(Ergün)

Sabri --- Ayhan(Batista/Cihan)--- Berkant(Volkan) --- Hasan(ya da burada Ergün)

Hakan--- Umit Karan

3-5-2:
Mondragon

Suat Usta --- Bülent --- Orhan

Sabri --- Cihan --- Berkant --- Hasan --- Ergün

Hakan--- Umit

4-5-1:

Mondi

Suat--- Bülent --- Orhan --- Murat(Hakan U.)

Sabri --- Ayhan (Batista) --- Cihan --- Ergün

Hasan(Berkant)

Hakan

Bu arada F. De Boer'in de gönderilmeden önce 1-2 kere ön libero denenmesi taraftarıyım. Hıncal o kadar çok taktı ki buna.. Haklı da gibi geliyor konuşunca ama bir de görmek lazım..

Edit:formationlarda isimler karışmasın die çizgi koydum araya.

[Bu mesaj Dygrogrand tarafından 18 December 2003 03:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Volkan benim bildiğim dedim Suatın Türkiyeye gelince dağıtmadıgını nerden biliyoruz yani aynı bara takılmıyor bak onu söyleyebilirim.

Batista batista diyorlardı geçende bar çıkışı sarhoş görüntülerini gördük televizyonda yani oynamıyorsa vardır bir nedeni çalışıyorsa eninde sonunda şans bulur...

Yani Suatın bişi yapıp yapmadığını bilmiyorum ama batistada tvye çıkana kadar bilmiyordum...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu devre arasına girilsin bir dediğim gibi herşey belli olacak ama ben üstte birisinin biz Türk Ligi altın çağını yaşamıyor deyince bize 12 - 16 yaşında velet muamelesi yapmasına takıldım biraz.
Bir yoruma karşı çıkınca illa aşağılama yoluyla mı cevap verebiliyoruz ben bunu anlamıyorum.

Bence Türkiye Ligi değişim sürecinde kriz etkisi geçince iyi yıldız takviyeleriyle altın çağına girer.

Beşiktaş ın veya diğer takımlarının seke seke maç aldığı, 2 -3Anadolu takımının başkanları özverisi ile ilerlediği ve belediye desteğiyle, nasıl bir tür altın çağdan bahsedilebilirki...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...