Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fatih terim istifa etmeli mi?

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

ben fenerbahçeliyim ama galatasarayın durumuna sevinsem de fatih terimin durumuna üzülüyorum kendini daha fazla küçültmemesi için istifa etmeli diyorum

2000 yılı uefa şampiyonluğu zamanından sora fatih terimin italyada da başarılı olamaması üzerine...

başarı da haginin payı terimden daha mı fazlaydı ve terimi hagi mi ünlü yaptı sorusuda akla gelmiyo deil!![hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Terim şimdi kaçarsa bir korkaktan başka bişey olmaz.Sezon sonuna kadar kalmalı zaten bu sene UEFA kupasına katılsak iyidir.Eğer Galatasaray ın yükünü kaldıramazsa sezon sonunda çıkar kameraların önüne daha fazla devam edemeyeceğini belirtir, taraftarlardan özür diler istifasınıda yönetime verir.Bence Terimin gitmeside bir çözüm değil.
Hagiye gelince yeri doldurulamaz.Galatasarayda gelmiş geçmiş en büyük futbolcu.[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

[Bu mesaj Moncain tarafından 15 December 2003 20:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iki ucu zorlu (:-P) değnek valla
gitse toparlanmamız iyice zor olcak.
ama gitmese de, zaten şimdiki halimiz malum.
sezon sonunu beklemek lazım gibi gibi.
bakalım devre arasında olcak denen transferler olur da takımı biraz toparlar. en azından daha fazla kopmayalım şu üstlerden

ama kesinlikle bi dahaki seneye durmamalı takımın başında. o kesin.[hline]Kendercik, bi aralar demiş ki:
....bu sayede hem hint, hem türkiye hem de hollanda vatandaşı olacağız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 15 December 2003 20:15 tarihinde demiş ki:
iki ucu zorlu (:-P) değnek valla
gitse toparlanmamız iyice zor olcak.
ama gitmese de, zaten şimdiki halimiz malum.
sezon sonunu beklemek lazım gibi gibi.
bakalım devre arasında olcak denen transferler olur da takımı biraz toparlar. en azından daha fazla kopmayalım şu üstlerden

ama kesinlikle bi dahaki seneye durmamalı takımın başında. o kesin.[hline]Kendercik, bi aralar demiş ki:
....bu sayede hem hint, hem türkiye hem de hollanda vatandaşı olacağız

eğer seneye durmayacaksa ara transfer yapmanında bir anlamı olmaz çünki yeni gelcek olan teknik direktör her futbolcuyla çalışmak istemeyebilir. bence, eğer gs yönetiminin fatih terimi göndermek gibi bir düşüncesi varsa ara transfer döneminin başladığı gün elinde transfer listesi hazır olan bir antrenörü takımın başına getirmeli. tabiki bu sadece benim senaryom :)

bu arada ben fatih terim in italya da başarısız olduğunu düşünmüyorum. fiorentina da çok iyi işler başardı bence. milan da ise yeterince şans tanınmadı diye düşünüyorum aslında işin milan kısmını tam bilmiyorum belkide gidip orda birileriyle takışmıştır. sonuçta fatih terim iyi bir hoca ama şu an gs nin ilacının onda olmadığı kesin. bence gs ile fatih terim bir an önce yollarını ayırmalı çünki 100 yıllık bir klüp bu işten çok fazla zarar görüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asdasd, 15 December 2003 22:05 tarihinde demiş ki:
fatihterimin bundan sonra basarili olacagi tek yer milli takimdir[hline]-_-_-_- Nyrio -_-_-_-
==== P@L@d!N ====

yavas, allah korusun. Bıttı artık onun saltanatlıgı. Nerden nereye geldı adam be, hey gıdı fatıh heyyyyy. aykut gelsın mıllı takıma, ıstanbulsporda fatıh'ı alsın :P[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

Amma saldırdınız sizde yauh, düşenin dostu olmaz misali.
Bu düşüş devrini ben Lucescu'da bekliyordum. Seke seke bir ikincilik bir şampyionlukl aldık ama ne stres çektik hala unutamam. Fenere verdiği şampiyonluk rezaletti o ayrı.
Elinde hagi li kadro varken şampiyon olamamıştı. Şimdi kimse Emre okan sabote etti demesin, erkek ol onları oynatma, hagi varken emre ile okan ne ki?!?

Özhan Canaydın iyi futbolcu alacağız dedi ama alamadılar, biraz sıkı bütçe birazda talihsizlik Morientes i alacaklardı Monaco Prensi girdi araya alamadılar eh olsun o kadar. Bir Morientes olsa bizde, Hakan yerinde oynayan , durum farklı olurdu hemde çook.
Şu en ölü halimizle bile Trabzon a kaçan net pozisyonlar var, daha 0 - 0 iken ve 1 - 0 iken.

Ben 2. yarı daha iyi oynarız diyorum. Uefa için de ilk 4 içinde bitirebiliriz diyorum.
Her düşüşün bir çıkışı vardır, düşcekleri kadar düştüler.
Ve bir devrin sonu yazısı çok saçma gazetede ki ayrı kıllandım. Ama resimde ki Bülent i kastediyorlarsa lafım yok :p

Eğer Gs devri şimdi sona erdiyse Türkiye Liginde Fetret dönemi başlamıştır. Tüm yıldızları defans oyuncuları ve kalecisi olan bir beşiktaş.
2 ileri 1 geri Fenerbahçe.
Tavadan kaçmaya çalışan bir hamsi. Belki bu sene Trabzon dışında bir Anadolu şampiyonu olabilir bakarsınız...[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mexinth, 15 December 2003 22:46 tarihinde demiş ki:
Eğer Gs devri şimdi sona erdiyse Türkiye Liginde Fetret dönemi başlamıştır. Tüm yıldızları defans oyuncuları ve kalecisi olan bir beşiktaş.
2 ileri 1 geri Fenerbahçe.
Tavadan kaçmaya çalışan bir hamsi. Belki bu sene Trabzon dışında bir Anadolu şampiyonu olabilir bakarsınız...[hline]sonunda yeniledim.

ne fetreti ya
Türkiye ligi altın çağını yaşıyo
ligin nasıl olduğunu gs mi belirliyo
Sosyal ağlarda paylaş

ehe adam niye istafa etcek canım?
Galatasarayı en mükemmel anlarına o getirmedimi?
En okkalı olaylara müdahale etmedimi?

Ha,Her takım başarısızlığının teknikdirektöre yüklendiği bir ülkedeyiz o da var =P

-Oluuuum Ben olacaktım orada varya,o golü öyle bir atardım ki..
-Biliriz..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Ewt Fatih Terim'in çok büyük yanlışları dikkat çekiyor 23 yaş ortalaması hatta daha bile az olan bi takıma 35lik Apo,Bülent ve De Boer ile çıkıyor bunların yaptığı hatalardan birinde Fatih Golü atıyor Apo'nun kanadında oynayan Yattara oraya hallaç pamuğu gibi tutup atıyor Bülent'te çirkeflikten top oynamaya vakit bulamıyor Fatih Hoca buna müdahele edemiyor.
Ancak Türkiye tarihinin en önemli teknik adamıdır Fatih Terim.Kendisi bir ikilemde futbolculara isyan halinde ama Hocaya şans tanınmalı.
Bence alsınlar Luce'yi versinlerin Fatih Terim'i bize ben bir Beşiktaşlı olarak seve seve kabul ederim ve Fatih Terim Uefa mucizesini BJK'da yaratır.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
fatih degil yönetim istifa etmeli(takımı nekadar borca soktu ise hepsinide ödesinler )

ayrıca
hakan ünsal,arif,abdullah,frank de boer falan gönderilmeli
bülent yedege cekilmeli
defansa sağlam 2 eleman almak gerek
orta sahaya pres yapan iyi pas dağıtan adam lazım
striker lazım takıma
forvete hızlı ve teknik bi elemanda lazım

sonra takımı fatih cok da güzel oynatır çünki şuanki takım fatihin oyun stiline uymuyor haliylede bocalıyor adam

ezik ezik oynayıp defans yapıp 1 gol atıp yatan takım olcagına bırakın kaybetsin takım , en azından değişim daha yakında olur da aa maç alıyoz ligden kopmadık falan diyip gözümüzü boyayamazlar[hline]Grandmaster Hamburger
Absolut, 15 December 2003 14:42 tarihinde demiş ki:
Game master= GM
Area Master = ?? hehehehe
Popeye, 15 December 2003 14:43 tarihinde demiş ki:
eh be abso
yakında baba olacaksın ugraştıgın şeylere bak ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...