Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zıt kutuplar: bugün-yarın, Deniz-Gök

melun

Öne çıkan mesajlar

-Ben bugün yarına gidiyorum. İster misin gelmek? Otobüs biletin benden.
-Sabırsız...
-Ot gibisin . Beklentisiz, meraksız. Herşeyi akışına bırakmamı istiyosun desem, kadere de inanmazsın ki.
-Bazen bugün lazım.
-Dün sıkılmıştın hani çok. Keşke hiç uyanmasaydım demiştin. Gelseydin bugüne işte. Boşa geçmezdi zamanın. Hadii... İnkar etme . Sen de isterdin dün bugüne gelmek. Sıkılmazdın işte . Ahmak!
-Bilemezdim.
-Neyi bilemezdin ? Kimi kandırıyosun.. Biliyorum geleceği gördüğünü. Ne yani, şimdi 27 Nisan’da ölüceğimi söylediğinde sana güvenmemeli miydim?
-Ölüceksin.
-E tamam işte. Gel gidelim.Boşa geçmesin zaman, hem fazla zamanım kalmadı.
-Öyleyse bugünü yaşa.
-Biliyosun bugün bi bok olmicağını, sırf bana inat olsun diye gelmiyosun. Aldatıcam seni bugün yarında, otobüsteki kıza sarkıcam, görürsün.
-Yap.
-Yapıcam. İki gözüm önüme aksın ki yapıcam.
-Akmaz.
-Salak.. Ben de biliyorum akmicağını. O laf gelişi söylenir. Kesinlikle yapıcam demek istedim.
-Yapamicaksın.
-Bi kere de bilme. Bunu ne zaman gördün? Bugün seni yarına çağıracağımı da biliyodun değil mi? Ya merak ediyorum, sen ne kadar ileriyi görebiliyosun?
-Miyopum.
-Deniz, çıldırtma adamı. Ciddi bişey sordum az önce. Mesela şimdi ne söylemek istediğimi, ya da ne söyliceğimi bilebilir misin?
-Beni sevdiğini.
-Evet. Evet. Bildin. Yine bildin. Seviyorum seni. Bu yüzden daha da çok seviyorum.
-Gitme.
-Ama... Neyse, gitmem. Yarın beraber gideriz. Hadi bira getir, joint sardım. Sen napıyosun cama oturmuş öyle ya. Atlama , seviyorum seni.
-Ben de Gök.
-Deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz....
Sosyal ağlarda paylaş

A fantastic artwork

-Newyork Times

Quel talent c'est ça? Un travail incroyable
-Le Monde-

Efenim siz bu yazıyı yazmak için mi yazdınız?
-Reha Muhtar

Yazı işte
-Atilla Dorsay-

Şaka bir yana cidden çok güzel bir yazı olmuş.. Ben bu yarına gidelim dünde kalalım temasını bir iki yazıda daha görmüştüm fakat yinede gayet güzel..... Good job.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...