Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara'da mevsimin ilk karı

Peradur

Öne çıkan mesajlar

said:
Absolut, 17 December 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Ankara ile ORANı ayırmak lazım yani Ankarada yagmur bile zar zor yagarken ORANda yolların kapandığı çok oluyor. Sabah uyanıp okullar tatildir herhalde dediğimiz birçok gün Konya yolunu inmeye başladığımızda o gece nerdeyse kar yağmamış gibi heryerin sadece ıslak olduğunu gördüğümüz çok oldu. Yanılmıyorsam 1200 civarı rakım burda ama atıyorda olabilirm aklımda öyle kalmış nedense.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

evet ankara ile oran arasında baya fark oluo
allah dan okulum orandan daha yuksek bı yerde ahah yolları daha kolay kapanıo :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya absolut cok haklı dag tepesine kurmu$lar MSB lojmanlarını butun cankaya'yı cıkıyosun bi de orası dik yoku$ kı$ın arabayla olumden dondugumuz cok olur, bizim buralar diz boyu karlıdır sen dersin ki aha okullar tatil fln bakarsın televizyonda yazmıyo asaa inersin yerler ıslak sadece .. Cok gıcık bi yer .. Ben ya kızılay'a ta$ıncam uni bitince ya da istanbul'a gelecegim ya$anmaz or-an'da ...[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bastır koçum hadi koçum kop da gel bea hadi koçum!!! ince ama güzel yağıyo gop ta kaldırımlar yerler felan tutuyo ama yollar araba geçtiği için açık gibi hadi koçum havam benim bi sabaha kadar yağda babalar gibi oturalım evimizde[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
aman aman yesinler gene boşver o kısmını olsunda tatil olsun evimizde oturalım güzel güzel allah bilir bizim süper valimiz sabah tatil yapar millet gider gelir...
yuuuuuuh!!![hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

pardon kardan açılmıştı konu sanıyorum bundan on sene evvel diz boyu kar olurdu Ankara da şimdi en fazla yarısı kadar olur heralde.ama karın eziyet olmadığı tek şehir ankaradır.hatırlıyorumda saat gece 12 de o sokak lambalarının ışığından parıldayarak lapa lapa yağan karın vediği mutluluk çok büyük olurdu.çoğu zaman kar yağar ama üşümezsin. saat gece yarımda sokaklarda cıvıl cıvıl çocuk sesleri duyarsın. işte o zaman kendini dışarı atmamak elde değildir.Ankaranın denizi ve nehri insanların sevgi dolu gönülleridir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Salo, 18 December 2003 01:09 tarihinde demiş ki:
hatırlıyorumda saat gece 12 de o sokak lambalarının ışığından parıldayarak lapa lapa yağan karın vediği mutluluk çok büyük olurdu.çoğu zaman kar yağar ama üşümezsin. saat gece yarımda sokaklarda cıvıl cıvıl çocuk sesleri duyarsın.

işte o cocuk sesleri gecenın o vaktınde o kdr hoş oluyor kı kar yağarken...
Sosyal ağlarda paylaş

Yazın kışı özlerim sıcaktan ama kışın yazı hiç mi hiç özlemem. En sevdiğim şey kışın tek başına akşam kimse yokken dolaşmak. Karanlık soğuk ohhhh bea en sevdiğim şey. Tek ses kar düşerkenki sesi ve ayağını bastın mı gıcırt edecek. Ha bide en zevklisi bizim cebecide caddeye çıkıp kaza yapan arabaları seyretmek ehehe. Bide okuldan dönerken arklarla arabaları yokuşlarda falan itiyoz sonra yüzsüz yüzsüz adam ağzını açtığı an arabasına biniyoz götürüyo mecburen ehehe.
Ben doğarken acayip kar yağmış. Herkes o yüzden böylesin diyo zaten :D Bide ben karsız ve soğuksuz bi kış hele hele bir şehirde yaşamayı düşünemiyorum.[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "

[Bu mesaj McFrenzy tarafından 18 December 2003 13:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...