Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metallica Dinlemek ...

Gawain

Öne çıkan mesajlar

Bence genelde hadi beyler metalci olalım diyen 13 yaşındaki 3 5 kişinin dinledii bi gruptur :) ama çok mükemmel şarkılarıda vardır[hline]This can't last forever
Time won't make things better
I feel so alone Can't help myself
And no one knows If this is worthless
Tell me...So!!
What have we done
We're in a war that can't be won
This can't be real I don't know what to feel
Sosyal ağlarda paylaş

hadi beyler metalci olalım diyen 13 yaşındaki çocukları metalika kesmiyo artık. :) ya grindcore ya hardcore ya black metal falan. metalica bizim eski aşkımızdır o başka...[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

ilk dinlediim diil aslında ama...
kaptırdık kendimizi işte bi dönem.
güzel şarkı sözleri (eskiden sözleri filan ezberlerdik "lan ne manalı lan lannn!" diye) filan da vardı.. eeh. bitti gitti işte geçmiş ola. judas priest de patladı queensryche da patladı... hay koyiim...[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

sadcim o kadar ümitsizim ki.
hayal kırıklığına uğramak beni hiç bu kadar mutlu etmez heralde öyle söliyim.[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Metallica guzeldir fanıyımdır ama bu ozentılık trıplerıne arac olması moralımı de bozmuyor deıl.. Ha tabı nerde eskı metallica demekten de alamıyorum kendımı..[hline]Then they summoned me over to join in with them. To the dance of the dead
In to the circle of fire I followed them. In to the middle I was led
Sosyal ağlarda paylaş

metallica öle aşmış bi grup deildi hiç bi zmn olamadılar ztn. fakat bazen kendilerini aşıp güzel şarkılar yaptılar. çok güzel şarkıları var fakat 5 i geçmez. televizyon ve radyoların abartmasıyla herkesin bu kadar çok sevdiği bi grup oldular.(eminem gibi)
öle oturup saatlerce dinleyebileceim bi grup deil. bize bi kaç güzel şarkı sundukları için teşekkür ediorum ama abartıldığı gibi muhteşem bi grup deil.[hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

İyidir hoştur severim kerataları.[hline]these wounds won't seem to heal
this pain is just too real
there's just too much that time cannot erase

when you cried i'd wipe away all of your tears
when you'd scream i'd fight away all of your fears
and i've held your hand through all of these years
but you still have all of me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...