Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Helal olsun Mehmet Okur!

can

Öne çıkan mesajlar

adam gaza geldi son 2 maçtır. bundan önceki maçta 17 sayı atmıştı, dün de 22 dakikada 21 sayı 4 rebound 1 asistle oynamış.
geçen maçta da 27 dakika oynayıp 17 sayı 12 rebound almış. bu adam gerçekten iyi yolda. seneye 5 başlarsa NBA'in iyilerinden olma şansı bile var.
Detroit'in Sitesinde şu anda baş köşede resmi var. ;)
inşallah uzun süre orada kalır.[hline]Having sex is like playing bridge*, if you don't have a good partner, you better have good hand.
*bridge: (n) briç

Sosyal ağlarda paylaş

Ben'le kapışa kapışa bu hale geldi diyorsun, öyle mi? Larry Brown'un artık Mehmet'i ilk 5 oynatmasının zamanı geldi bence.[hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

daha adamın yaşı 24 daha uzun zaman oynar orda ama asıl önemli olan istikrar şimdi 2-3 maç iyi gidio sonra 2-3 maç 1-7 felan atıo orda tüm yaptıklarını götürüo ama onu da düzeltir geçen sene ortalama 19 dk alıodu bu sene 24 dk zaten joe dumars mehmeti kolluo böle devam ederse önü çok açık[hline]Cennetin olmadığını düşle Denersen kolaydır
Cehennem yok altımızda
Üstümüzdeyse sadece gökyüzü
Tüm insanların bugün için yaşadığını düşle..
Sosyal ağlarda paylaş

Mehmet in ilerlemesi ona bağlı.Başka kimseye değil.Hidayet te en az mehmet kadar yetenekli.Ama hidayet kendi bildiğini yaptı kimseyi örnek almadı.Mehmet te aynı şekilde ama Mehmet sürekli Ben Wallace ı örnek alıyor.Zaten 2 maç önce 5 blok yaptı.Ben wallace ta 8 di sanırım.
Ama böyle giderse bu sene mehmet 30 sayı atar...
Sosyal ağlarda paylaş

hidayet git gide şımarıo en büyük hatası bu. Bu yüzden kaybedicek hido. Milli maçlarda kendine çok güvenio kings de güvense şu anda yıldz olmştu bile.
spurs da işi daha zor kings de kolayı yapamadı burda zoru yapmaya çalışıo.
Yetenek warda onu kullanmasını bilmekde war[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca hidayet hemen oyuna da küsüo hele hakkında bi kaç kötü söz duyarsa bi acaip oluo bu sene ki avrupa şampiyonasında bi maçtan soora demişti ( o maçta iyi oynayabilmişti en sonunda) herkes benim nolduğumu bilmeden konuşuo daha da iyi oynıycam dedi ama olmadı daha da kötü oldu soora ki maçlarda ya küsüo ya da sinirinden hırsından dooru düzgün oynayamıo[hline]Cennetin olmadığını düşle Denersen kolaydır
Cehennem yok altımızda
Üstümüzdeyse sadece gökyüzü
Tüm insanların bugün için yaşadığını düşle..
Sosyal ağlarda paylaş

Nukem'e katılıyorum. Adelman gerizekalısı kaybetti Hidayeti. baya kas yaptırdı Hidayet'e. yani uzun olarak oynatmak istedi, ama olmadı tabi.

mehmet yetenekli bir adam değil bence ama çok çalışıyor. Mesela Mehmet fade-away atamıyor genelde. hidayet'in vücut yapısı müsait. bir de hatırlarsanız 2. yılında hidayet bir maçta takımını kurtarmıştı. 31 sayı 11 rebound 9 asist mi ne yapmıştı. daha sonra başkan inip kutlamıştı hido'yu. yani mehmet de inşalah böyle olmaz diyorum 3. ve ilerki yıllarda.[hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

ROFL!!
abi iyi güldüm ama.
geçen de malone 1 asistle(yoksa rebound muydu?) kaçırdı.

said:
Nukem_Verite, 08 December 2003 18:59 tarihinde demiş ki:
aklına gelmemiş fistan tüh.
[hline]Fly In The Ointment
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Şu denver olayı da neden biliyor musun?
diğer tarafta nowitzki var ya, adam diyor ki benim ondan ne eksiğim var. alıyor topu, kendine de güveniyor ve atıyor.

Jordan da NYK'ye paso atardı eeheh. hele bir smacı var patrick e. nin üstünden bastığı. off yani tam jeneriklik haraket.(zaten jeneriklerde lol)[hline]Fly In The Ointment
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

EAUHAEUHAUEHUEHUAE
abi valla benim suçum değil, ingillizce çalışıyordum yarın sınavım var. :D
ne bilim o zaman sallama teorim tutmadı. :Pp[hline]Fly In The Ointment
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

bu sabahki maçı izleyemem çünkü yarın okul var ve sınavım var. bizim okulun da sınavları bi acaip oluo. :D
orlando roXXorZZ!![hline]Fly In The Ointment
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

simdi sunu acıklıga kavusturalım ...
memo detroıd de mevkıının 1. adamı ...
herkesın dedıgı gıbı 2. adam degıl ...
aldıkları surelere bakarsanız bunu farkedersınız zaten ...
ılk bes baslamama olayı tamamen elden campbell ın 15 dk lık adam olması ...
adam baslıyor aynayabıldıgı kadar oynayıp mehmede teslım edıyo gorevı ...
ort 12 dk falan oynuyo ...
bu arada memo nun en etkıleyıcı ıstatıslıgı nba ın EFFICIENCY(etkınlık) ortalamsında pek cok nba starının onunde 24. sırada bulunmasıdır ...[hline]*The Bagımsız Oyun Bagımlısı
ölümüne TURK
Aranel Lúinwë
Sosyal ağlarda paylaş

konuyu dağıtmadan Mehmet okuru bi oyuncuyla kıyaslamaya kalksak kiminle kıyaslayabiliriz bana bi kaç isim verirmisiniz?
Horace Grant diyorum ama ondada fizik hayvani.ostertag de aynı kalas ikiside.
ee kimle karşılaştırcam ben bu mehmet'i toni kukoc la brad miller karışımı bişi bu bizim mehmet.[hline]i love this game!
Yatay kuvvetlerin,düşey bileşimi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...