Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL yeni dönem yeni fiyatlandirma ...

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

geçen ay açikalnana fiyatlar dan sonra bu ay tekrar devreye giren TT başkani Mehmet Ekinalan , "geçen ay açıklanan fiyatlar standart fiyatlardi , biz kampanya fiyatlarimizi onay alamadiğimiz için açiklayamadik.. o onayi da son 1-2 günde aldik, işte kampanya fiyatlarimiz " dedi
128 49 milyon
256 69 milyon
512 109 milyon
1024 249 milyon
2048 465 milyon

TT genel müdürü Mehmet Ekinalan saat 14.30 da "NTV açık hatta" canlı yayinda "hızlı internet projesi" konulu programda açikladi ,[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır ...1...2...3
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda hiç yükselmedi ( en azindan eski kullanicilar içn)... eski kullanicilara zaten 1 ay daha eski fiyat sunuluyordu ... eh adamlar kampanya fiyatlarini onaylatamamiş devlete , düzeltme olmuş ( üstü kapali ISS leri suçladi , tipki eski ihale iptallerinde olduğu gibi ) 1 ay sonra devreye soakabildiler ..
ben gidicem 256 başvurumu yapçam birazdan..[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır ...1...2...3
Sosyal ağlarda paylaş

peki şimdi fiyatlar düşürüldümü yoksa düşürülecek mi ? Çünkü başvuruda 87 ödemeyelim. Ayrıca benim hat açılalı 3 gün oluyo 128/32 şimdi hemen geçersem baglantı ücreti de ödermiyim? 1 ay beklesemmi . Ama bekleyemiyecem galiba 69 ise giderim direk yarın .
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etme okadar yığılma olmaz yapıcağıda zaten 128 tane raylı sistemde koşan fare sayısına 128 tane daha eklemek değil alttarafı control panelden biyerden değiştirivericekler.
Benim hat sözleşme gününde açıldığına göre 256 ya 10dk da yükseltirler..

Ancak çok iyi 60 milyona kendimizi alıştırdık zaten 9 milyonda ben verim diyim bari anneme =))[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 08 December 2003 18:58 tarihinde demiş ki:
ya bısey sorcam sımdı normal hattı acık olan bı yerde basvurduktan ne zaman snra acılıyor modem parasını 24 une anca yetıstırcem ona gore bı zaman ayarlıyım[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Benim başvuru gününde açıldı ancak hattın modemle alakası yok. Hat açılır sen girmesende ödersin o ay modemin yoksa..

Ayrıca sözleşmede tam olarak ne yazıyo bilmiyorum ama zam geldiğinde ödüyorsak indirimde de öderiz sanırım. Çünkü biz değil ama eski adsl aboneleri 1 ay sonra 60 milyon olarak ödemeye başlicaktı. Biz ise bu aydan itibaren direk 60 olarak başlicaktık..

Indirimdende yararlanırız sanırım kaldı ki zaten 256 ya upgrade edersek direk yeni fiyattan ödenir yukarıdaki gibi olmasada..[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...