Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 saat icinde kaderini ogrenecek olan cocuk...

Volfied

Öne çıkan mesajlar

volfi umarım(eminim) mutlu haber gelecek..seni almıcaklarda kimi alacaklar..okula dalarız:Dgerçi uçak parası phalayıa patlar ama bakarız artık:)bekliyoruz iyi haberleri[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Sosyal ağlarda paylaş

Volfied bunuda söylemek isterim ama Türkiyedede dolandırıcılık yapmadan bir yere gelen insanlar var. Tabi belki başka ülkelerdeki gibi her hakkıyla çalışna bir yere gelemiyor ama yurt dışı dediğin yerde cennet değil aynı şeyleri ordada görürsün (kabul Türkiye kadar kötü durumdakini görmen zor)[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 14 December 2003 22:42 tarihinde demiş ki:
Herkesın yaşam mantıgı ve cızdıgı yol baskadır. Benım ıcın Selamet burdaydı. Mutluluk da burdaydı. Ben burayı sectım.

Ama Okul ıcın Hayatını karartan RESMEN kaderım budur dıyen ınsanlar gordukce sizin icin üzülüyorum.

Sımdı sen o ekran arkasında dıyorsunki ZUHAHUAhu Deli333 ye yazık. Okumuyan Insanın Kaderi belırlenmıstır. ZHUAUHahu iptal olur. HEHEHEHE HIC De oyle degıl . Emın ol su an yaptıgım her şey Allah'a Şükür cok iyi gidiyor onumde acık . Liseyi bitirdikten sonra 2 sene de. Gİdicem unıversiteyede coKKK daha ıyı olucak .

Bişey söylemek istiyorum sonuçta durum nereye geldi bir düşün liseyi bitircem diyosun yanlış anlamadıysam ama eğer o baştaki ''allah kahretsin bu mentaliteyi'' anlayışın yüzünden 1 yada 2 sene kaybettin sonuçta tekrar okuyup bitirceksin liseyi bence sırf oturup eleştirmeye devam etmen hayatından süre çalar tabi insanın mutlu olduğu şeyi yapması en güzeli ama yollar hep aynı kapıya çıkar.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

durum raporu uykusu surekli bolunen paranoyak volfi tarafindan
az once bi kabus ile uyandim
kabus da girmem gereken sira degismisti sayfayi acmak icin (bio ID mi, soyadimi ve dogum tarihimi bistiyolar)
actim ve 13 nisan da belli lacak karariniz yaziyodu , yani defer
bakalim kabus terslenecek mi
yaz okuluna kbulum gelmeden onceki gece de red mektubu almistim kabusumda :)

isin guzel yani cok gec ormeye basladm kabuslari, normalde bi hafta onceden baslarlardi[hline]Lights out,
. As you hit the ground...
Sosyal ağlarda paylaş

inşallah istedigin olur volfi cok buyuk bir şans butun iyi dileklerimiz seninle ben de hatırlıyorum askeri lise sınavına girmiştim cok kazanmak istiyordum o kadar cok kotu kabus gordum aılem tarafından ne de olsa bişey cıkmıycak ne de olsa kazanamıycan muamelesi yemiştimki artık ıpın ucunu bırakmıştım umursamıyordum bile sınav sonucunada bakmadım dershanede hoca zorla bakıyım dedı tamam dedım o ne tebrıkler kazandınız cıktı bılgısayar ekranında dırek bayılmışım ayıldıgımda tebrık ettı felan herkes cok mutluydum 1 hafta havalarda uctum sonra mulakatta caktık ama olsun :D

okumak konusuna gelınce bu sıstem kotu bende lıse 1 de oyleydım ne kımya ne fızık nede matematıkten cakardım bunlar bana lazım degıl derdım sonra o sene aralık 28 de babam vefat etti herkes tamam bu cocuk bitti dedi cunki babamala olan bagım cok superdi yani herşeyımdı o benim ama yılmadım matematikten anlamıyordum kımya kotu fızıge abanıp 2 yaptım dıger derslerıde 4-5 cektım sozelım ıyıydı cunkı ve gectımkı cok kotu bır sene olmasına ragmen o atmosferı ozluyorum hem ozelden devlete gecmıstım hem babam vefat ettı ustune dedem vefat ettı şiddetli şekılde tum sene boyunca (kı hala devam eden) bır platonık aşk yaşadım hemde benı arkadaşı kabul eden bır kızla (kı hala acılamadım :D) neyse yanı zevklıydı benım bır amacım var ya sıyasal ya askerı ıstıyorum komık gelebılır ama oyle duz bırısı olmak ıstemıyorum bır şeylerı degıstırebılıcek guc gecsın ıstıyorum elıme sıradan bır meslek secmek sankı kaderıme aykırı gelıyor yada yurt dışında okumak ıcımden bır ses burda bir şeyler yapabılırsın burayı duzeltebılırsın dıyor ve ben o sesı dınlıyorum o yuzden okuyorum ve OSS denen sacmalıga hazırlanıyorum eger herkes sacma dıyıp bırakırsa o seyın duzelme ımkanı kalmaz ve ben kafama koydum bu ulkede sacam olarak nıtelenen bır şeylerı duzeltıcem tek amacım bu o yuzden nefret ettıgım matematıge her allahın gunu calısıyorum :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

Nasi hissetigini biliyorum.. Bende avustralyadayim bu yazin basinda basvurdum.. Email geldi yarin cevap verilicek diye.. 3 gun sonra cevap geldi:D
3 gun boyunca bende uyku muyku yok herdakka basi emailimi kontrol ediyorum..
3 gun sonunda kabul edildiniz diye email gelince kafayi yemistim:) Direk yatmistim sonra hayatimda en iyi uyudugum uykuydu:)[hline]a.k.a. Sharez
Give me the strength to be what I was and forgive me for what I am.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Befounder, 14 December 2003 22:38 tarihinde demiş ki:
kaderini açık lise ve yüksek ihtimalle açık üniversitemsi bişeye ve dahası babasına bağlamış biri nasıl olurda kendi kaderinden bahseder? Böyle tipler açık forumlarda çıkıp konuşcak kadar mı yüzsüzleştiler?

Ben bır adım atarken dıger adımımın nereye gelıcegıni cok iyi hesaplarım garantiye aldıktan sonra adımımı atarım. Yani asla çürük iş yapmam.

Bilmiyorum sızın kucukken beyınlerınızı ACE yada Omomatık le mı yıkadı Ayşe Teyze mi yıkadı bılemem ama Yıkıyan harbı ıyı yıkamış. Şimdi benım sıze anlatmak ıstedıgım olay şudur

siz o okula gıdıyorsunuz. Ve cogunuz Unıversitede ıstedıgı bolumu kazanan yüzde 5 lik gruba gırmek ıcın DELİ GİBİ kasıyorsunuz . Sonra dıyelımkı gırıyorsunuz. Bu sırada Beynınız artık bır nevı sulanmıs oluyor . Neyse gıttınız unıversıteye . Dıyelımki odtü . Okul bitti hadı iş arıyorsunuz ya bulamdınız napıcaksınız? HEA ben cok göruyorum Odtülü işssiz. Hepsıde şimdi koysan onune 21312312 bılımıyenli denklem bıle çözerler . Ama adam bakıyor elde var sıfır.

Bu herkes ıcın gecerlı degıldır sımdı. Gıdıp Alamanyalarda :) Amerıkalarda bu işin tamamını ogrenırım iyi güzel dıyorsanız tamam . Gidin okuyun kardeş . Yolunuz acık olsun.

Ama benım gibi bazı kısılerın durumu boyledır. Boyle kısıler ıcın Lise zaman kaybıdır. Bunu beynınıze sokun . Yok CAHİLE BAK zhuauhah . Bunlar beynı yıkanmıs Gençlerdir. Ne bılıyorsun sen benım ıcımı? Ne bılıyorsun benım planlarımı? Ama şuda bır gercekki Bunu HERKES DIKKATLE OKUSUN. OKUL VE EĞİTİM KİMSENIN KADERİ DEĞİLDİR. OLAMAZ . OLMUYCAKTIR. Bazı kişiler hariç.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 15 December 2003 20:01 tarihinde demiş ki:
şimdi yanlış hatırlamıyosam lise de kaldığını söylemiştin yani adımşarınpek sağlam değil.evet odtülü adam milyon bilineyenli denklemi çözer ama kafası işe çalışmıyodur açıkta kalır.ama okumayan bi adamda mühendis olamaz.

sonuç:okulda örendiklerimizi hayatta örendiklerimizle sentezleyeilirsek başarılı oluruz.tabii türkiyede başka yollarda var...

Ya cıdden sızın beyınlerınız ne ıle yıkandı. Acaba annemler benımkınıde bu kadar yıkadılar mı? Yada yıkadılarda ben mı kurtuldum. LAM OLM YETER. BENIM SIZE KISA YOLDAN ANLATMYA CALISTIGIM OLAY:. BEN KESINLIKLE PARALI UNIYE GIDICEM . BU İŞİ GARANTİYE ALDIM. LISEDE ZAMAN KAYBETMEK YERINE ACIK LISEDE OKUYORUM DAHA IYI .
Sosyal ağlarda paylaş

bak simdik, odtulu ornegi vermissin bende ondan bahsedeyim. benim de zilyon kadar tanidigim var odtulu. Bunlarin bir kismi okul bitince is bulamiyor bir sure. neden? cunku bilmemkac milyarin altinda calismak istemiyorlar. Odtuye buyuk dusunen insanlar giriyor,oyle olmayanlar da dogal selleksiyonla elenip gidiyor zaten. Aman elimdekine kanaat getiriyim dense, bulunur is yani. Sirf odtu diplomasi sokar seni ise, kariyer yapmanda katkisi pek az olur o ayri.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrica su parali uniye gidiyim yazisini simdi gordum, bilkent koc sabanci ya git denklem bilmeden de, kac gun dayanabiliyorsun gor. Herseyi SEN bilmiyorsun ve aslinda inanmak istedigin seylerle beynini yikayan SENSIN.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

eee volfied abi noldu oldu mu olay?? (daha o zamanlardan çok geride olduum için lgs stresinde olan ben,bunun ne olduunu anlamasam da arkadaşıma şans dileyerek olay diyorum :D )[hline]Gitar Nubisi
------------
Birlikte yasayabilecegin biriyle degil,
Onsuz yasayamayacagin biriyle ol!
Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil,
Gittiginde yeri doldurulamayanlardan olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

parali universite de diploma dagitmiyor yani. kaliteli okullar burslu burssuz gibi bir ayirima gitmiyor, turkiyede ulasilmis ust standartlarda ders veriyorlar. Paraliya girerim diploma cantada keklik diye dusunmek sacmaliktir.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 15 December 2003 20:18 tarihinde demiş ki:
parali universite de diploma dagitmiyor yani. kaliteli okullar burslu burssuz gibi bir ayirima gitmiyor, turkiyede ulasilmis ust standartlarda ders veriyorlar. Paraliya girerim diploma cantada keklik diye dusunmek sacmaliktir.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

Kıro
kIRO
kıRO
KIro....

ben UNIVERSITEDE ISTEDIGIM OLAYI OGRENMEYE GIDIYORUM. VE BEYNIM BUNU SACMA BULMUYOR . BELEŞE DIPLOMA DIYE BİR ŞEY YOK .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 15 December 2003 20:32 tarihinde demiş ki:
al işte.sen bu zihniyetle deam edersen ne üniyi bitirebilirsin ne düzgün bi işe girebilirsin...[hline]Her siyahın bir beyazı,
Gecelerin gündüzü de vardır...

hahahah bılg muhendıslıgı bolumune gıdıcegım kesın. SU an zaten programlama ogrenıyorum ve Lise seneye bıtıyor. Gidene kladar ne ogrenırsem . Matematık caLISMAK yerıne benım ıcın kardır.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten her üniversitede eğitim aynı her lisede eğitim aynı. ha odtüyü bitirmişin ha ayşe tüter üniversitesini. yabancı dil zaten önemsenmeyen bişey.
evet evet tabi ki
zaten bilgisayar mühendisliği bölümünde matematikle yakından uzaktan ilgin olmayacak. yani bilsen nooluuur bilmesen nolur

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 15 December 2003 20:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlatmak itedigim seyden zerre kadar anlamadigini farkettim, tekrar anlatayim en iyisi. Universitede sadece senin ogrenmek istedigin seyi gostermiyorlar. Basarili bir lise hayatin olmali ders anlaminda. Denklemden anlamayan birnin calculus u gecmesini bekleyemezsin ki calculus temel derstir bir cok bolum icin. Yok political science IR okumak istiyorum desen, onlar calculus almiyor, ama o da yok. bilgisayar muhendisligi istiyorum diyosun, o mantiksiz buldugun matematik olmadan ne kadar ilerleyebilecegini saniyorsun ki? Matematik 3. sinifin ikinci donemine kadar zorunlu ders bilgisayar muhendisleri icin.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

matematik te o denklemleri cozemiyorsan, bilgisay rmuhendisi ya da programci NAH olursun.
oturup maximum yazabilecegin sey kitaplardaki ornekler olur, o da konuyu anlatanin sayfasini 100 defa okuduktan sonra
Bu bi gercektir, programlamak matematik denklemlerinden gecer, bunun icin okulalrda programlamayi 4 yilda ogretiyolar.

Lise egitimini dogru durust almadiginda belli son ikinci mesajinda, daha terbiye dueyini yakalayamamissin sen, sana en iyisi ilk ogretimi bi daha verelim.[hline]Lights out,
. As you hit the ground...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 15 December 2003 20:39 tarihinde demiş ki:
bilgisayar mühendisliğinde öyle temelsiz öğrenilmiş programlama dilleri bilmek fazla fayda etmez bu arada.[hline]despite all my rage, i'm still just a rat in a cage

Ne temelsızı kardeşim bilip bilmeden sallıyorsunuz. Sistem uzmanı bır tanıdıgım var . Kendısı Unıversıtede ögretmen . O ögretıyor .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...