Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA 3:Vice City Multiplayer Oynamak İsteyenler

Moncain

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle oyunun makinanızda 1.1 yaması ile yüklü olması gerekmekte.Daha sonra buradaki MTA VC 0.2.2 yi indirip kuruyorsunuz.Daha sonra programın Mta Cient kısmını açıyorsunuz ve karşınıza bir pencere çıkıyor.Buranın sol tarafı oyunda olan oyuncular ve ortadaki pencerede bunların oyun içi diyalogları sol taraftada bağlanacağımız server ile ilgili bölüm.Şimdi adresindeki serverlara bakıyoruz.Alttaki vice city için.Oradan gözümüze bir server kestiriyoruz ve hostuyla portunu mta clientimize yazıyoruz.Nick nameye nickinizi yazın pass boş kalabilir.Gta 3 Liberty City oynayacaksanız "Game İnformation" kısmından gta yı, Vice City oynayacaksanız vc yi seçiyoruz ve connect e bastıkmı serverdaki tipleri clientimizde görmeye başlıyoruz.Fakat bende değişik bir olay oldu ve vc'm 1.1 yamasıyla yüklü olduğu halde 1.1 halinde oyuna giremedim.Yani makinanızda 1.1 yaması yüklüyse bile game information da 1.0 ı kullanın.Artık servera girmeye hazırız.Start game diyoruz ve C/:Program Files/Rockstar Games/Gta3:Vice City klasörünün içinden vc.exe yi seçerek oyuna başlıyoruz.Ana menüde değşiklik göreceksiniz.Hiç vakit kaybetmeden "Start Multi Theft Auto" yu seçip oyuna giriyoruz.Burada loading bittikten sonra beyaz ekranda kalabilirsiniz bunun olamaması için makinanızda 1.1 yamasının yüklü olup clientten 1.0 ı seçmelisiniz.Veeee skinlerdende anlaşıldığı gibi servera başarıyla girdiniz.Her skinin kendine özgü değşik silahları var.Yani herkes değşik tipleri seçince silahlar aynı olmuyor buda ortama ayrı bir renk getiriyor.Artık skininizide seçtiniz.Haritada görüncen noktacıkar karşıdaki dallamalar ve onları her şekilde öldürebilirsiniz.İyi eğlenceler.
Bence
Öncelikle oyunda hiçbir npc yok.Yani gördüğünüz her karakter rakip.Çekinmeden öldürün.Ve benim girdiğim serverda doğru dürüst arabalar yoktu sadece park halinde arabalar vardı onlarda heryerde bulunmuyor bilginiz olsun.Birde ne zaman girsem ortamda herkes küfür ediyor admin yok ortama lamer dolmuş.Yani birini arabayla pizza yaptım diye adam etmedik laf bırakmadı.Sadece o değil herkes öyleydi ölen küfür ediyor yani.Bide illegal program açıyor lamerler speed mpeed herifi göremeden geberiyorsun.Kısacası küfür, speed,son sürat yol ortasında yaya koşuşan tipleri ezme kısacası herşey var.Ama bikerede spawn killer yapayım dedim ve adamın birini M4 ile taradım ve kafasında molotof kokteyli patlattım ve herif inatla ölmedi o beni 3 vuruşta öldürdü.Demekki bi hile daha kullanıyolar adiler.Neyse sorunuz olursa P.M. den mesaj atın hadi iyi eğlenceler.[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moncain, 12 December 2003 22:26 tarihinde demiş ki:
Bence
Öncelikle oyunda hiçbir npc yok.Yani gördüğünüz her karakter rakip.Çekinmeden öldürün.Ve benim girdiğim serverda doğru dürüst arabalar yoktu sadece park halinde arabalar vardı onlarda heryerde bulunmuyor bilginiz olsun.Birde ne zaman girsem ortamda herkes küfür ediyor admin yok ortama lamer dolmuş.Yani birini arabayla pizza yaptım diye adam etmedik laf bırakmadı.Sadece o değil herkes öyleydi ölen küfür ediyor yani.Bide illegal program açıyor lamerler speed mpeed herifi göremeden geberiyorsun.Kısacası küfür, speed,son sürat yol ortasında yaya koşuşan tipleri ezme kısacası herşey var.Ama bikerede spawn killer yapayım dedim ve adamın birini M4 ile taradım ve kafasında molotof kokteyli patlattım ve herif inatla ölmedi o beni 3 vuruşta öldürdü.Demekki bi hile daha kullanıyolar adiler.Neyse sorunuz olursa P.M. den mesaj atın hadi iyi eğlenceler.[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

bu kısımdan sora kimse yuklemez demek istemiş snrm :)[hline]Ne faşizm , ne komunizm
Yaşasın Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bravecik, 13 December 2003 21:29 tarihinde demiş ki:
bu kısımdan sora kimse yuklemez demek istemiş snrm :)[hline]Ne faşizm , ne komunizm
Yaşasın Erotizm

+1[hline]MKC

_-Sturm-_ 06.12.2003 19.36'ta icq'dan demiş ki;
ee ne var yatılıların g.tleri yok mu?

_-Sturm-_'un dier bombası(tarihi kayıtlara geçmedi);
Ayağımda ayak var
Sosyal ağlarda paylaş

güzel walla oynamak isterim lamerleri salla bikaç kişi paticikten olsun zevki çıkarda görev fln yokmu beraber yapabileceğimiz bide 1.1 yaması yüklümü bilmiyom nerden yükleyebilirim eğer değilse?
Ha bide sen hangi serverdesin baya server var orda
[hline]quote oyunun hazin sonu
Happy is the one who says i'ma Turk!
Mana alassë equë inyë Turk!!!
Ne mutlu Türküm diyene!!!
K.S.D.M.P.A.L

[Bu mesaj godzilla112 tarafından 15 December 2003 19:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...