Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Megafon aldım çok güzel yahu:)

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Tamam cassie anlaştık kaç yaşında bu meret bi anlat bakalım :)[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

tamam cassie sen bana(antalyaya) yolla onu ben sana adam eder yollarım:)[hline]Ejderha Gibi Uçarım,

bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

ben severim chemical ı rahat bırakın çocuğu...

onun yaşında ben de yapardım aynı şeyleri
ama bir fark var ben ödünç olarak çalardım ehueh[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Nereye, nereye? Şokoleti yemeye!

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak
Sosyal ağlarda paylaş

cassie seni de beklerim chemicalla beraber. onu kitleriz denize gideriz :D[hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 14 December 2003 19:38 tarihinde demiş ki:
bağırmadan bağırmak:) güzell duygu[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !

kafayı sıyırmısın sen olum[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

"Roket Atar aldım çok güzel yahu:)"

*Resim burda*

Bugün 500 milyona roket atar aldım süper abi.Sokaktan geçen seyyar satıcıları falan patlatıyorum.Çok matrak iş.

[hline]

"5 yıllık hapis..."

*Resim burda*

Bugün patlattığım 17 seyyar satıcı tarafından ihbar edildim.5 yıl çıktı, iyi niyetten 26 yıla yükselmiş.Neyse o zamana paticik kalırsa görüşürüz...

[hline]

Yorumsuz.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 15 December 2003 00:55 tarihinde demiş ki:
okulda bağırıyor musunuz onunla[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic

Bak bu msjınla 1k ya ulastın bunu sakla :-P[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

ehuehe birazdan servisçiye baarıcam GEÇ ABİ GELMİOM BUGÜN diye:) sınava çalışıcaz akabinde hem bugün eski okuluma gidicem megafonumu yusuf hocama göstercem oda istiyordu sesi kısıktır hocamın:)[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

chemical ın gelecektekı threadlerınden bırı

uzay gemısı aldım
uzay gemısı aldım amerıkan pazarından cok super bısey 9 tane atom bombası sıgıyor ıcıne ve bır lazer atışı ıle kucuk caplı bır ulkeyı yok edıyor denemelere Irak ta baslıycam aha buda gemının resmı

3 gun sonra bır thread daha
uzay gemımımn yakıtı bıttı yakıut formullere denıyorum belese getırmek ıcın yoksa zengınlestırılmıs uranyumla calısıyor meret oda cok pahallı o yuzden bır tesıs kurdum eve kendı yakıtımı yapmaya calısıyorum eheh komsuda deneycem bır ara

ve 1 hafta sonra
yaptıgım yakıt dunyayı havaya ucurdu gemıdekı nuke ler saldı felam dunya parca pıncık oldu hepınızde öldünüz büyük ihtımal ozur dılıyorum hepınızden neyse sımdı kedı felan atomlarına ayrıldıgına gore sıtenın admını ben oldum dımı heyo heyyo admın benım ehehehe[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...