Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deep Purple ve BB King konseri

canjovi

Öne çıkan mesajlar

... Ocak ve Subat super gecicek gibi !
BB king Konseri ocakta suan aldim biletleri ....
Yarin da Subat icin olan Deep Purple konseri biletlerini aliyorum ! (ayrica konserde thinLIzzy de olucak bkz : Boys are back in town ... diye bir parcalarida vardir)
su Kanada en cok sevdigim sey live konserler !
Bon joVi den Rolling stones a Black Sabbath herkez geldi
bird ZZ top bile seyretim lol[hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact."

- Homer Simpson
Sosyal ağlarda paylaş

agliycam ,ben de kanadadayim ama victoria da konser falan olmuyo ki be kardes, illa vancouver'a gitmem gerekiyo aslinda ona bile raziyiz yeter ki gelsinler..
torontodaydin di mi?
placebo ugradimi oraya? gecen ay gittim vancouverda konserlerine gayet guzeldi ama kanadalilar pek tanimiyolar o da var yine de kalabalikti ama..[hline][b][i]-->Four String Magic<--
yaa iste boyle
Sosyal ağlarda paylaş

placebo fazla sevmedigimden ... bilmiyorum geldimi gelmedimi ama gitmedim zaten pardon ...
ama U2 geldi onu kacridim :( ... birde bryan adams konserine gittim
cok dogru diyosun.... staduim konserileri oluyo millet oturyo yerinde sanki sinema seyrediyolar ... ama sonra aya kalkti millet guzeldi cogu
[hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact."

- Homer Simpson

[Bu mesaj canjovi tarafından 13 December 2003 04:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sen direk klasik rocksin zaten doaldir da ne bilim alternatife de kayarsin belki diye dusundum heh

ben ertesi gun midterm um olmasina ragmen gittim konsere severim keratalari daha dogrusu muziklerini :P

red hot chili peppers'i kacirdim ben de ona yaniyorum u2 gelse gidermiydim bilmiyorumda soyle cure falan gelse mesela??!?! efsane olur..[hline][b][i]-->Four String Magic<--
yaa iste boyle
Sosyal ağlarda paylaş

ne yalan soyligim oyle seyler cok geliyo ..... yani oyle kocam rock konserileri degilde... boyle .. bar / club larda ozellikle phoneix diye biryerde hergun ya.. boyle pink floyd / led zeppelin gibi grouplarin coverlari oluyo yada bazi yerlerde falan cure mudu yoksa duran duran miydi bilmiyorum geliyolar boyle iki uc sahne show yapipgidiyolar baya oluyo yani RHCP bende kacrdim buraya geldiler ona gitmek isterim
[hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact."

- Homer Simpson

[Bu mesaj canjovi tarafından 13 December 2003 04:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ya ben de seviniodunm konser var die ama kanadada olunca kasıo tabi :D okadar param olsa geçen yaz ispanyadaki festivale giderdim hani o afişi grup isminden gözükmeyene :)[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tarist_Windveil, 13 December 2003 22:00 tarihinde demiş ki:
kanada da olsam keşke[hline]
b]

yok babam ya, heryeri toronto gibin degil, bizim(green ve ben) gibi allahin adasinda oturup, bi konser icin 5 saat yol cekmek adami deli ediyor, yani haberin oluyor,bi suru grup gelip gidio ama iste ogrenci adaminda bi butcesi var oyle hade diyince her konsere gidilmiyor, vancouver, toronto veya montreal'de oturursan ama iste o zaman kral konserler oluyor.[hline]Playing the king in my kingdom!!!

[Bu mesaj Unclecan tarafından 14 December 2003 08:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...