Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bas gitardan anlayan insanlar secmeme yardim edin kafayi yiyecem..

green_martian

Öne çıkan mesajlar

ayrıcaaaa
900 dolar verebilirsen sana kral bassını tavsiye edecem.
stingrayden hoşlanıyosun demek. 5 telli istiyosun bu da demek ki iyi bi B teli istiyosun. İyi bi B teli o paraya nerde var. LAKLAND tabii ki. Stingray tonu da var jazz tonu da var kral ötesi bi alet...

yani inan bunnar kendime de baktıım aletler..[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim

Sosyal ağlarda paylaş

bi de aklinda olan butun modelleri sen postla istersen ne kadar cok secenek o kadar iyi...
5 telli alirsam jazz funk rock uclemesine kaycam
4 telli alirsam rock, sert tonlar istiyorum.. hangisini alirsam iyi bisi alcam cunku seneye de digerini falan almak istiyorum..[hline][b][i]-->Four String Magic<--
yaa iste boyle
Sosyal ağlarda paylaş

aktif
hemi de bartolini!!!

hmm. paalı diyosan peki. ama harbi olay bitmiştir ikrama devam yani bu alet.

ikinci el bulucaz koç. birinci elde bile senin bulucaandan çok daa ucuza bulurum meraklanma..[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

..
çok seçenek o kadar da iyi diil.
ama biraz takıl bikaç seçenek sunucam sana...[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

işlem tamamlandı
önerim
600 dolara olur hartkeyzle beraber. rengi yeşil yannız.[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Uç Ankaya İzmir caddesinde Kenan'a istediğin gitarı yaptır diyecem olmayacak. Şaka maka adam iyice üstad oldu her siparişi canavar gibi yapıyo.

her koşulda favori bas gitarım > YamahaTrb6

ha bi de şu var yine Trb serisinden ama biraz daha pahalı ::John Patitucci Signature > TRBJP2 [hline]uyku ölümün kardeşidir
Sosyal ağlarda paylaş

En iisi trb serisinin TRBIIP ler. Çok farklı. Ayrıca fıstık gibi neckthroughsu varken Myung niçün bolton kullanıyosu çözemiyorum. (gerçi TRB varken niye gidip RBX yaptı aletini onu hiç anlamıyorum ya... (koreli olduundandır belki hacı?( lan sen yine mi geldin!(ehe gidiyom.))) neyse)[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...