Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigarayi birakma

Nyrio

Öne çıkan mesajlar

$imciik bir kultablasınaa yuksek miktarda cigara kulu koyuyosun... (bayaa biriksin yani) sonraa yatarkene bu dolu kultablasını ıslatıyosuun lop lop oluyo kuller yani .. Sooora gece boyunca nikotin kokusu yuzundeeen 2-3 defa kusuyosuun sora bir daha sigara icemiyosuuun .. Kapi$ ?[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZeuZ, 10 December 2003 17:16 tarihinde demiş ki:
$imciik bir kultablasınaa yuksek miktarda cigara kulu koyuyosun... (bayaa biriksin yani) sonraa yatarkene bu dolu kultablasını ıslatıyosuun lop lop oluyo kuller yani .. Sooora gece boyunca nikotin kokusu yuzundeeen 2-3 defa kusuyosuun sora bir daha sigara icemiyosuuun .. Kapi$ ?[hline]

bu yol test edildi onaylandı mı ?[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZeuZ, 10 December 2003 17:16 tarihinde demiş ki:

Bu ise yariyo gercekten...2 kez basima geldi kültablasini dökmeyi unuttum yatmadan önce ve islatmistim...2 gün agzima sigara koymadim ondan sonra sabah öyle bi kalktim ki ilk yaptigim sey sigara paketini cöpe firlatmak oldu...Bide gerisini getirsem iyi olcak ama hadi hayirlisi[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ExecrabLe, 10 December 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
Bence topicde dediğin gibi sigarayI bIrakma..

Olur...
Adam yardım istemiş,birde silah verseydin kendini vursaydı?
13@13 Th3 k3nk 1@m3z q0!

ZeuZ un dediği yöntemi Vampire demiş ama bende diyeyim, oldukca güzel bir "yöntemmiş" arkadaşım bir zaman uygulamıştı aynısını..

kusmamış ama fecii tiksinmiş..Mide bulantısından bir daha içmemiş..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi bunun içtiğin süreyle alakası yok,
bak bnm peder 25 yıldır içici adama ne zorlamalar yaptık neler yaptık bırakmadı günde kaç paket,
2 hafta önce dedi, ben bırakcam artık kafamda bitirdim olayı,
halen içmio 2 haftadır, arada içine çekmeden çoook az puro,
yani olayı kafada bitirmek lazım önce yapman gerektiğine kendini inandırcan,
gerisi kendinden gelir[hline]a.k.a wicked
Bonecrusher, 05 December 2003 10:22 tarihinde demiş ki:
timberlake dansı yap tinerciler saldırcan sanır kaçarlar..
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

eger canını gercekten seviyorsan ve bırakmayı dusunuyorsan lutfen akciger hastalıkları bolumune git lutfen kesinlikle birdaha icmiceksin test edildi,

Not: sigara hic icmedim ama gozumun onunde ziyaretine gittigimiz arkadası goren arkadasların sigaraya veda edisini gordum hala icmiyorlar.İnsallah sende bırakırsın[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

o şekilde mantıklı diil.
güzelim kendini kandırmıcaksın bırakıcaksın. zaten bıraktın bıraktın bırakmadın geçen her zaman bırakmanı zorlaştırıcak. kötü bir sevgili gibi yani.. (vay be...)[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

O anlattıım olayı 15 yasındayken hazırlığa basladıımda denemistim cunku aynı yıl sigaraya da baslamıstım ... Ve tek denemede 2-3 defa kustum gece boyunca su an 19 yasındayım ve uzak duruyorum zate spor da yapıyoz . Kesin sonuc vermese de %70-80 oranında ...[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...