Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu yaz Istanbulda Iron Maiden Konseri Olsa Kaç Kişi Gelir ?

Mendoza

Öne çıkan mesajlar

İşin doğrusu Iron Maiden Türkiye'ye biraz zor gelir!!! Bu arada adamların Avrupa turnesi şu anda hala devam etmekte ve Türkiye tabii ki yok (zaten kış ayında gelince de kapalı bi mekana gelmeleri gerekir ki orasıda büyük ihtimal Bostancı olur. Haliyle 3 gitarın kıç kıça o sahnede ne yapacağı da merak konusu :) Rock in Rio'daki sahneyi gören arkadaşlar bilir, sadece sahnesi belki Bostancı'nın 5-10 katı kadar). Artık ben umudu kestim valla! Ama konumuza dönücek olursak Maiden'ın bi bahar ayında geldiğini, iyi reklamı yapılmış bir stadyum konserinde ve biletlerin ortalama 30-35 milyon olduğunu varsayarsak en az 20000 kişi gelir. Maalesef gelmiyorlar ama! Açık söylim canlı performansını görmek istediğim ilk gruptur Iron Maiden; ne diyeyim onları getiremeyen organizatörler utansın! :([hline]ROCK N' ROLL FOREVER!
Sosyal ağlarda paylaş

Gelmez diyen arkadaşlar bence pek emin olmasınlar. 2 kanıt var elimde, en azından gelme ihtimallerinin birazcık da olsa olduğunu gösteren. 1. Dance of death çıktığında sitede bir news yada post gibi birşey attılar. Ve " Turkey bizi desteklediğinizi biliyoruz, albüm satışları Türkiyede iyi gidiyor. Watch for the further news" gibi bişi dediler. Yani Türkiyeye müjdeli haberler gelebilir. 2. de Avrupa konser programları şu ana kadar Christmas'a endekslenmiş durumda. Program Yılbaşına kadar açıklanmış. Ve daha sonrası için Japan, North Amerika ve "other areas" yazıyor. O "other areas" da olma olasılığımız umud ediyorum ki var. Ben yine de moralimi yüksek tutuyorum, amacım Türkiyede bir Iron Maiden konserine kesinlikle gitmek. (Her halukarda Amerikadaki bir konserlerine gidicem)
Sosyal ağlarda paylaş

oha 50 bin fln dienler olmşta harbiden oha yani
bi kere türkiyede hayatında iron maiden hehangi bir şarksını dinneyen kişi sayısı 60 bini geçmez bence
e tabi bu 60 bin kişiden en fazla yarısının konsere gelme isteğinin olacağını düşünürseniz vede aradan para problemlerini ve iron maidenın daha önce türkiyeye gelme faktörünü çıkarırsanız en olumlu şekilde 20 bin kişi kalır yani
sanırım biraz gerçekleri konuşmakta fayda var
ayrıca rockn coke gibi bütün türlerden grupları barındıran bi organizasyon bile 50 bin olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

Yılda iki konser vermiyorlar canım. 20 kadar konser vericekler yılbaşına kadar. Hatta şimdi baktım yılbaşından sonra amerika ve japonya ya gidiyorlar. "Dance of Death World Tour" Türkiyeye gelme ihtimalleri iyice azaldı. Offff[hline]SadButcher, 19 September 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
Bu gün bir arkadaşımlar konuşuyorduk Paschandale için "Nurtopu gibi bi Hallowed Be Thy Name imiz oldu" dedi pek güldüm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Forsythe, 22 November 2003 12:12 tarihinde demiş ki:
yukarda saydığın bütün gruplar biz festival yapıyoruz dese ben gitmem, kimseyide bırakmam..

http://www.metalmaniafestival.com/images/cartel.jpg

festival olucaksa böyle olsun..

[Bu mesaj Forsythe tarafından 22 November 2003 12:12 tarihinde değiştirilmiştir]

öle bi konser olsa hele bırak 50bini 30bin bile olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Korn ile Iron Maiden'ı aynı konsere nasıl koyma gibi bir düşünceye kapılıyorsunuz. Helal vallahi...[hline]SadButcher, 19 September 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
Bu gün bir arkadaşımlar konuşuyorduk Paschandale için "Nurtopu gibi bi Hallowed Be Thy Name imiz oldu" dedi pek güldüm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mendoza, 21 November 2003 19:49 tarihinde demiş ki:
Bir üstteki msg a quote yapmayınız lütfen, sizi mod'a şikayet ederim... :)

sazan aga takilir
ac emanin quote topigini oku
tummesajini quotelasam gereksiz derecede bi resim e mesajin tamami gozukurdu
ama yorum yaptigim yeri aldim sadece farkinda isen

o topigi iyicene oku bi bence ;)[hline]Var var var.
-A Khajiiti Saying
Sosyal ağlarda paylaş

Bu nedir ya :
Fri 23 - USA - New York Hammerstein Ballroom
Sat 24 - USA - New York Hammerstein Ballroom
Mon 26 - USA - New York Hammerstein Ballroom
Tue 27 - USA - New York Hammerstein Ballroom

Aynı konser salonunda üst üste 4 konser. Bütün amerika gelicek herhalde... Şunlardan 1 tanesini Türkiyeye alsanız ne olur ya...
Sosyal ağlarda paylaş

:yapma: Lütfen arkadaşlar Korn ile Iron Maiden ismini aynı yerde telaffuz bile etmeyin!!! Zaten konu ile Korn'un hiç bir alakası yok ( bu son o ismi söyleyişim :) ) Ama eminim ki mantıklı düşünülmüş bi fiyatla Maiden 20-30 bin seyirci bulur. Kısacası bu senede konser hayali yattı.. Artık yeni albümü bekliycez ama bu arada inşallah grup elemanlarından biri ölmez :) Gerçi o kadar da yaşlı değiller ama.. Son 3 senedir 2 dünya turu yaptılar ve hiçbirinde gelmediler, bunlar sonra da gelirler mi Allah bilir artık! Unutmadan Iron Maiden artık Yunanistan'a da gitmiyo. Bi ara Yunanistan'daki Maiden konserinde Türk bayrağı yakıldığı ve Bruce'un bi konuşmadan sonra konseri bıraktığı söyleniyodu. Sanırım bu doğru; tam bilgisi olan var mı acaba?[hline]ROCK N' ROLL FOREVER!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...