Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ailem İle Sorunlarım ve Nasıl bir tutum göstermeliyim?

kenzap

Öne çıkan mesajlar

Yaw naaptın sen be.Bunu kimse sölememiş ama aklıma takıldı.Hoca sana atarım seni burda sen kimsin lan ayaa yapıyo sende falla gocam çalışcam dion.Valla büyük konuşmiim ama böle bişi bana olsa ya o hoca yada ben sağlam çıkamam dershaneden.Belki de ikimiz de çıkamayız:) Çok şükür liseye geçtiimden beri bir tek hoca bile bu tarz dayılık(!) yapamadı bana eh lise bitti diploma notum 3.35 hahaa olacak o kaddar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya onlarda bizleri düşünüyo iyiliğimizi istiyolar ama dersanelerin böle gıcıklıkları oluyo..bnde her deneme sınavında sonuncu sıralarda oluyodum bi saat dır dır dır başımın etini yiyolardı ama allahtan annemde eskiden dersleri çok iyi olmadığından beni anlıyo o yüzden dersaneden çıkarmıştı bni parayıda geri aldık.genelde anlayışlı olmasına rağmen en çok annem bağırır bana babam üvey olduğundan pek fazla bana ses çıkarmıyo.bnde ders çalışmayı hiç sevmiyorum çalışamıyorum sıkılıyorum ve özel bi durumum olduğundan dolayı üni. konusunda rahatım (yanlış anlaşılmasın öle torpil fln yok)

ama bnce sen fazla kafana takma bunları eğer çok bunalırsan git babanla konuş yada babanla fazla samimi diilsen annenle konuşmayı deneyebilirsin[hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:

(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...