Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zoom 5551'in Firewall'u sadece LAN içinmi?

Vodan

Öne çıkan mesajlar

ÜFF baydın ama umutsavci

biz modemi aldıkta eskidi bile sen hala aliyimmi almiyimmi diyosun ne alıcaksan al artık ya bi forumu bukadar geyik konularla meşgul etmeye hakkın varmı?
Download hızını neden etkilesin ki sadece irc de resume etmiyor ve icq dan dosya alamıyosun onunda ayarı var işte.
Yinede cevap vereyim
Norton işe yarar tabi de
Bilgisayarına bi şekilde virus bulaşırsa norton windowsunu çökertir ve açılmaz hale getirir.
Ancak donanımsal olan modemdeki firewall hiçbi virusten vs etkilenmez!

Ekleme : Ayrıca Norton port açıyor.

[Bu mesaj Vodan tarafından 09 December 2003 20:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arabandan memnunmusun Eno markası ne?
Danimarkamı hııııı ıiyy

Kaç basıyo? bende ondanmı alsam bundanmı alsam die kararsızım biraz sence oındanmı aliym yoksa bundanmı?
Bi arkadaşıma bundan al demişler ama bundan alınca sorun çıkıyomuş bende ondan aliyim dedim ama ondan alıncada pahalıya geliyomuşne dersin bu duruımda ondanmı bundanmı?

* Hastanelik olur *[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an size bu satırları çok zor şartlar altında yazıyorum
Lakin bulunduğum yer kapalı bi hastane koğuşu
içeride canıma kıymiyim diye lamba bile yok
bu satırlarıda daha önceden cebimde kalan son kağıt parçama yerdeki sıçan boklarıyla yazıyorum
Dışarıdan sürekli su sesi geliyor sanırım bir dere var
mektubumu bitirdikten sonra camdan aşağı atıcam umarım birinizin eline ulaşır da kendinizi malum arkadaştan savunabilirsiniz...
Hayır hayır bu mümkün değil...
Kahretsin kağıt bitti[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Biraz tadında bırakmıyorsun olay bu aslında hertürlü bildiğimiz konuda yardım etmeye calısıyoruz ama okadar cok soru sorulduki bir süreden sonrada höh yeter demek geliyor oluşumu arayıp onlara sormak soruları daha iyi değilmi ne maili ne birşey direk canlı canlı kanlı kanlı sorularını sor aklında birşey kalmasın.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...