Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Toolset

Dilbao

Öne çıkan mesajlar

NwN ile modül dizaynı ve benzeri işlerle uğraşanlar vardır elbette. Eğer bitirdikleri projeler varsa bunları oynamak isterim.
Ayrıca türkiyede çok fazla kişinin bu işle uğraştığını da sanmıyorum. Deneyimlerini paylaşarak bir veritabanı oluşturulsa güzel olmaz mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben uğraşıyorum. Burada uğraşan birkaç kişi daha biliyorum.
Ben buraya ilk modülümün linkini veriyim, istersen çekebilirsin.

http://nwvault.ign.com/Files/modules/data/1031077512260.shtml

Bu modla ilgili detayları verdiğim adreste bulabilirsin. Biraz eski, bunu bitireli 1 seneden fazla oldu. Eğer action ağırlıklı rpg'lerden hoşlanıyorsan hoşuna gidecektir diye tahmin ediyorum.

Şu anda yeni bir modla da uğraşıyorum. Bu seferkini biraz daha roleplay ağırlıklı yapmaya çalışıyorum.

Veritabanı derken tam olarak nasıl birşey olmasını istiyorsun? Mesela modül yapımında nelere dikkat edilmeli gibi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet oyunu da olsa maxSeph. Türkçe çevirme işine başladı .Şimdiden bişeyler yapmış durumda.Ama konuşulması gereken konular var bazı kelimeler hakkında(Oyuncunun El Kitabı efsaneleri)Mesela meftulum veya ölümbüyücüsü arasında seçim.Bunları oturup konuşacak yer lazım.Bu foruma fazla bakan olmuyor.Böyle konuların konuşulabilineceği ve Türkiye de gerçek online RPG isteyen topluluğu Nwn ci yapabiliriz.Ama buynların tartışılabileceği bir forumlazımm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...