Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor ayakkabıları tavsiyeleriniz, markalar, alıp giydikleriniz, yardım!

Fistan

Öne çıkan mesajlar

hem dısarda hem basket olarak kullanıcaksan nike alma derim dayanıklı değiller , adidas sağlamlık konusunda hemen hemen her urunde nike'a basar bence.

nikeların air sistemi streetball'da ozellikle kısa surede patlıyo.Nikelar indoor basket acısında iyi gerekten ama outdoor kullanımda pek tavsiye etmem.Bu arada t-mac al alabileceksen derim, cok dengeli bi ayakkabı ,gayette sağlam.
Sosyal ağlarda paylaş

basket ayakkabısı adidastır
bende t-mac 2 var hem ucuz 100 küsür dolar (diğer aykkabılara göre ucuz tabee) hemde aşırı dayanıklı ve dengeli ayakkabıda sadece güvenlik için 3 ayrı sistem var özenip bezenip yapılımş bişi yani hava tabanlarıda gizli hemde ayakkabının karizması var hani t-mac'ı sevmem fln diyorsan franchis'İn bi ayakkabısı var siyah oda güzel oda olmaz dersen vincenin ayakkabısı derim :)[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

t-mac 2 beyaz ayakkabı mavi şerit yani
de t-mac 1 ilet-mac 2 arasında sadece renk farkı yok mu?[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

walla 47.5 ayağım var son botumu almak için 3 gün anadolu yakasını dolatım ve sonunda timberland alabildim(en pahalısı baydık o kadar),
sensen ol ayaklarının değerini bil :) fazla araştırmaya kasışa girme ekonomik bişey al bence :)[hline]a.k.a wicked
Robin Williams Dead Poet's Society'de demiş ki:
No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world.
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

timberland'in bazı modelleri 52 numaraya kadar var Tr'de.
benim ayak 46-47 mesela. timberland'de 46 oluyor bana. o yüzden şimdilik o kadar sorun yaratmıyor. vans'lar var amerika'dan aldığım onlar çok güzel.

bu arada francis dediğin steve mi?
nerde?
hangi firma? ben niye duymadım daha önce?
kaç para?
kesin alırım yurt dışından.
franchiseeee[hline]Having sex is like playing bridge*, if you don't have a good partner, you better have good hand.
*bridge: (n) briç

Sosyal ağlarda paylaş

francis tabiikide steve franchis ...
ayakkabı galiba reebok un olması lazım
nba storelerde fln satilir heryerde dışarıdan alacaksan[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 04 December 2003 13:28 tarihinde demiş ki:
Half arkadaş basket ayakkabısı istiyodu ben bu gösterdiklerini pek benzetemedim ama bunlarla basket oynanıyosa şimdiden özür.[hline]Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar.Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar.Üzülme!!!Doğruların kaderidir yalnızlık.Kargala sürü ile KARTALLAR yalnız uçar.

Hasanemre okudun mu mesajlarımı? Bir daha oku istersen?

Dağcılık için yazmışım dimi? Fistanın belki hoşuna gider diye bildiğim konuda yardım etmeye çalışırım...

Ayrıca,Evet! Çatır çatır basket oynanır! Yanlız bacak kasın olması gerek...

Zira,botlarla kışın 30cm karda 5-10 km tempoyla koşuyordum çatır çatır..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
incoming...010104
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 05 December 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
said:
hasansemre, 04 December 2003 13:28 tarihinde demiş ki:
Half arkadaş basket ayakkabısı istiyodu ben bu gösterdiklerini pek benzetemedim ama bunlarla basket oynanıyosa şimdiden özür.[hline]Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar.Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar.Üzülme!!!Doğruların kaderidir yalnızlık.Kargala sürü ile KARTALLAR yalnız uçar.

Ayrıca,Evet! Çatır çatır basket oynanır! Yanlız bacak kasın olması gerek...

Zira,botlarla kışın 30cm karda 5-10 km tempoyla koşuyordum çatır çatır..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
incoming...010104

yemişim öle bacak kasını o zaman futbol topuna vurduğunda patlatırsın abi :-)[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

Bana sorarsan nike derim.
Şu ana kadar hep adidas kullandım..
2 sene once bi nike aldım hala sapasaglam yeri geldi futbolda oynadım o ayakkabıyla cogu kez..
Nike saglam werdigin paraya deger[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

nike kalitelidir. air efsane kullanıyorum (mükemmel renkler mükemmel tasarım ne diyim yani, türkler için özel üretim) 4-5 aydır normal şartlarda ayakkabının burnunun patlayıp tabanının düzleşmesi gerekirken (evet, ayakkabı katiliyim) sadece biraz "eskidi". :)[hline]Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...