Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyaz Show

kingpin

Öne çıkan mesajlar

abi adam tam saz calacaktı bi başladı yine tam calacaktı yine başladı adam bi konuşuyo 5 10 dakka susmak bilmniyor ya deli etti beni (sanırım herkezi =)) sonra saza geçti geçmek bilmiyor OFFF AMANNNNNNN AMANNNNNNN falan =) sıyırdım ben tiplemeler süperdi
orda 2 karıyla takılan tip warya yanına adam geliyoda diyo adama 2 karı yanında gezen varya o diyo işte
Biz Uzak Doğuya falan gitmek istiyoruz ordan mozambikci amca eeee şimdi size birsürü yer söyleyebilirim ama en iyisi uzak mozambik dedi ben yarıldım orda ayrıca seyahat icin kuzey mozambik guney mozambik doğu ve batı mozambikleri önerebilirim diyen bi tip warya süper YA!!!!!! kopuyom ona bide şey war

Maybaş diyen adamın yanına gidiyor hop! bişeler diyor sonra sen anlamadın dön başa şimdi 1999 da cigulinin cıkış yaptığı şarkının adı ne? Binnaz 2001 de falan bişeler diyo süperdi YArıldım ben orda azujafuhfhmhn hala yarılıom en komiği

Şimdi dön başa pamukprenses ve 7 cücler 8,1 cadı etti 9 ,2 tane gardiyan etti 11 bide kraliceyi koy 12 şimdi kül kedisi neden 12 de eve donmek zorunda??? sen anladın anladın ZAUHZUHAUHZAUHZUHazuh süper ya[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

hamit mi o zhauzauhzuh

işte dediğimi diyo tam hatırlamıyorum

1999 a dön diyo 99 da cigulinin ün yaptığı şarkının adı ne? binaz
2001 de dolar niye arttı falan bişeler dio sonra nası beceriyorsa usame binladin cıkarıyo AZUHAUHZ[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kalhiae, 01 December 2003 13:50 tarihinde demiş ki:
N. Ertaş bir solcudur.. Ve kaliteli saz sanatçısıdır.. Ama eşek hoşaftan ne anlar o başka..[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç

Bana göre içine etti ve Neşet Ertaş'ın kim olduğu açıkçası pek umrumda değil.. ister dünyanın en iyi saz çalan sanatçısı olsun.. ayrıca dikkat edelim lütfen o eşşek senin bildiğin müzik bilginin 5 katını falan biliyor olmasın..[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

sen benim ne tür müzik dinlediğimi nereden biliyorsun ?
Ayrıca istediğim şekilde derim gerekli uslûbu bozmadıkça ki orada bozmuşum sanırım heralde fazla güldüğümdendir.. [hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

[Bu mesaj theKingpin tarafından 05 December 2003 17:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...