Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Futbol bir spormudur?

hasansemre

Öne çıkan mesajlar

Valla bilmiyom bizim çocuk kimdi şamil sam'mı neydi Allah onun eline düşürmesin kimseyi gerçi geçende yenilmiş ama bilmiyom yani o yumrukları yedikten sonra puanla kaybetsen ne olur nakavt olsan ne olur Muhammed Ali örneği adam titrek oldu çıktı :)[hline]Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar.Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar.Üzülme!!!Doğruların kaderidir yalnızlık.Kargala sürü ile KARTALLAR yalnız uçar.
Sosyal ağlarda paylaş

boksu çok sevmem. ama boksa spor diil salt bi vahşet dersek o zaman da futbola "22 kişi bi topun peşinde koşuyo.. ne banal!" demeliyiz. aynı şey bence aşşaa yukarı. fazla temeline inmemek lazım sporların.. basketbol da topu çemberden geçirmeye çalışmak olur o zaman. yani böyle bakmayın bu işlere.
boksu spor saymayacaksak hiçbi dövüş sporunu sayamayız.
bütün hepsinde izbandut gibi adam olmak yetmiyo sonuçta.. nası vurmak nası kaçınmak nası savunmak gerektiğini bilmen lazım. e madem amaç sırf adam dövmek.. çıkarsınlar eldivenleri tekme tokat dalsınlar..

balıkçılık da o kadar olmasa bile yine de spordur. sen at bakalım hiçbişeyini ayarlamadan iğneli bi misina kaç balık geliyo görelim. ötekiler kadar belli bişey olmamasnıa rağmen spor denebilir balıkçılığa gayet de.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

zaten topicte futbol bir spormudur diyor!
Yani ben futbolunda tam olarak spor olduğuna inanmıyorum.
Oda boksun bi kopyası hatta boksta sınırlar var belden aşağı vurmucan etmicen bunda oda yok her yere vurabiliyon Futbol'da Vedat gibileri Isırıyor, Bülent gibileri küfür edip hakeme göstermeden yapmadık şey bırakmıyor.
Arkadaşlar hepinizi pilardo oynamaya davet ediyorum en centilmen spor rakip sayı alınca alkışlıyosunuz yenilince tebrik ediyosunuz ben genelde bunları yaptığım için ordan biliyorum :) ah bide beni tebrik etseler çok mutlu olucam :P[hline]Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar.Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar.Üzülme!!!Doğruların kaderidir yalnızlık.Kargala sürü ile KARTALLAR yalnız uçar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...