Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sessiz

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Bir yığın arka arkaya beynimin düzenini bozan fikir-sonuç-konuşma-kelime kafa karıştırıcı ne varsa geliyor
Yeter ...Sessiz bırakın bir saniyeliğinede olsa...Rica ediyorum sizden..YETER!;

Belkide hataların hepsi Pluton gibi olmamdan kaynaklanıyor.Öyle mi?Sanırım öyle...
Plutonu bilmeyen var mı aramızda?Pluton Güneş sisteminin sürgün gezenciğidir...
Ah..Yanlış yazdım mı diye kalkıp karşımda duran kütüphanemdeki kitaplardan birinden kontrol ettim
doğruymuş..Pluton ayrıca minik bir gezegen 2/1 Dünya civarı..Hatta daha küçük.Benim içinse çok büyük..
Güneşe olan uzaklığından dolayı buz tutmuş bir gezegen.Heryerinde buz pateni yapan sirin uzaylılar olsa
keske,keske olsalarda beni buradan alıp yanlarında "huzur" icinde yasabilecek bir yere goturseler diye
dusunmuyorum degil.Hata nerede?Halen bulamadım...Bir hata aramamda sacma gerci...Eve girdigimde
masanın uzerinde ısmarlanmıs bir pizza ve patetes kızartması gordugumde bunun bir hediye oldugunu
dusunuyordum.Yedikten sonra ise,onun bir bos oldugunu gordum,ama bir yerde hata vardı;Yok olmadı..Benimle
bir butun oldu..

Anlatamadım degil mi..Kesinlikle anlatamayacagim hic bir zaman "sen",ben olmayacaksin..Tersi icinde gecerli
herkezin kendi sorunları var..Kendi dunyasini yasiyor herkez..Komik geliyor bana,en yakın arkadasim arabalarla
ilgili bir dunya kurmus..Ben baska bir seyle,digeri baska bir seyle...Herkez farklı telden caliyor ama ben
dinlemek istemiyorum bunları...Dısarısı rezalet derecede is kokuyor.Neden lanet olası kalorisi dusuk komur yakıp
dunyayı karartıyorlar anlamıyorum?Benim icin mi?Hayır..Sagol ben istemiyorum hic bir seyi..Tabutumu getirin yeterli..

Pateteslerimi yerken bile uzerime doktugum ketcabı,bir cocuk misali hic umursamadan baka baka yemeye
devam ettim..Bir dokulen ketcaba baktım,birde elimden patesin uzerine doktugume..Ve aklıma binlerce
kelime döküldü o sıradada aynı anda..Orada,uzerimde ölüce yatan tek damla ketcap,bendim...Kutudaki
diger ketcaplardan ayrı.Bende kırmızıydım,benimde tadım aynıydı digerleri ile..Buraya kadar sorun
yoktu..Ama halen ben oradaydım.Digerleri pakette-kutudaydı..Fark tek bunlada baslamadı..Keske tek
olarak kalsaydı bu farklar..

Belki benim tadım farklıydı digerlerinden..Tadamamıstım ki o tadı.Nereden bilecektim?Genelleme mi
yapacaktım?Yaptımda...Tek degildim..Bunu anladım bir-iki zaman sonra.. "O" vardı.Herseyi yaratan,
bir inandıgım..Bir denge,herseyi yoneten...Ve Yönetecek olan...

Sahneyi terk etmek icin zaman henüz gelmediyse ne yaparsınız?Oyuna devam mı edersiniZ?Yoksa bırakmayı
düşünür ve direkt olarak bırakırmısınız?Peki ya En yakın arkadaşınız sizi satarmı?Hiç kız arkadaşınız
olmadı mı yoksa?Korkularınız var mı?Hayatınızda nadir sayacaginiz kac gununuz var?
Sizde telefonunuzu bir daha acmama kararı ile kac defa kapattınız?Evin telefon hattını kesmek istediginiz
zamanlar oldumu?Yanlız mısınız?(Hayır ben degilim,beni soruyorsan eger daima yanlızım..)

Bakıyorum gecmis yazılarıma;

-----

Bir zamanlar üzerinde meyvaların yetiştiği ağaçlar vardı belki oturduğum bu yerde.Karşımda ki tepelerde bir bir gezinen çeşitli hayvanlar vardı belkide.Hızlı geçiyor zaman.Öyle ki yarın ne olacağını bilmem imkaansız bir şey.Geçmişi aklımda bile zor tutuyorum büyüdükce.Doğduğumdan bu yana kaç kere yağmur yağmıştır bu yeryüzüne?Biri söyleyebilirmi benim yaşadığım saatleri mutluluk içinde yüzerken?Beni korkutan bir şey var ,bu duruş anının nasıl olacağı...

Arabaya biner binmez müzik setini açıyorum.Gürültü çağında yaşıyoruz kesinlikle.Gökyüzünü karış karış gezen uçak,Fotoğraf çekerken duymam gereken bir dijital makine beeplemesi,eğlenmek için gittiğim diskodaki o müzik..Hepsi..Boş gürültü hepsi..Hayatımın onbir,tam onbir yılını okuyarak geçirmişim..Ne oldu?Hiçbir şey...Umut muydu bu onbir yılın sonundaki?Düşlerim miydi yoksa?Kendime o onbir yıl içinde yeni bir hayat yapamaz mıydım yoksa..Düşündükce çılgına dönüyorum desem azalırmı nefretim?

Güneş sabah sol tarafımdaydı,şimdi tepemde,akşamsa sağ taraftan yok olacak...Her gün yok olup,yeniden bir bütün olmaktan üşenmiyor mu?Onu izleyen Ay ona gücenmiyor mu?Neden güneşi sarı olarak görürüz resimlerde..Halbuki simsiyah görüyorum ben.Kapkara..Ziftke yıkasalar bu kadar olacğını zannetmiyorum..

Artık eskisi kadarda yazmıyorum...Odamı toplamaktan bile acizim...Konuşmuyorumda eskisi kadar..Yemekte yemiyorum...içecek dersen yaşamak için su içmek zorundayım ara sıra...Düşüncelerim bile adi geliyor bana..Daha kaliteli düşünce arıyorum,bulamıyorum...Adeta dünden bu güne,kendimi bir parça halinde yiyorum...Yüreğimde eriyorum...Acı çekiyorum...Karamsarlığımı dahada karartıyorum...Eriyorum...Bunun adını sen koy...ister aşk de,ister tutku...

Bir rüyamı gerçek sandım,yapayım diye uğraştım,onuda yıktılar,
Bir dünyamı gerçek yaptım,sandım çok iyi yaptım,onuda dağıttılar,
Bir günümü gerçekten aldım,rüyaymış!Asıl sandım...
Bir tutkuya,aşka delice bağlandım,her zamankinden çok ağladım..

Half"Dokunma yapraklara,solmuş rengi kalsın o dalda..
Sosyal ağlarda paylaş

Soulbringer,içerlemekten ziyade küsmeden yaşıyorum desem?
Dargın yaşıyorum bir bakıma...Ama zor barışıcağım sanırım..Barışmak içinde benim çalışmam gerekiyor.[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

Sözümğ ilgiye değer bulup cevaplandırdıgın ıcın tesekkurler.
Unutma ustadım ınsan ne yaparsa kendıne yapar demısler.Aman sen ıyı olanları yap gerısı bosh...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Her daim geriye dönüp baktığımda "Aha bu benmiymişim" deyişim dejavu oluyor..
Keşke yukarıda duran Star Wars bannerındaki Darthwader gibi olabilsem..
Kafamda simsiyah bir miğfer,yüzümü hiçkimseye göstermemek..
kimsenin yüzümü görmemesi...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
incoming...010104
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...