Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve... Helloween Türkiyede!

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

4 Aralık Maslak Venue

Bundan çok mutlu edebilecek bir haber birde Running Wild bekliyorum artık. Gerek kartlamış Heavy Metalciler gerek yeni Power Metal delileri cümlenize şiddetle bu konseri tavsiye ediyorum kaçırılmayacak bir fırsattır. Heavy Metal e şekil veren grupların başındakilerden bir grubu üstelik başarılı olduğu bir dönemde izleme fırsatıdır bu.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

venueda kafadan yaşsınırı var die biliorum, sinir kaptıgım da o zaten[hline]a.k.a wicked

How much longer till I hit the ground?
I can't tell you why I'm breaking down.
Do you wonder why I prefer to be alone?
Have I really lost control?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben demedimmi ha demedimmi???gelicek dedimde inamayan lar oldu aha işte!
ama ama oda ne ulan Venue agahagagaaga hayııııırrr!![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Oy oy, sen bakma onlara natural cim, jedi gibi özü sözü bir kişiliklerin lafına inanmayanlar utansın. iliş şöyle sol kolumun yamacına, hıh sokul. yasla başını omzuma, ağla içinden geliyosa. hem hem, nolcak venue deyse, bızaaunk diyerekten salladın mı kılıcını cümle 18yaş altı içeri girer dert etme sen emi küçüğüm. oy oy kıyamam ben sana.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

ne alaka konsere gitmekle bara gitmenin alakasını söyler misin?[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

eet mesela ben sepulturaya girdim rock the nationsa da girdim hem de biletimi sattıktan sonra helloween gelsin backstage'e bile girerim...:)[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Fuck everything that you stand for!
Don't belong! Don't exist!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

keeper of seven keys 1,2 downbload et beğenirsen gel beğenmessen gelme:D
şaka bir yana onu mutlaka çalarlar..1996daki albümleri var adını unuttum şimdi..ondanda çalarlar..amna herhalde son albümden çok çalarlar..gerçi adamlarda ne ilk gitarist var nede baterist..baterist sakatlandı müzik hayatı bitti..gitaristde keeper of the sevenkeysden sonra bırakmıştı..bakalım nasıl olacak..[hline]HellHound Konu Saptırma Akademisi
Sosyal ağlarda paylaş

Blabildiğim tek setlist budur son albüm çıkmadan verilmiş bir konser son albümdende 3 tane şarkı eklenmesi muhtemel

"Just a Little Sign, Don't Stop Being Crazy" vede "Never Be a Star"

Setlist
Power
Eagle Fly Free
The Dark Ride
Steel tormentor
Mr. Torture
Future World
I Want Out
Perfect gentlemen
If I could fly
Dr Stein
The Departed
Mirror Mirror
Escalation 666
I Live For Your Pain
How Many Tears (encore)

Baya güzel bir setlist bence hem eski albümlere yeterince yer verilmiş hemde sonraki klasikler var fakat burada yer almasını isteyeceğim bir iki şarkı daha var bir tanesi "Somewhere the Rain Grows" bir taneside "Immortal" bu ikisi dışındada gönlümden şöle bi eğlenelim, delirelim tadında "Rise and Fall" geçer.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

venue tam nirde yaw. ama gideriz insallah alırlar bizide . ya ulan 18 yas altıyız diye bu kadar mı ezilir bi insan yaaa. hic bikonsere gidemiyoruz ya! en iyisi kylie minogue(bole dimi soyadı ) . bi tasla bi kus vurcan. yanimuzik kotu ama gorsel acıdan fena deildir.gercekten Venue maslakda , maslak bize cok cok uzak deil de neyani bu venue niyealmıyolar barımtırak bi yer mi?[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
We Are The Ones Who Are Saps
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

son turdan bir setlist

Starlight
Murderer
How Many Tears
Future World
Eagle Fly Free
Dr. Stein
Keeper Of The Seven Keys
Sole Survivor
Where The Rain Grows
Power
Forever And One (Neverland)
Hey Lord
I Can
If I Could Fly
Just A Little Sign
Open Your Life
Sun For The World
Back Against The Wall[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...