Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zoom 5510 vs 5551

umutsavaci

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bu 5551 de firewall ve router diyo bunlar ne oomakta router ne işe yarar firewall dediğide firewall için ayrı bir programmı yükleniyo yoksa bu firewall modemin içinde ayrı bir parça gibi bişimi (donanımsal mı) yane 5551 almakmı daha mantıklı bi ev kullanıcısı için yoksa 5510 mu bunların artıları ve eksileri neler karşılaştırma yaparmısının tabii aradaki 40 milyonu söylemenize gerek yok[hline]...:::Married With Children:::...
Sosyal ağlarda paylaş

ben saygılıyım forumlardaki diğer threadlerde sorularımı sordum adsl ile ilgili ama kimse o soruya yanıt vermedi sanki o soru orada yokmuş gibi davrandılar ve bana başka bir thread de sorularını sor dediler bende ii bakalım dedim başka threadde sordum sorularımı ama görüyorsunuz millet dalga geçti cevaplarında
Acaba Ben mi , Saygısım Yoksa Onlarmı?[hline]...:::Married With Children:::...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
http://www.paticik.com/forum/view.php?id=49894
burdada sormuştun.Ama cevabı ayrı 2threed altındada veirlmişti.Ayriyetten kimse kimseye cevap vermek zorunda değil.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

umut alıcaksan 5551 al adam gibi splitteri içinde . Firewallı var işte daha ne olsun. Router da bildigim kadarıyla diger makinelere dagıtıyo baglantıyı. Çok fazla soru sormaya gerek yok. artı eksisi ne olucak hepsini özellikleri aynı bi tek splitter router firewall artısı . param yok okadar diyosan 5510 alırsın ev de paşalar gibi baglanırsın . 5551 zate ev için deil ben aldım ama bende 2 makine var . Parana acımıyorsan 5551 alırsın firewalllu güzel valla spliteri da içinde . oluşumun sitesini birazcık kurcalasan bu kadar kasmana gerek kalmıyacak.Direk armut piş agzıma düş hesabı . www.olusum.com.tr Bİ bak siteye hepsinin özellikleri var . umarım yardımım olmuştur. Kafana takılırsa özelden de sorabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
http://www.paticik.com/forum/view.php?id=49725
http://www.paticik.com/forum/view.php?id=49169&page=1[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
-Mandrake-, 03 December 2003 13:32 tarihinde demiş ki:
Adam haklı o soru orda yokmuş gibi davranamazsınız!

Niye biz Türk telekom veya Oluşumda çalışan elemanlarmıyız?
Herkese cevap veriliyor ama 3242 tane topic acıp her konu altına sordugu soruyu farklı konulu topiclerdede açınca cevap alamıyor.Bunun yanında burda sorayım kesin cevap vermeleri lazım tarzda bir olayda yok.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

hehe 1 aydır falan pati forumlarına fazla girmiyorum heb yaban ellerin forumlarındayım
ben başka bi forum daha görmedim böyle
herkez saygı sevgi çerçevesinde en ufak "lan" bile geçmiyor sözlerde
beyle yabancı adam gelince dumur oluyor tabi ahahy
yarım edin lan adama kırarım kafanızı
şerefsizler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...