Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yok Böle bi Olay, Allah UEFA'nın cezasını versin..

bLaQ

Öne çıkan mesajlar

Maçın oynanacağı gün gelirsin oynarsın gidersin. Hiçde bişi olmaz valla.

Asıl önemli olan şu ki, uefa bu açıklama ile Türkiye'yi küçük düşürdü. Devlet güvencesi verildi. Uefa'nın bu açıklaması ila Türkiye'nin lafının bir önemi olmadığı kanıtlandı. Bana göre diplomatik ve uluslararası bir skandal bu. Bizim başbakan Berlusconi ile hakkaten "kanka" olsaydı olmazdı bu işler.

ULEB aynısını baskette yapmadı mesela. Mesuliyet Türkiye Devletinde gidip oynucaksınız dedi roma'lı takıma.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana göre olay futbolun dışına bariz bi şekilde taştı siyasal bir görünüm kazandı nitekim olaylara dışişleri bakanları falan karıştı eğer tarafsız sahada oynanma kararı tam anlamıyla gerçekleşirse fanatik bir bjkli olarak söylüyorum şu an lazioyu yenseydik gruptan çıkmayı garantilicektin chelsea maçı tarafsız sahada olsaydı ÇIKMAZDIM!Çünkü herşeyden önce ülkenin çıkarları önemlidir.uefa bu tavrıyla Türkiyeyi küçük düşürmüş,aşağılamıştır.uefanın yaptığı şerefsizlikten öte değildir.ama aynanın birde öbür tarafına bakmak lazım.devlet güvence vermiş takımlar falan iyi eyvallah ama allah korusun ya kötü birşey olursa bunlarıda düşünmek lazım ama 2. sölediğim ufak bir ihtimal gerçekleşmesi zor ama gerçekleşirsede türkiye açısından çok kötü sonuçlar doğuracak bir sonuç. olaylara objektif bakmak zorundayız ama 2. olasılığın ben olabileceğine inanmıyoru.Bana göre uefa kararını geri almalı eğer öyle yapmassa Terorizme yataklık yapmış olur ve bunun bedelini ağır ödeyecektir(sanmıyorum ama ödemesi lazım)[hline]Unutmayınki asıl olan Hayattır...
Hayatta Beşiktaş!

Sosyal ağlarda paylaş

uefanın yaptığıyla ilgili çok doğru şeyler söylenmiş, ancak şu tavrın da çok yanlış ve asıl yapılması gerekenden saptıran bir tavır olduğunu düşünüyorum; "onları yenerek, uefa'ya en güzel cevabı veririz vb..." yok böyle bir şey, uefa'nın yaptığına böyle cevap verilmez. uefa'nın yaptığına zorla, maçı kendi sahanda oynattırarak cevap verilir.
yoksa adamlar, bizim maçları türlü bahanelerle başka ülkelere aldırsınlar, biz de onları yenerek (ki bu kesin bir olay değil, ama başka statda oynayacağımız kesin) onlara cevap verdiğimizi düşünelim...
bu tavra sahip her türlü yönetici, teknik direktör, medya, devlet yetkilisi ve taraftarı (taraftarlar, önce saydıklarımın etkisiyle konuşuyorlar olsa bile) kınıyorum...
YOK ÖYLE YAĞMA....
Sosyal ağlarda paylaş

Ya var ya, ister misiniz maç almanya'da olsun, ve orda hayvan gibi bomba patlatsınlar? olmayacak şey değil haa![hline]thanatos, 26 November 2003 21:03 tarihinde demiş ki:
bide soole dusun abi. kizlar beyinsizmi ki
karpuz, 26 November 2003 21:37 tarihinde demiş ki:
evet abi beyinsiz...
--
RamsesII, 28 November 2003 12:04 tarihinde demiş ki:
ben cinselliği özgürce yaşayamayan Türk gençliğinin sesiyim!
Sosyal ağlarda paylaş

varya takımların daha çok işine geldi almanyada olması maçların. düşünsenize gs mesela. olim. stadında 30k kişi-40k kişi oluyo. e zaten %95 i kart sahibi. 0 gelir. Ama almanyada 100k kişilik stad full çeker ortalama 30 euro kazançla 100000x30=3.000.000 euro kazanç. az mı. Yok yere para kazancaklar bırakırlar mı? Danışıklı dövüş eha.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...