Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aydaki Adamı Seyreden-Anlayan-Sevenler

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

Bu filmi gerçekten anlayanlar varmı (ben annadım hatta filmde kendimi buldum) benimgibi olanlar varmı diye mrk ediorum.. Film tamamen bir espri anlayışı üzerine oturtulmuş ve gerçek dünyada da bu tür insalar var.. tam olarak ordaki gibi olmasada...
mesela bilerek irenç espri yapan ve asıl esprinin o kişinin aslında öle bi irtenç espri yamicaa olması fakat o dürümda bilerek (bilmiyomuşçasına) öle bişe yapması çok komiktir, fakat buna gülen sadece bunu yapan kişidir neden çünkü diğerleri bunu anlamz ve kişiyi irenç espri yapan biri olatak algılar.. gerçeyi anlyamazlar.. hgeniş bi espri anlayışı ister bu.. ve bu da aydaki adam filminde muhteşem bir şekilde vurgulanmış...[hline]Design is a life! I'm a designer. So, am i god? .::. Grafiker® :hrr:
Ben:Büyücü abartma bu güzel patikada başımıza ne gelebilirki?..
DM: Dragonmax üstünde bir geçit açıldı
Ben:Höyk!?
DM: Dragonmax kafana ejderha zıçtı öldün...
Sosyal ağlarda paylaş

valla filmi 1 kere ve sinemada seyrettim
3-4 sene geçti herhalde üzerinden tekrar seyretmem gerektiğini itiraf ediyorum ama hoşuma gitmişti
bi kere andy kaufman'ı tanımam etmem ama adam komedyenmiş işte .. jim carrey de bu filmde hayatının rolünü çıkarıyo (çoğu kimseye göre bu ve truman show'da aşmıştır eleman kendisini)

ilginç bi filmdi ama dediğim gibi şöle tv'de falan verse de hatırlasak
son olarak rem - man on the moon
-----> dinlenmesi farz şarkı[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben ızlemıstım ve kafada bır suru soru ısaretı olusmustu...

sonra arastırdım andy kaufmann'ı ama bısey bulamadım ell tuturlur..

hosuma gıtmıstı ama[hline]a.k.a. Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dragonmax, 29 November 2003 16:16 tarihinde demiş ki:
...bilerek irenç espri yapan ve asıl esprinin o kişinin aslında öle bi irtenç espri yamicaa olması fakat o dürümda bilerek (bilmiyomuşçasına) öle bişe yapması çok komiktir, fakat buna gülen sadece bunu yapan kişidir neden çünkü diğerleri bunu anlamz ve kişiyi irenç espri yapan biri olatak algılar.. gerçeyi anlyamazlar.. hgeniş bi espri anlayışı ister bu.. ve bu da aydaki adam filminde muhteşem bir şekilde vurgulanmış...

Buna kendin için espri yapmak diyoruz.. Benim de bazen kalabalık içinde sadece kendim için yaptığım basit esprilerim oluyor.. Düşünen ne düşünürse düşünsün çok da penis.:)[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...