Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sporting Lisbon- Gençlerbirliği

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

Bu arada Parma, Newcastle, Barcelona, Liverpool, Roma, Benfica, Valencia(*) yoluna devam ediyo. 3 turda CL'den düşenler de olacak ki bunlar da çok güçlü takımlar olcak. 3 lü yarı final falan hayal gibi yani, UEFA yı uzun süredir böle görmedim ben..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

[Bu mesaj bLaQ tarafından 28 November 2003 01:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

güzel oldu valla. inşallah geçen seneki gibi bi takım gelip de porto gibi dağıtmaz bizimkileri de gidebildikleri kadar giderler. cidden sevindim beh. beşiktaş da uefaya gitsin, bi de artık zor ama galatasaray da. o zaman çok çok güzel şeyler olur işte. çünkü beşiktaş da bu turu geçse bile ilerde pek tutunamaz ama uefada iş yapar. gs içinse anamızın liginden iyidir işte :)

ha bi de:
birinci goller ueefaayaa.. ikinciler deee.. üçünüler dee.. bi de benim kafam![hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 28 November 2003 01:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

0ahhh!!
o ne takımlar öyle!
tamam ben konuşmuyorum 3'lü çeyrek final türünden şeyleri..[hline]thanatos, 26 November 2003 21:03 tarihinde demiş ki:
bide soole dusun abi. kizlar beyinsizmi ki
karpuz, 26 November 2003 21:37 tarihinde demiş ki:
evet abi beyinsiz...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben keşke yarıfinalde oynasalar diorum çünkü uefa asla aynı ülkeden iki takımın finalde karşılaşmasına izin vermio yarıfinalde karşılaştırtıo(maksadım kuralara el atar deil aklımda kural die kalmış)...
ama sahiden bu sene takımlar çok zor uefa'da,
yine de ben güveniorum bu adamlar sportingi geçti blackburn'ü geçti (antep de o kadar) bunalra da gücü yeter...
Ama bnm korkum(ve muhtemelen) en ii ihtimalle çeyrek finalde beklenmedik(!) hakem hataları olup yolumuza taş düşebilirz(konabilir)... umarım çok paranoyağımdır[hline]a.k.a wicked
Robin Williams Dead Poet's Society'de demiş ki:
No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world.
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene, iki talyan takımı uefada final oynadı diye hatırlıyorum.
Gençler iyi oynadı ama, özellikle ilk yarıda çok pas hatası yaptılar. özellikle baki çok kritik hatalar yaptı. damir de hatalı goller yemiş olmasına rağmen bu maçta çok güzel kurtarışlar yaptı.[hline]Araba var mııııı, galiba yok...
hiç önemli değil arabamda yer çok...
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bir kura yok. ayrıca geçen sene finalde 2 takımın karşılaşması zorunlu olmuştu, çünkü 3 italyan takımı yarı finaldeydi. :D[hline]thanatos, 26 November 2003 21:03 tarihinde demiş ki:
evet abi beyinsiz...
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene yarı finalde 3 italyan takımı vardı. (juve-inter-milan.) yani mecburen karşılaştı 2 italyan takım yarı finalde (inter-milam). aynı ülkeden 2 takım çıkarsa da illa birbirinne veriliyo diye bi olay yok. adamlar gizli saklı belirlemiyo ki milletin rakiplerini. dünyanın gözü önünde kura çekiyolar.

hele bi 2 takımla yarı finale çıkalım da sonra düşünelim bunları :)[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

ah ulen!
bir UEFA daha kazansak ne kadar süper olur![hline]thanatos, 26 November 2003 21:03 tarihinde demiş ki:
evet abi beyinsiz...
--
RamsesII, 28 November 2003 12:04 tarihinde demiş ki:
ben cinselliği özgürce yaşayamayan Türk gençliğinin sesiyim!
Sosyal ağlarda paylaş

ewt abi çok hoş istekler, rüyalar ama bu futbolun saha dışındaki kalanı da var ve gençlerle antep bu konuda pek de ii konumda olmazlar,
onlar ii oynasınlar sonuç ne olursa olsun bizi dünyaya kanıtlasınlar gerisi yeter[hline]a.k.a wicked
Robin Williams Dead Poet's Society'de demiş ki:
No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world.
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...