Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Malatya

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

(kimse gol atmadan açiyim de kavga çıkmasın)

maç saat 8de başlıycak
juve maçından önceki son provamız. inşallah bizim için güzel bi skorla biter.
iki takıma da başarılar diliyorum (asrın yalanı!)[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

lan kazanın be!
sonra biz de kaybediyoruz.. :D[hline]thanatos, 26 November 2003 21:03 tarihinde demiş ki:
bide soole dusun abi. kizlar beyinsizmi ki
karpuz, 26 November 2003 21:37 tarihinde demiş ki:
evet abi beyinsiz...
--
RamsesII, 28 November 2003 12:04 tarihinde demiş ki:
ben cinselliği özgürce yaşayamayan Türk gençliğinin sesiyim!
Sosyal ağlarda paylaş

maç eksiği yüzünden

ayrıca şahıslar hakkında seçtiğin kelimeleri doğru seç
burada yüzyüze gelemediğin adamların arkasından hakaret etme hakkın yok[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe

[Bu mesaj Mephisto_ tarafından 28 November 2003 22:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Maça gittim arkadaş çağırınca
İkitellideki gecekondulardan bi yığın kürt gelmiş içim cız etti gsyi böyle görünce
Ayrıca kapalıdan en az 100-150 malatyalı çıktı bağıra bağıra girdiler deplasman bölümündeki malatyalıların arasına
Klasik gs vardı sahada
Ama fatih terim gerçekten gençleştirmiş takımı
Adam takım öndeyken bülenti apoyu ve arifi soktu
Harbi genç bir kadro
Yazık bu gsye ben üzüldüm fenerli olarak
Ümit karanıda juve maçına saklamış heralde ama nası olsa kazanır gs juve maçını önceden oynatsaymış antreman olurdu yıldız ümite
Sosyal ağlarda paylaş

güzel oynadı takım bu akşam- şimdi birkaç anlamayan adam laf atıyor anlamıyorum.
Güzel şutlar var gol olmayan, direkten dönen . Fevzi milli oldu maçta onu syleyebilirim. Adamların 2 kere ciddi gelip golü bulması biraz kısmet oldu bizim onca attaktan ve güzel oyundan sonra yenilmemiz yazık olurdu.

Defans fena değildi ama 70 den sonra acil değişiklik gerekiyordu orta saha yoruldu, onda geç kaldı terim.

Birde taraftar kürt diye ayrım yapmamak lazım. Ayrımcılık bu forumlarda da ortaya çıkmaya başladı. Antisemistlikte başlar bu gidişle cık cık cık. Akıllı olun biraz kelimelerinizi düzgün seçin![hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

orta sahaya iyi bir adam alınırsa, defansta ısınırsa biraz 2. yarı daha da iyi oynarız. Keyifli bir GS izleriz en kötüsünden.

İstatistik tutmadım ama şunu söyleyebilirim geçen hafta 20 kaleciye pas verdiysek bu hafta 3-4 filandı. Hep iler hep ileri.
2 golde güzeldi hele havadan gelen topa gelişine vole müthiş bir goldü izle izle doyamıyor insan. Malatyanın ilk gol pis bir goldü ama 2. golde iyi şut çekti.[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...