Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablo net ve ADSL arasında fark varmı ?

Enginar

Öne çıkan mesajlar

Ben şimdi kablo net kullanıyorum. Şimdi insanlar adsl'ye saldırıyorlar.Eğer adsl kablo netten herhangi bi yonden daha iyiyse bende saldırıcamda. Fiyatıda aynı sanırım. Aynı parayı verip daha sorunlu bi bağlantı kullanmak istemem.[hline]Muhendis A'ab the Lord Of Arachnes in Eclipse
Wolith the Nerve-less Greenberet in Ahazi
Sosyal ağlarda paylaş

direk kendi portun olduğu için yoğunluk olduğunda o kadar etkilenmiyosun sanırım.
bi de 256k bağlantısı kabloya göre daha makul. alanlar genelde onu tercih ediyo zaten. 128liği 60 256lığı 80 milyon mu öyle bişey.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
256 87 m
suan
bende sorun var cable iken lag olmazdı online oyunlarda
adsl ye geçince lag olmaya basladı
normalde adsl cok daha stabil olması lzm da herhalde bu kişisel bi sorun hattım sorunlu
ama telekom ozelleşmediginden suan için hizmet anlayışı sıfır çözemediler sorun yok diyorlar 3 aydır[hline]Grandmaster Hamburger
Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş ki:
1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Sosyal ağlarda paylaş

adsl henüz tam olarak oturmadığı için lag sorunu var yani telekomdan kaynaklanan bir sorun ama ileride (1-2 yıl içinde) düzelir.[hline]no woman no cry
| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

adsl'in uploadı eskiden anormal hızlıydı (ben ilk aldığımda oluo bu, 2001 temmuz flndı sanırım)
15kb/s dosya yolladığımı hatırlıyorum
upload bu kadar hızlıyken 0 lag alıoduk online oyunlardan
ama şu anda 3kb/s ile fln upload yapılabilio adsl'le
o yüzden de online oyunlarda lag yaşıosun
senin hattından olduğunu sanmıorum bende de oluo aynı lag, hatta dial-up'la daha az lag alan gördüm (gözümle =) )[hline]question reality.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...