Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

su siteye girin kesin oleceksiniz

kturumtay

Öne çıkan mesajlar

said:
Kenderleme, 26 November 2003 20:49 tarihinde demiş ki:
peki sen bunu söyle.. bu siteye girmessek ölmiycek miyiz? ölümsüzlüğün sırrı bu mudur!?[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

budur
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım orası benım mezun olduğum okul bilgisayar hocanız Fethi hocaya Utku Kuzu dersen benı tanır..
ilk başta ben yapıyordum adam gibi site anadolu lisesi sınavı olduğu için yetiştiremedik ama bu kadar dandikde yapılmazki be kardeşim bari resmi web sitesi demeseydin fethi hocama bir kitap vermıstım al o kitabı oku bişiyler oğren bu arada rambo ve mehmet aktop a selamlarımı iletirsen sevinirim
ha bu arada işi ilerleticem dersen kapım sana açık
Msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kuzu88, 28 November 2003 01:12 tarihinde demiş ki:
Arkadaşım orası benım mezun olduğum okul bilgisayar hocanız Fethi hocaya Utku Kuzu dersen benı tanır..
ilk başta ben yapıyordum adam gibi site anadolu lisesi sınavı olduğu için yetiştiremedik ama bu kadar dandikde yapılmazki be kardeşim bari resmi web sitesi demeseydin fethi hocama bir kitap vermıstım al o kitabı oku bişiyler oğren bu arada rambo ve mehmet aktop a selamlarımı iletirsen sevinirim
ha bu arada işi ilerleticem dersen kapım sana açık
Msn: [email protected]

sen galba biraz eskisin mehmet aktop yok bizim okulda degil ama tanirim kendisini eski dersaneden cok kisi degiti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...