Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Film tavsiyesi

Phlox

Öne çıkan mesajlar

artık özel efektler beni hiç sarmıyor bu yüzden sizden birkaç farklı film tavsiyesi istiyorum. daha çok görsellikten uzak insanların ruh hallerini anlatan türde filmler arıyorum. konusu ne olursa olsun bunalım sevgi farketmez. tabi dostoyevski tarzı tercihimdir.[hline]the next time you feel like complaining to your chaplain or your lover about how miserable your life is, be thankful you are not cursed with the three terrible karmas - beauty, riches, and fame
Sosyal ağlarda paylaş

requiem for a dream izledim açıkçası çok beğenmedim. güzel film ama fazla düşündürmüyor insanı mesela adaptation'dan bir quote yazmıştı biri hayran olmuştum ona. ben filmi izleyince güzel filmmiş deyip geçmek istemiyorum görüşlerimi bile etkileyecek film istiyorum[hline]the next time you feel like complaining to your chaplain or your lover about how miserable your life is, be thankful you are not cursed with the three terrible karmas - beauty, riches, and fame
Sosyal ağlarda paylaş

sağol jankis tavsiyelerin için birkaçını izlemiştim diğerlerini de en kısa zamanda alıyım.[hline]the next time you feel like complaining to your chaplain or your lover about how miserable your life is, be thankful you are not cursed with the three terrible karmas - beauty, riches, and fame
Sosyal ağlarda paylaş

hm... korku seversen bi kac tane sayim, undead, the eye, phone (süper gerilim), shining güseldir..darkness falls bize sacma geldi gerci ama severmisin bilmem, bi dis perisiyle ilgili bi film..
onun dısında, the fog,memento, solaris,hollywood homicide, how high high, identity,hero,basic, romeo must die (jetli oynuor kral aksiyon),
he bide vazgecilmezler milla jovovicin oynadıgı her film :) resident evil, turk sokağı(sırf milla oynuyor diye almıstık, film kafadan 4 saatte bitti.. hehe -dur -dur simdi slow), the fifth element..
ichi the killer = bulunması zor bir japon piskopat film.. mafyalarla ilgili, sakat bi film..
dahmer the cannibal, amerikada bi seri katil filmi herif homoseksüel kusabilirsin
red dragon, kuzuların sessizliğinin devam izlenilmesi gereken bi seri katil filmi
pirates of the caribbean, sürükleyici ben güzel buldum
sweet november - aglatır keanu reves oynuor..
the salton sea, uyusturucuyla ilgili bi film enteresan kafa yorabilir..
28Days Later, ben dehset sevdim bu film bi yaygın virus konusunu isliyor, virüsün adı öfke :).. insanlar cıldırıyor falan süper cekmisler ya hele o sokaklar bombos.. asmıs
fight club, tapılası film. sonuna doru saglam bi has.. demistim, yanımdaki ark. devamını getirmisti :)
they buda iyidir gerilim.. oynıyan kadın güsel.. Darknesstakide öyleydi...
panic room - gerilim.. enteresan biraz sıkabilir
the thinner, stephen king seversen iyidir

iste önümde duranların bi kısmını yazdım bilmek istedigin bisey varsa sor tam acıklama kastı :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elesso, 28 November 2003 14:06 tarihinde demiş ki:
claudine's return

lezbiyen bi kızın bi erkeğe aşık olmasını konu almış.kız gördüğüm en güzel kızlardan biri[hline]Eclipse:Eive Ikeste

imdb'den baktım da 3,9 puan almış
kız konusunda haklısın başroldeki christina applegate yani ünlü salak bundy'miz kelly euah
ama film kötü diyo[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

hehe sanırım tam anlatamadım ne istediğimi. ufak bir örnekle açıklayayım. women on the verge of a nervous breakdown tarzı psikolojik drama yada türevi birşeyler.[hline]the next time you feel like complaining to your chaplain or your lover about how miserable your life is, be thankful you are not cursed with the three terrible karmas - beauty, riches, and fame
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Phlox, 28 November 2003 15:28 tarihinde demiş ki:
hehe sanırım tam anlatamadım ne istediğimi. ufak bir örnekle açıklayayım. women on the verge of a nervous breakdown tarzı psikolojik drama yada türevi birşeyler.[hline]the next time you feel like complaining to your chaplain or your lover about how miserable your life is, be thankful you are not cursed with the three terrible karmas - beauty, riches, and fame

hoca almodovar tarzı filmler istiyosan annem hakkında herşey'i öneririrm .. tarz değil hatta direk almodovar filmi =)
izlediysen eyvallah müthiştir ama[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

Psikolojik drama falan degil de düşündürcek film arıyorsan david lynch filmlerini izle. Ne biliyim bi lost highway,mullholand drive veya blue velvet'i. Clockwork orange'i da kesin izle. Hatta tüm kubrick filmlerini izle[hline]karakedi, 10 Şubat 2003 15:24 tarihinde demiş ki:
kedinin poposunada gazete ile falan vurma, banlarım :P

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...