Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çıkma Teklifi

Galenthas

Öne çıkan mesajlar

tmmdır duzelttim abi k rule :)

bu arada fazla takmıodumda burda bu topıclerı gorunce habıre mıllet buluo bız durdugumuz yerde sayıoz gıbı gelmeye basladı hos dershanede bı tane asılan gusel kız varda benım kalbım baskasında onlada konusmıyca bıle atmadım her bayramda özel gunlerde vs.de atardım pzt den ıtıbarende konusmıycam :([hline]Grandmaster Welet...

Sosyal ağlarda paylaş

ya abı gecen sene okullar acıldı daha yenı okul ıste hazırlıktayız tanıstık kızla yan sıramda oturuodu benım o zaman ılgımı cekmedı baska kız vardı sora baqtım bunla baya samımı oduk ıste kafalarda uyusuo kızda gusel aslındada hıc sevgılı olcak gozuyle baqmamısdım neyse eddım ıste bu eskı cıktıgından ayrıldıktan sora cok cekmıs korkuorum gene aynı seylerden+tanımıorum daha flm dedı kbl etmedı 2 ay gectı fasla konusmadım tabe bu arada etmedı gene bende 6 ay hıc konusmadım bı gunaydın yok belkı yuh salıo dıorsundur harbıcı slm sabah bıle yoktu sora bı basladım konusmaya ark. olarak bıda etmedım ıste bu sene de hala sevıom, en azından hoslanıom gene ama söylemıorum söylıcek yuz kamadı belkı hala bılıo belkıde bıraktım sanıordur da ıste sevıom napam :) ondan konusmama kararı adım en azından sogurumda unuturum blekı misali...[hline]Grandmaster Welet...

Sosyal ağlarda paylaş

sanmam ya 6 ay konusmadında bısı omadı sımdı mı olcak :D[

ama olmasını ıstemez mıyım elbet isterdım :)

ha bıde bı ara 2. yı edınce kız ark.na benle cıkmayı hırs yaptı evt demem ıcın edıo flm demıs o zamanlar az sınırlenmemıstım ondan sora etmedım ztn bı daha :D

[Bu mesaj _Pyro_ tarafından 27 November 2003 02:36 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj _Pyro_ tarafından 27 November 2003 02:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok abı kız benım yakın ark.ım onunda yakın ark.ı flm öle 2-3 ortak ark.larımız varda kız arklardan bırıne bana sevgılı bulsana demıs ark.da benı sölemıs oguz varya demıs yok ya ben onla cıkamam onu ark. ım olarak gorurom demıs (gecen sene 2. teklıfden sora) o yusden yane sans yoık keske olsa :(
nese yaw konusmıcaz olay bu mudur bence budur :-p[hline]Grandmaster Welet...

Sosyal ağlarda paylaş

valla konuya bodoslama dalmış olcam ama...bence kızlar sevgili açısından yaklaşıldığında zaman ve para kaybıdır...
yoksa çok iyi arkadaş olurlar ona bişiy demicem...
genelde sevgi dediğimiz şey kuruntu dolu sahiplenmeyle kendini gösteren egoların karşılıklı kısa süreli tatmini olduğu için ilişkiler göstermelik ve hayal edilenin dışında bişiy oluyo...
kısca..elini sallasan ellisi..boşver takma kafanı...:)[hline]...:::All of the things i have lost, I miss my mind the most:::...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mavi, 27 November 2003 03:04 tarihinde demiş ki:
said:
Difference, 27 November 2003 02:49 tarihinde demiş ki:
bence kızlar sevgili açısından yaklaşıldığında zaman ve para kaybıdır...
[hline]...:::All of the things i have lost, I miss my mind the most:::...

Kesinlikle katılmıyorum.[hline]Kuzu

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...