Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Konya maçı İzmir'de...

Eno

Öne çıkan mesajlar

euheuhuehu

Walla abi ben geçerkenKONYA yazısını Gördüm,YAŞASIN [/b]KONYA[/b] diyesim geldi,onun için YAŞASIN KONYAdiyip gitmeyi düşünüyorum ki KONYA Genellikle o kadar hoş bir takımdır diyeceğim sana buda yetmeyecek,sen Geleceksin KONYA ma bir KONYA etliekmeği yiyeceksin sonra "KONYA SÜPERDİR" diyeceksin,ardından KONYA ya Bir Selam verip Yönünü KONYADAN kendi Diyarına Çevireceksin...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele

[Bu mesaj Halfmumi tarafından 21 November 2003 00:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Konya Güzeldir...Mesela Konyaya geldiğinde Konyanın tüm halkı seni Konyasal bir biçimde "Ortağım hoş geldin Konyaya" gibisinden Konya tabirleri ile karşılar..Konyanın ayrıca gezilecek yerleri boldur..Konya gibi diyarda olmaz ayrıca..Dümdür ovadır hani böyle Konya..Tabak şeklinde 3. Çağda Konya ovası yükselmeye başlamıştır..

(Bkz: Bilinç altından Yaşasın Konya! gazı vermeyi denemek)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

eğer maçtan elde edilen geliri bjk alacaksa, bu ceza değil ödüldür. Kapasitesi bildiğim kadarıyla inönüden fazla olan bir statda iyi para toplar bjk. ben böyle federasyonun ............. böyle takımlara seyircisiz oynama cezası vereceksin kardeşim.
aynı olayı fb'ye de yaptılar, adamların yüzü güldü.
bu arada izmirliler de süper lig maçı izleme olanağına kavuşuyorlar aha aha.... 1. ligde takımı yok İzmir'in...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 21 November 2003 01:10 tarihinde demiş ki:
yani mumi üzüleceğini bilmek harbi kötü :-) bjk konya durduramaz ..[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

bjk yi konya durduramaz mı demiştin Kingpin =)

ehehe..bu arada,macı izlerken tam gol anından 2 saniye önce salak arkadaşın "hadi lan yenilecez nasıl olsa,kak gidelim" diyerek tv kartının programını kapatması ile GOOOOL seslerini duymamız bir olmuştu...
tabi ben iyi bir girişecektim ama ramazan hede hödö dedi :))[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...