Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekmek Teknesi

SolidSnake

Öne çıkan mesajlar

said:
Khirsah, 26 June 2003 17:29 tarihinde demiş ki:
İrtibatı koparmayalım babacığım.....[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar

bana o muabbeti çok abartıyolar gibi geliyo ?
ama celali işte sonuçta köpeği babanın eaha[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
sokaktan tikli insanlarin toplanip dalga gecildigi bir dizi denmis
kimler pardon ama sokaktan toplanan insanlar?
Orda oynayan cogu kisi ya yeni baslamis, ya da ski tiyatro oyunculari, ve cogu saygin kisiler, yani vucutlariyla degil, oyunculuklariyla oynuyorlar.
Dizinin belki de gostermeye calistigi mesajlardan biri o, yurdum insaninin tamaminin manken olmadigini, insanlarin fiziksel olarak kusurlu olduklari halde normal olarak iyi insanlar oalbilecegini gostermek. Bence herkes kendi karakterini cok iyi kapmis v mukemmel oynamis bir dizi.
Oyuncularin bir kaci bizim okula konusma yapmaya geldiler (maalesef heredot cevdet gelmemisti) ve bir cogu karakterinin cok disinda oynadiklarini, karakterlerini kendileri bastan yaatip cok daha guzel ortaya koyduklarini soylediler. Mesela olu berber(adlari bilmiyorum) en baslarda oole zombi gibi bakmazmis, bir gun yonetmen buna seslendiginde kafasini yavasca cevirmis ve simdiki hali gibi yere bakar sekilde cevirmis, bundan sonra da hep oole olmasi istenmis ve cok rahat olmus.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Biz o dizinin çekildiği yerlerin hemen yanında oturuyoruz kuzguncukta çoğunlukla diziyi canlı seyrediyom.[hline]_NoelBaba_aba__NoelBaba_aba
NoelBaba_Baba_NoelBaba_baba_N........
oelBaba_elBaba_oelBaba__elbaba_No......
elBaba_oelbaba_elBaba_oelbaba_Noel....
Baba_NoelBaba_Baba_noelbaba__NoelB....
aba__NoelBaba__aba__noelbaba__
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Sizin ekmek teknesi diye bildiğiniz dükkan sadece çekim sırasında fırın :) Orası normalde kasap bende çok kuzguncukta dolanırım.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
benim favorim peker açıkalın yani cengiz.
her hareketine bitiyorum ya adamın. kahvede oturuşuna bile kopuyorum gülmekten.
hele kirlinin klubeye bi gelişi vardı bi bölümde çok güzel oynuyo hakikaten.
bide kirliye bi lafı ve o lafı söylerken yaptıgı hareketde hiç aklımdan çıkmıyo.
-bizde biliyoz lan bılaşık! diye bi konusmustu süperdi.[hline]i love this game!
Yatay kuvvetlerin,düşey bileşimi...
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa varya eskiden aptallık edip izlemiyodum şu tatilde tüm eski bölmülerini flm izledim barizz devasa süper olağanüstü hastasıyım artık walla hiç kaçırmıyom[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...