Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekmek Teknesi

SolidSnake

Öne çıkan mesajlar

Valla onu bunu bilmem ama bizim okulda ki öğretmenlerin hepsi ders anlatırken birden değişiyorlar :
-Hocam truvanın başkenti neresiydi
-.....dır murat (unuttum şimdi :) ).Bakın aynı heredota benzedim şimdi hahahah...

Hep böle yapıolar ne alakaysa ?[hline]Ya Olduğun Gibi Görün Yada Göründüğün Gibi Ol
:rock:Mevlana:rock:
BoO Jack
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum dinle alakası yok.Yani adamın Namaz kılması kadar normal birşey yokki bu Kuran'da yazıyor yani.Hadi onu geç arkadaşın dediği gibi yeniliklere açık biri öyle olmasa kızlarını öyle etrafta dolandırmazdı yada kadınların dükkan açmasına izin vermezdi.Bence çok harika bir karakter hem yeniliklere çok açık hemde dinine saygılı.
Sosyal ağlarda paylaş

dinle alaksı var derken sadece konuşmaları ve adamın namaz kılması diil din sadece o dedir. sorun benim türkçe eksikliğim diil sizin din eksikliğiniz ben dinle iç içe biriyim ama dışa vurulmasından hoşlanmıyorum. sizin anlamadığınız kavramları anladığım için bana böle geliyo.. neyse anlatsamda anlatsamda anlamıycaksınız.. bölesi daha iyi. eleştirilerinizi allaha havale ediyorum... beyninizi s..iiyim
Sosyal ağlarda paylaş

nusret baba bu bölümde bi sahnenin sonunda allahla konuşarak "bahçemizin gülünü de eksik etmiyosun" gibisinden bişey söyledi
dini göndermeler var ama kesinlikle rahatsız edici derecede diil .. zaten yukarda biri belirtmiş ruhi nin sürekli aşağılanması da dizide dinin yüceltilmediğine kanıttır

p.s:damar ın son cümlesine yorumu size bırakıyorum[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 16 June 2003 22:40 tarihinde demiş ki:
p.s:damar ın son cümlesine yorumu size bırakıyorum

degisik fantazileri war?[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
damar, 16 June 2003 22:22 tarihinde demiş ki:
eleştirilerinizi allaha havale ediyorum... beyninizi s..iiyim

Allah'ın adının yanında böyle bir küfür kullanmaya utanmıyormusun dinle iç içe kişi?hline]deep.
bakın imzaya img tagı koyuyorum nihoho [img][/img]

[Bu mesaj Deep-Night tarafından 16 June 2003 23:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek Teknesi: Pazartesi gününün en güzel dizisi...
asmalı konak'a basar.
kim ne derse desin Özcan Deniz bir kıroydu.
dizide performansı iyi olsa bile.
o malın oynadığı dizi izlenmez.
bu kızları da anlamam zaten
salak salak "ayy, özcan deniz'i çok seviyoruuum.", "aşkım, deli oluyorum ona" diyen kızlar ise cabası![hline]So need your love, so fuck you all

[Bu mesaj IMGOINGTOWIN tarafından 17 June 2003 21:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

izlediğim en güzel yerli dizi bir tek şu celal karakteri hoşuma gitmiyor gerisi çok hoş olmuş özellikle kirli çok güzel su bizi bozar :) ve hırdavatçı dükkanı olan bir adam var nezaket hanıma sulanan o karakter tam animelerdeki sapık tipler gibi olmuş birde gözlük takınca nükemmel oluyor :lol: nezaket hanımcığım mayonuz ne renk falan demesi :lol: ve sonra nezket hanımın birtane geçirmesi çokhoştu :lol:[hline]I'm a lost soul in frp
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IMGOINGTOWIN, 17 June 2003 21:18 tarihinde demiş ki:
Ekmek Teknesi: Pazartesi gününün en güzel dizisi...
asmalı konak'a basar.
kim ne derse desin Özcan Deniz bir kıroydu.
dizide performansı iyi olsa bile.
o malın oynadığı dizi izlenmez.
bu kızları da anlamam zaten
salak salak "ayy, özcan deniz'i çok seviyoruuum.", "aşkım, deli oluyorum ona" diyen kızlar ise cabası![hline]So need your love, so fuck you all

[Bu mesaj IMGOINGTOWIN tarafından 17 June 2003 21:19 tarihinde değiştirilmiştir]

ewt bencede Asmalı Konak'tan çok daha iyi bir dizi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gallant, 18 June 2003 17:40 tarihinde demiş ki:
tuz ruhi bayılıyorum walla adama, 5.5 milyarlık çeki görünce yüz hali süperdi.
Bazende gelip fırında gençlik maceralarını filan anlatıyor bayılıyorum gülmekten.

adam yobaz numarası yapıyo ama elinde olsa götürcek bütün kadınları...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mavi, 15 June 2003 01:57 tarihinde demiş ki:
bayaa hoşuma gidiyor ama her bölümünü izleyemiyorum .[hline]İmza mimza neyin bilmem barnak bassam ?

aynen bende öyle

ama eklemek istediğim bişey var
sokaktan tikli insanları toplayıp eksikliklerinden yararlanarak milleti güldürüyo o hoşuma gitmedi dizide
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Elexa, 18 June 2003 20:08 tarihinde demiş ki:
said:
Mavi, 15 June 2003 01:57 tarihinde demiş ki:
bayaa hoşuma gidiyor ama her bölümünü izleyemiyorum .[hline]İmza mimza neyin bilmem barnak bassam ?

aynen bende öyle

ama eklemek istediğim bişey var
sokaktan tikli insanları toplayıp eksikliklerinden yararlanarak milleti güldürüyo o hoşuma gitmedi dizide

mesela ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...