Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

üsküdar amerikan...

Glatheros

Öne çıkan mesajlar

Forum modlugu yapmıs birine kuralları açıklamak, bu da ilginc. Bu kadar uzun konularda mesajın nereye gittigi bazen belli olmaz, ondan alıntı kullanmaya calıstım. Yalnız biraz abartı olmus onu da kabul ederim :-P. Sınav haftası, ondandır veya o anda sina ile dalasıyorumdur, ondandır vs... Bahane arayana coktur ;)

Millet ismini acıklamayacaksa bence bu konunun anlamı pek kalmadı, dagıldı. Konunun kapamasını lazım...[hline]Uuma ma' ten' rashwe, ta tuluva a' lle

Don't look for trouble, it'll come to you
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saendul, 05 November 2003 18:45 tarihinde demiş ki:
Bu kadar uzun konularda mesajın nereye gittigi bazen belli olmaz, ondan alıntı kullanmaya calıstım.

Ha buarada benden 1 saat sonra üstteki mesajıma cevap yazarken böyle bir telaşa kapılmanın pek bir anlamı olduğunu sanmıyorum ;) Uzun sözün kısası; anlaşılan forum kurallarını çabuk unutmuşun.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Ne ima ettin sen simdi Sinacım :)

Sen iki dakikada bir boyle mesaj atınca ben de karışıklık olmasın diye yapmak zorundayım. Yine araya sıkıstırmıssın bir mesaj.

Kapansın bu konu artık...[hline]Uuma ma' ten' rashwe, ta tuluva a' lle

Don't look for trouble, it'll come to you

[Bu mesaj Saendul tarafından 05 November 2003 18:55 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Saendul tarafından 05 November 2003 18:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GMRajaat, 04 November 2003 18:53 tarihinde demiş ki:
memetcanın kız kardeşini kokladığı dönemler[hline]question reality.

zuahhahah pis adam ya resmen koklamis bide inkar ediyo ask cocugu:)
bu arada harbi ben bu kadar uaali oldugunu bilmiyodum
bi de rajaat abi gecen cumartesi bekledim marks&spencer onunde gelmedin cok bozuldum kirmizi pumalarla fln hazir bekliyodum gelcen piyasa yapcaz die neyse artik bende mortisle takilirm:D[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
çorba olmuş topik ama iyi oldu gördüğüm, hemen arada duyuru sokuştırıyım..

bu sene geldim okula, hazırlık nedir babından atladımda..
sorun şuki benim ferepem geldi :)

düzenli olarak gelebilirim, ben bu işten anlarım diyenler varsa L1C'den bana (ege) ulaşsınlar, toparlanalım yapalım bişeyler..

bi de science fiction club diye de atraksiyonumuz var, toparlanın yamacımda..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...