Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

üsküdar amerikan...

Glatheros

Öne çıkan mesajlar

haha
evet o çocuk
sen mezun mu oldun simdi?
aheuh biyikli, tamam geyik konusu çikti bize de
uhUZHAUHEUHAUE[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

abi ensest ne alaka?
hadi sübyan desen neyse..

said:
Infeqted, 03 November 2003 19:14 tarihinde demiş ki:
ensest manyak[hline]
[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Millet ICQ veya IRC yerine forum kullanmayı tercih ediyor demek ki, bunu da anlamıs oldum...

Ardethcigim sen daha cok beklersin o operasyonu okulun son gunu sen okula kılıcını getirince bir ara alıp 2snyede yapacagız. Hani son gun kılıcı getirip bazı hocalardan kurtulacaktın ya :)
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bırakmak lazım hocaları bizden sonra mezun olcakların soyunu kurutsunlar hele o Türkçeci yokmu...

said:

Türkçe hocası Türkan Belet bir Salı Sabahı saat 10:00 sularında derki

Çocuklar siz lise 3 oldunuz artık sizi hiç zorlamıycaz. Hepiniz bu sene içinde bir edebiyatçı hakkında 2 saat sürecek sunum yapacaksınız sadece. Ha buarada bilesiniz diye söylüyorum Türkçe Yaz Kitapları sınavından 4 alabilen kimse yok hatta C sınıfında 8 kişi kaldı (gerisi 0 aldı)

[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Sinan abiyi tanırmısın agamızdı o bizim :)[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 03 November 2003 19:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Unclecan, 03 November 2003 19:09 tarihinde demiş ki:
Eren Yanardagi taniyaniniz var mi ?[hline]Playing the king in my kingdom!!!

Evet 1 günde kestiği sakalın hepsini tekrar uzatan bir şahıstır kendisi hehe :)[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Evet yarın da edebiyat sınavı var, ardeth'in son gün kılıcını getirmesi için bir neden daha. :-P

Bu arada adamın nasıl 1000 mesaja ulaştığı belli, uc soruya bir mesajda cevap verebilecekken uc ayrı mesajda cevap veriyor...

Yarın okulda çok takışacagız galiba Ardeth evladım ;)[hline]Uuma ma' ten' rashwe, ta tuluva a' lle

Don't look for trouble, it'll come to you
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 03 November 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
Bizim dönemdekiler isimlerini söleseydi bari
Saendul kim??

xech i ardethi rajaat infeq i falna biliom da dierlier kim??[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!

Saendul = Ugur
SW serverları bakım nedeiyle kapanınca buraya geldim, baktım bizim dönem burada galiba kalıcı olarak burdayım ;)[hline]Uuma ma' ten' rashwe, ta tuluva a' lle

Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 04 November 2003 10:14 tarihinde demiş ki:
eren diyorki:hakkımda sağda solda konuşan .ezevenklerin hesabını alıcam.arkadaşlara verdiği rahatsızlıktan dolayı tüm camiadan özür dilerim...

zorla yazdırdı valla benim suçum yok

şükrü

Turkiyeye donunce abisini serefsinz diyenlerin sonu cok kotu olucak belki unutmustur ama dayak yemek onun icin hala ciddi bir tehlikedir!!!![hline]Playing the king in my kingdom!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saendul, 03 November 2003 21:14 tarihinde demiş ki:
Evet yarın da edebiyat sınavı var, ardeth'in son gün kılıcını getirmesi için bir neden daha. :-P

Bu arada adamın nasıl 1000 mesaja ulaştığı belli, uc soruya bir mesajda cevap verebilecekken uc ayrı mesajda cevap veriyor...

Yarın okulda çok takışacagız galiba Ardeth evladım ;)[hline]Uuma ma' ten' rashwe, ta tuluva a' lle

iki buçuk senedir burda olmamdan olmasın ki bukadar süre için 1000 msj çok az[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 04 November 2003 12:49 tarihinde demiş ki:
said:
Saendul, 03 November 2003 21:14 tarihinde demiş ki:

iki buçuk senedir burda olmamdan olmasın ki bukadar süre için 1000 msj çok az[hline]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

Tabii...
2.5 senede olup bir de devamlı msj atmana ragmen 1000'i anca gecmissin ya; bu da ayrı bir başarıdır :)
Ardeth evladım, su anda yanımda oturuyorsun ama sen bu msjı okuyuncaya kadar ben guvenli bir yerde olacam merak etme :-P
O gözü de okulun son gününe kadar iyi koru e mi :lol:[hline]Uuma ma' ten' rashwe, ta tuluva a' lle

[Bu mesaj Saendul tarafından 04 November 2003 12:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 04 November 2003 12:56 tarihinde demiş ki:
şuanda uğuru dövmekteyim...[hline]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

Adam hemen okudu... boş insan işte forumlarda dolaşıyor bütün işi gücü bu :)

Yoo dovemedin :-P[hline]Uuma ma' ten' rashwe, ta tuluva a' lle

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar sevgi dostluk kardeşlik, hem uğur bana lazım sene sonunda onu da halledersin
lan sina fazla kılıç var mı bayağı adam var kokoreç olması gereken öbür türlü milleti teletubbiese boğmam gerekecek

ha bu arada efliden sevgilerle(var ya lise son salak salak dolanıyo polarla bu havada. ha işte o benim)[hline]*!onun için mantığın bir önemi yoktur... ve ağzından salyalar saçarak gülmektedir*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 03 November 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
Bizim dönemdekiler isimlerini söleseydi bari
Saendul kim??

xech i ardethi rajaat infeq i falna biliom da dierlier kim??[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

abi ben de seni bilmiyom ne güzel
herkes ismine ima edecek bişey yazsın da rahat edelim
Fear.. Fear is my Ally!
[hline]*!onun için mantığın bir önemi yoktur... ve ağzından salyalar saçarak gülmektedir*
Sosyal ağlarda paylaş

Okuldaki gereksiz tartışmalarıda buraya taşıycaklar yakıbda (hatta taşıdılar bile) bence topic amacına ulaşmış kilitlense garbagea falan gönderilse iyi olurdu.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 04 November 2003 19:51 tarihinde demiş ki:
Okuldaki gereksiz tartışmalarıda buraya taşıycaklar yakıbda (hatta taşıdılar bile) bence topic amacına ulaşmış kilitlense garbagea falan gönderilse iyi olurdu.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

Evet, biraz fazla uzadı ama millet isimlerini acıklasın sonra garbage'a gonderilir...[hline]Uuma ma' ten' rashwe, ta tuluva a' lle

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...