Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

belediye otobüsleri...

trikeratops

Öne çıkan mesajlar

said:
Vodan, 16 July 2003 00:08 tarihinde demiş ki:
60 yaşını geçmiş olanlara beleş ya otobüsler
Şu bayramlardaki istanbul halkı gibi geziyolar :P

Ya hakkaten benim anneannemde yaşlı ama ewde oturuyo bikere çıkıp otobüse bindiini görmedm ya tabi canım gezmesinler ewde otursunlar leyn demiyorm bende haddim değil öyle demek

gezceklerini gezmi$ler bence otursunlar evlerinde :) gezebilcek olanda otobusde yer istemesin :D[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------
Laraok Deadsoul Kay's sexy necromancer
Sosyal ağlarda paylaş

moahaha anlatmam lazım bide benle arkadaşım taximden donuyoduk expres otobuslen oturuo herkes huzurlu huzurlu yolculuk yapıo tipler bi biz azıoruz baara caara konsuuors kopuorus fln cok taşak gecio nse benim tel calıyo ben anın werdii gazla konusuorum baara baara elemanın teki arkada sızlanıo yeter be nası insanlar fln die kendi capında laf sokmaya calısıo bzde eeleniodk bu adamlan sonunda tel le konustuumu gordu bi hışımla kappa hollen şu telefonu öldürecen bizi gibilerinden bşi soledi bende ozur diledim kapadım iki dakka sora otobus bozuldu tem in ortasında kaldık herif senin yuzunden oldu lan fln die olay cıkardı bende diklenmiştim belama werioduki otobus duzeldi:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Üniversite'nin ilk 2 senesi iett ile gidip geliyordum. Bir akşam dönüş yolunda otobüsün arka tarafındaki boyuna uzanan koltuklarında oturuyorken tam karşımdaki adamın uyuduğunu fark ettim. Pek bir tatlıdır o uyku. Neyse efendim Pendik'e iyice yaklaşmıştık. Bilen bilir Pendik veteriner araştırma enstitüsü'nün oralarda sağlam bir s viraj vardır. İşte bu viraja girdiğimizde, şöförümüzde hızlı girmişti, karşımdaki adamın kafası geri yattı ve ağzı açıldı, s'in zıt yönünü alırken de kafası hızla ileri gitti ve o hızla dışarı çıkmış olan dilini ısırarak uyandı. O yüz ifadesini hiç unutamam. Ne küfür sallamıştır şöföre. Pendik durağa varıncaya kadar kendimi zor tuttum. Sonra ev yolunu güle güle almıştım.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben çannakkaleliyim küçük yer binmem otobüse falan ama
arasıra bindiğimde hep komik şeyler oluyo birisinde
kepez otobüsüne bindim gidioz. yaşlı bir kadın müsaid bir yerde indirirmisiniz diycene
-mükemmel bir yerde indirirmisiniz? dedi.
soforde bunun üzerine:
-size laik deil ama buyrun. dedi :)

ikincisindede serserinin biri Dolmuş şöförüne
-babalık namüsait bi yerde silkeliyiwer dedi :)
çocuğu soforin elinden zor aldılar :)[hline]-Scream!
-from my soul
-Fate!
-mystified
-Hell!
-forever more
Sosyal ağlarda paylaş

dolmuşlara falan binmem dedim ama köye falan giderken eli mahkum binioz.we bende yer wermekten nefret ediyom.
allamm yaa bide laf yapıolar deli oluyom ama bi yöntem buldum hepnize tavsiye ederim
UYUYO NUMARASI YAPIN
ozaman kimse sizi kaldıramas :)

ya bide bu sıralar böle yaşlılara yardım etmek gibi şeyler çok başıma gelio.geçen gün tam imaj yaptım kendimi giyindim falan harika oldumdu anasını satim ordan tekerlekli sandalyeli yaşlının biri
-beni kaldırıma çıkarsana dedi
kordonda bu isteği duyan oturan herkes bana bakmaya başladı
bende içimden bi küfür salladım asıldım sandalyeye çıkardım kaldırıma ama abi bütün imajım sarsılmıştı bütün gecem mahvolmuştu.hemen eve döndüm milletin hafızalardan siliniim diye 1 hafta evden çıkmadım.
sonmraki haftada bbu sefer ameliyatlı bi yaşlı
-oğlum kaldırımdan imndirsene beni dedi.

ohhhhhhhaaaaaaa dedim ohaaaa ama içimden.eli mahkum bütün karismayı sarsarak indirdik offfffffff
2gün sonra güzelyalıya giderken otobüste uyuyo numarası yapmayı unuttum otobüse yaşlı biri bindi ben hay .... koyem demeden şöför evlat yer wer bakam dedi
allaaaammm ne şans bu yaa test falan mı anlamadım walla :)[hline]-Scream!
-from my soul
-Fate!
-mystified
-Hell!
-forever more
Sosyal ağlarda paylaş

hele birde soforler espırı yapmaya calısmıyorlarmı öluyorum o zaman ya
gulıyımı aglıyımı bılemıyorum
otobuse bındık arkadasla, otobus koruklu ve tıklım tıklım gene
neyse durakta daha ınsanlar var
sofor kalktı ayaga "körükte bizimle geliyor durmayın ilerleyin" dedi
bıde otobuste adım atcak yer yokken mılletın on kapıdan yuruyun arkası bombos demesıne ve eger o kısı otobuse bınerse ve bır sonrakı durakta baskaları aynı seyı derse yer yok nereye yuruyelım dermesıne kıl oluyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 15 July 2003 12:22 tarihinde demiş ki:
Abi otobüs şoförlerini eğiteceksin önce
adamlar ABSyi gaz sistemi zannediyolar
okulla işte nereye gitmiştik hatırlamıyorum kapadokyamıydı neydi
dönüşte yyağmur yağıyo bende telefonla konuşuyorum adam "evladım kapat bak şimdi bozulucak ABS gitmicek araba" dedi
ben iptal oldum =)[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar

yani gerçekten eğitim :) özellikle halk otobüsü şoförlerine ayrı bir akademi açılmalı derim. :-) veyahut bu arkadaşlara pilotluk eğitimi verilip uçak kullanmaya yönlendirilmeliler:-)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
ya bugün ototbüse bindim bayadır binmiyodum çok eğlendim.
otobüs şöförü resmen stand-up yapıyodu ya hehehe..
sağından bi araba önündeki dolmuşa bindirdi hafif bi ses geldi. otobüs sağa dönecek adam çekmiyo arabasını. otobüs şöförü çek arabanı kardeşim dedi adam polis çagıracam falan dedi polis çagırda dolmuşun hasarınıda öde de göreyim seni dedi otobüs şöförü. ceksene kardeşim dedi tekrar adam cekmemeye meyilliydi bak az önce hafif bi ses geldi az sonra yüksek bi ses gelecek araban kaybolacak sürüycem gidecem falan dedi neyse adam arabayı çekti.
önde güzel bi kız "adam nası görmedi koca dolmuşu" gibisinden bi laf etti.
otobüs şöförüde duydu bunu büyük bi sogukkanlılıkla "adam değilki o adam gibi görünüyo ama adam değil" dedi. millet koptu içerden daha neler neler stand-up çı olmuş otobüs şöför leri haberim yok.[hline]i love this game!
Yatay kuvvetlerin,düşey bileşimi...
Sosyal ağlarda paylaş

Evden kampüse giderken bindiğim otobüs söylemesi ayıp 3 tane büyük hastanenin yanından geçiyor. Yaşlı kaynıyor haliyle.. Geçen gün eve dönerken orta yaşlı bir adam isyan edip bağardı...
"Bunlara otobüs bedava... Hastane zaten bedava.. E bunlar da suratlarında sivilce çıksa hastaneye geliyorlar, bi de utanmadan yer istiyolar" şeklinde. :) Otobüstekilerin de yarısı benim gibi üniversite öğrencisi, yarısı da yaşlı... Bi tarafta kahkaha sesleri, bir tarafta da söylenmeler. :) Çok güzel olmuştu.[hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Bir gün belediye otobüslerinde giderken oturduğum yerden kalkmamı bekleyen yaşlı bir amcamız yanaşmaya başladı yanıma.Ben çaktım tabi durumu direkt uyuyor numarası yapaym dedim(yaşım 13 falan olsa gerek) Amcamz çok iyi hatırlıorm yanıma kadar geldi taa otobüsün öbür ucundan bana sürtünmeye falan yani boyle rahatsız etmeye çalıştı..Aklı sıra uyandırıcak benide yerimi vermemi bekliycek..yanımdada çok samimi oldugum bi kanka vardı hem adama kıllık olsun hemde arkadasa artistlik olsun diye kalkıor gibi yapıp kalkmıycaktm..Ben bu amaçla boyle kalkar gibi yaptım amcamz tam oturacakken oturdum yerime tekrar..Ve olan oldu...Tüm olayları izleyen bir üçüncü sahış(haywanat) bana tekmeyi salladı..Herif nerdeyse dalacaktı tekme tokat insanlar noluo falan dedi ayırdı..Ama biz arkadasla sohbet ederken duymush olmalı paso saga sola kufur edioduk alay geçioduk milletin tipiyle falan..
neyse anlatiym dedim baya uzun yazmıshım..[hline]Jenowa is my M.

,--.Sephiroth-.,.-
Sosyal ağlarda paylaş

ben bişey sormak istiyorum..epeyi karşılaştığım bi durum bu hem otobüsler hem de minibüslerde..çok güzel olmasına gerek yok, "eh idare eder" niteliğine sahip herhangi bir dişiye her zaman yer veriliyo..buna anlam veremiorm..
tmm yaşlı biri olunca buyursun tabi de ben bnmle yaşıt bi dişiye orta yaşlı birinin kalkıp yer vermesine deli oluoyrummmm!!!! :hrr: hakkındaki düşünceleriniz?? yer veren var mı aranızda genç dişilere?? [hline]...is there a life after birth?

[Bu mesaj jany tarafından 20 November 2003 22:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...