Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okullar tatil(mi?)

yosun

Öne çıkan mesajlar

Hayır değiller olmadığınada çok sevindim böyle bir durumda çünkü bazı insanların tek düşündüğü okullarının tatil olup olmayacağı.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

bencede olmasınlar.. Terörün zaten yapmak istediği bu.. Normal hayatı bozmak, ülkeyi bir kaos haline sürüklemek. Insanların alışveriş yapmasını engelleyerek ekonomi çarkını yavaşlatmak ve durdurmak istiyorlar...[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Obscura, 20 November 2003 21:23 tarihinde demiş ki:
evet gs liseside tatil omluş
perdeler camlar fln inmiş millet bombanın etkisiyle kusmuş
kollar bacaklar fln varmış heryerde

Öhhööö biraz abarmış sanırım olayı ileten şahıs...
Ben beyoğlu italyan lisesine gidiyorum kısacası okulun kapısından 10 adım atınca gs lisesini kapısına geliom

Ne bacak vardı nede bişi cam kırılmıştır doğru vardı kırıklar
Ama ceset falan yoktu, çünkü eve dönerken gs dende aşağıya tünele doğru gittim oraları kendi gözümle gördüm, kol bacak falan yazmış eleman[hline]Avatar...
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece konsolosluğun yakınındaki mekanlarda bikaç tanımsız parça vardı ondan çok yaralı insan vardı, öle yok kafalar kollar hödö mödö, sesin etkisiyle abartmıştır

Çünkü sese oranla küçük bi patlamaydı, biz sınıfta sesi duyunca kesin g.te geldik dedik.[hline]Avatar...
Sosyal ağlarda paylaş

bak gevur lisesi ile ne ilgisi var

birincisi okulda 20 den fazla musevi var, hatırlkarsan ilk patlayanlar sinagog tu...

Ayrıca onu geç okul istiklalde, bizim camlar anca dayandı patlamaya nerdeyse kırılıcaktı deli gibi sallandılar sadece cam deil yerde sallandı
Şimdi bu anı yaşamaış insanlar okula gitmek istermi bi düşün[hline]Avatar...
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de bu 11 eylül gibi birşey değil ki shockwave in içine giren ölür zaten. adam nasıl yardım edin diyebilior onu anlamadım?[hline]evden mp jk3 oynamak senin neyine 56k bağlantıyla. 1.5 saat uğraşır bağlanamassın işte böyle
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...