Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alin bakalim

The_Guardian

Öne çıkan mesajlar

sade basit ve thalionun dediği gibi fontu fazlaca büyük.Ayrıca bence menu logo gibi parçaları nwn havasından kurtarmalısın.Ayrıca projeyi tamami ile şahsa ait bir kişiliğe büründürmen.Beni hem kadronda olan hemde girecek olan yazarlar ve çalışanlar için üzülmeme neden oldu nedeni ise ne kadar çalışılsada o proje senin kalacak ve emekleri o kadarda takdir kazanamayacak havası aldım okurken yazını.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!

[Bu mesaj KARAMURAT tarafından 19 November 2003 12:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KARAMURAT, 19 November 2003 12:47 tarihinde demiş ki:
sade basit ve thalionun dediği gibi fontu fazlaca büyük.Ayrıca bence menu logo gibi parçaları nwn havasından kurtarmalısın.Ayrıca projeyi tamami ile şahsa ait bir kişiliğe büründürmen.Beni hem kadronda olan hemde girecek olan yazarlar ve çalışanlar için üzülmeme neden oldu nedeni ise ne kadar çalışılsada o proje senin kalacak ve emekleri o kadarda takdir kazanamayacak havası aldım okurken yazını.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!

alla allah ya..oysaki ben o yaziyi hic ole bir nedenle yazmamistim,Ayricada gercektende demek istedigim o degildi, iyi gidiyim hemen degistiriyim..Ama gercekten bu ilkkez birinin bu yazi hakkinda laf edisi degil.... demmeki disariya bencil bir tip gibin hava veriyorum bu yazi yuzunden.
horace de demisti bu ne diye lakin sonra yumusatmisti elestirisini.

[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim

[Bu mesaj The_Guardian tarafından 19 November 2003 14:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...