Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Almanyadan(Leipzig) DAOC almak...

Gilth

Öne çıkan mesajlar

Baylar, basliktan da anlayacaginiz gibi Almanya'da kaliyorum su
siralar egitim icin. Simdi ben burda Daoc oyununu almak istiyorum , ve gerekli butun bilgileri sitede okudum yani paticik.com/daoc sitesinde fakat verilen butun adresler ya amerika yada ingiltere yada kanada ustunden alisveris yapmamiz oneriliyor, fakat ben almanyadan ismarlamak istiyorum ve boylece daha ucuza gelebilecegini dusunuyorum tabiki mumkunse. Tabiki siz simdi "neden ordaki bir bilgisayarci dukkanindan almiyorsun lan musluman" dediginizi duyar gibi oluyorum durun aciklayim, cunku burda oyun shrouded isle ile birlikte 50 euro'ya satiliyor yani orijinali ile birlikte ki buda benim icin cok para demek ama oyunun sadece orijinali satilmiyor o isi anlayamadim neden sanirim hepsi tuketilmis kadin bana ellerinde kalmadigini ve bulmasininda cok zor olacagini soyledi ki sadece orijinali bile 30 euro'ydu yani anlayacaginiz tek istedigim biri bana yardim etsin, oyle yap desin cunku daha hayatimda internet uzerinden birsey almadim ve guvenli olmasi gerekiyor cunku kendi kredi kartimi kullanmiyacagim. Yardimlarinizi bekliyorum ha birde simdi almanyada kaldigim icin eu serverlerinde oynamammi gerekiyor yoksa us serverlerindede ayni hizda oynarmaiyim birde bu olayi aciklarsaniz sevinirim. Simdiden tesekkkurler...

[Bu mesaj Gilth tarafından 07 Mart 2003 20:31 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Gilth tarafından 07 Mart 2003 20:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi almanyada orjinal oyundan bol ne var yahu. Leipzig'in kuzeyi zaten Berlin (gerçi kaç km bilmiyorum ama) Berlin'de KDW veya Hertie 'de bilgisayar/teknoloji bölümünde oyun kutularından adım atılmıyor. Bi görün deirm oraya.[hline]Seyid the Scout @ Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeadeR, 08 Mart 2003 19:12 tarihinde demiş ki:
Abi almanyada orjinal oyundan bol ne var yahu. Leipzig'in kuzeyi zaten Berlin (gerçi kaç km bilmiyorum ama) Berlin'de KDW veya Hertie 'de bilgisayar/teknoloji bölümünde oyun kutularından adım atılmıyor. Bi görün deirm oraya.[hline]Seyid the Scout @ Excalibur

ben simdi berline neden gideyim yahu burdada orijinali var diyorum fakat 50 euro. Internetten getirtmek daha ucuz ve birde berline sadece bi oyun icin gidilirmi sadece berline gitmek 27 euro trenle biliyormusun yani buradan 50 euro'ya alirim daha iyi, benim istedigim internetten nasil bulundugum sehre getirtirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...