Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ailelere Maiden albüm kapağını anlatma olayı...

can

Öne çıkan mesajlar

Aslında çok basit olabilir. mesela dersinki
"anne bak bu adamlar fantastik hikayeler masallar üzerine şarkılar yazıyorlar dolayısıylada böyle fantastik kapaklar yaşamayan canlılar vs. resimleri koyuyorlar cd kapaklarına."
dersin. hatta ve hatta. haklısın anne bencede güzel değil kapak yani. diye eklersin. ondan taraf olursun.
aksi taktirde sen anlamazsın bu benim yaşam tarzım. şeklinde yaklaşırsan olaya emin ol annen bu tarz şeyleri dinlemeni hoş karşılamayacaktır.
temel mesele onlara" senin için bunun bir müzik tarzı olduğunu gerisininde çok önemli olmadığını hissettirmen" olacaktır. onlarla birlikte eleştir. bak böyle kötü kapak bunlar dediklerinde haklısın anne hakkaten kötü olmuş de. ne biliyim uç noktada çok isterse wasting time şarkısını dinlet ona içeriğini anlat:)
emin ol onlarda pek senin bu bütünsel tavrından hoşlanıp sana karşı gelmeyeceklerdir:)
güzin abla gibi anlattım biraz galiba:) [hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Qui Bono?
Sosyal ağlarda paylaş

abi en iyisi dalgaya vurmak,zaten hemen hemen herkes de aynı fikirde.biraz espri yap bunun üstüne sonra olayı çevir biraz annenle şakalaş,şımar biraz.bu yöntem bütün annelerde işe yarar...:)

bu satanistlik haberleri çıktığı dönem annem iş yerinde internetten duyduğu,gazetelerde okuduğu herşeyi (ki genellikle bire bir beni tarif ediyodu yazılanlar :)) ciddiye alıp eve gelirdi bana da "Aman annecim dikkatli ol!!" fln derdi ben de olayı dalgaya vurup suyunu çıkarırdım sonra da bütün bunların saçmalık olduğunu anlatırdım,anlardı.. ortamı yumuşatıp sonra mantıklı olarak açıklarsan kesinlikle anlarlar..[hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...