Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yasak

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Herşeyden önce gene karanlık vardı hem de herşeyden önce..
Benim geldiğim yer de orası sizin de.Sizler ışığın yansımalarına kandınız,aydınlığı kabullendiniz;bense hala karanlıkta...Işığın gözüme vurduğu,beni aldatmaya çalıştığı zamanlar da oldu ama çoz az başardı bunu.Beni sadece bir tanesi etkiledi bu başarıların..Gerçi ne farkeder ki artık?Ben de yaralıyım ama siz aydınlığı kabullenenler gibi kör değilim.Beni nasıl yaktığını,kalbimi nasıl kavurduğunu içten içe yaşadım ben.Sizin kadar kolay olmadı benim kanmam.Bana daha korkunç yaklaştı aydınlık bu yüzden..Bana en güzel elçisini gönderdi.Bu elçi beynime de yaktı ki heralde onun peşinden çıktım inimden...Büyülenmiştim ben de sizin gibi onun ışığından.Başta büyünün de etkisiyle herşey güzeldi hatta itiraf etmeliyim ki kendi karanlığımı unuttum.Sandım ki hep böyle gidecek...
Ama zaman geçtikçe ışık yakmaya başladı tanimi geçer sandım daha çok yaktı,gene geçer sandım bu sefer kalbimi kavurmaya başladı.Oysa ki ben sevmiştim o periyi,o aydınlığın güzel elçisini.O da sevmişti belki de..Sonunu düşünmeden yürüdüm aydınlığa inatla sonra o peri de değişti gene aynı güzellikte,aynı ışıkta gülümsüyordu yüzüme ama ben içinin değiştiğini gördüm,çok geç de olsa...
SOnra farkettim yasaktı bize sevda yaşamak.O ışığın insanıydı bense karanlığın.Yetmedi aşkım,yetmedi aşkımız aramızdaki uçurumu kapamaya.SOnra farkettim ki onun ışığı beni yakarken benim karanlığım da onu üşütmüştü.Farkettim ki ikimiz de bir boşlukta sürükleniyoruz.İkimizin de bilmediği bir boşluk.Belki de geç oldu ama sonumuz gelmeden önce farkettiğimiz bir şey vardı:
Aramızdaki zıtlığı yokedemedi bizim sevdamız,belki sevdamız güçsüz kaldı belki de karaknlık ve aydınlığın bu çekişmesi çok güçlüydü.Evet onlar ezdi bu yüce sevgiyi evet,evet şimdi çok daha iyi görüyorum belki de karanlğıma döndüğüm ve karanlığımdan baktığım için herşeye eskisi gibi..Ama bildiğimiz birşey vardı:
Yasaktı bize sevda yaşamak...[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

Zaman daima bir mezarlıktir.Bizler bunu görmeyen ama her ne olursa olsun bu mezarlıkta dolaşan hayaletlerden farkımız yoktur.Bu mezarlıkta bir çok hayalet var bu kadar takma şu yanından bak olaya seni kayıp etti.Çünki ışık hiç bir zaman kararmaz.Ama karanlık ışıldayabilir...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...